KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Lisa szobája - Page 2 Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Lisa szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptySzer. Márc. 23, 2011 7:08 pm

First topic message reminder :

Lisa szobája - Page 2 Nxolrr
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net

SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 6:01 pm

Csak nagy nehézkesen vettem észre Zoyat, és egyből a nyakába borultam. Soha ennyire nem örültem neki, mint most. Összetörve éreztem magamat, és ha megnézzük össze is történ a szívem azon részét, ahová Toni belopta magát pillanatok alatt.
- ne- tiltakoztam. Nem akartam mentőket, onnan egyenes út lenne a rendőrség, és a diliház is,ha elmondom,hogy mi történt velem. Csak néztem nővérem aggódó arcát, majd nem tudom mi ütött belém elkezdett belőlem folyni a szó megállás nélkül.
- Hazudtam neked a múltkor, táncoltam egy bárban, de nem úgy ahogy gondolod. Álarcban, és semmi mást nem vállaltam el, csak ha úgy tartotta kedvem, és tetszett a férfi, de ilyen csak egy volt. De ma este a főnököm eladott szó szerint egy férfinek, aki nem a táncomat akarta, nem is szexet, hanem az arcomat. később szexet is akart, és azt hittem, hogy ott helyben megerőszakol ,de végül elengedett. Egyből felmondtam, és haza indultam, de a parkolóban elkapott a kidobóember, és rám vette magát, megütött, és megakart erőszakolni, de ő….ő megmentett,magával vitt. Vigyázott rám, ellátta a sebeimet, annyira más arcát mutatta,m int előtte a hátsószobába,én…én beleszerettem. Annyira rendes volt, és hiába kínáltam magam neki, mert szeretkezni akartam vele, de ő nem tette meg, végül a vágy győzött, és a boldogság öntött el, amikor végre az övé lettem.. Beleszerettem, szeretem, de ő…ő…végül megerőszakolt, tiltakoztam de nem engedett. A kéj, és az előtte történt események kivették belőlem az erőt, és nem bírtam eltolni magamtól, ő..ő pedig megharapott – mutattam a nyakamra itt – harapott, szeretkezett velem, szívta a véremet. Zo ő ő egy vámpír, érted, vámpírok léteznek. Annyira félek tőle, és vágyom rá. De vámpír, és … és …-kezdtem teljesen összezavarodni, és megint csak zokogásban törtem ki miután elhadartam neki mi is történt velem az éjjel
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 7:29 pm

Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53



Egyik pillanatban még a hallgatásától tudnék megőrülni, hogy nem tudom, mi történt vele, nem tudom, mit tegyek, hogy segítsek. Aztán hirtelen kitör belőle minden, és csak áradnak belőle a szavak. Talán fel sem fogok mindent rendesen, mert bár lehetne okom dühösnek lenni amiatt, hogy hazudott nekem, és mégis táncolt... de egy cseppnyi dühöt sem érzek, csak félelmet... és bizonytalanságot... és tehetetlenséget. Hogy mitől félek? Leginkább attól, hogy komolyan megsérült. Amiket mond... biztos a sokk hatása, de alig tudom visszafojtani a hisztérikus nevetésem a vámpír szó hallatán. Képtelenségeket beszél, komolyan beüthette a fejét. De nem akarok az arcába nevetni, meg annyira nem is vicces a helyzet... csak mint egy kiakasztóan béna vígjátékban, egy horrorparódiában. Lisát ölelve lassan rám is átragad a remegése.
- Sssssh - csitítom, és még mindig nem engedem el. - Rendben, nem hívom a rendőrséget, se a mentőket - egyelőre. De ezt csak magamban teszem hozzá.
- Csak nyugodj meg! Most már itthon vagy, biztonságban - simogatom a haját.
- Vesd le, drága, ezeket a vizes rongyokat, mert így át fogsz fagyni - kapok észbe, majd egy pár pillanatra elengedem, de csak hogy egy fürdőköpenyt vegyek elő az egyik fiókból.
- Inkább vedd fel ezt! Talán letusolnod sem ártana, utána lehet, jobban érzed majd magad. Ha szeretnéd segítek, itt maradok veled. Vagy főzzek inkább egy teát? Biztos jót fog tenni. - Próbálok neki valahogy segíteni, hogy összeszedje magát. Utána talán majd rendesen el tudja mesélni, hogy mi történt vele, és nem vámpírokról, meg hasonlókról hadovál. Mert előbb-utóbb muszáj lesz szólnunk valakinek. Ha nem a rendőrségnek, akkor Lexnek meg apának. Legalább egyszer hasznát vennénk.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 4:37 pm

Csak öleltem Zoyat, majd kb rá borítottam mindent, ami mostanában velem történt.
Megkönnyebbültem, hogy nem hívja a rendőröket, és mentőket. Elég lesz őt meg győznöm az igazamról,hogy tony igen is megharapott, és a véremet vette. A mentősök úgy is csak örültnek néznének, remélem a nővérem nem fog.
- rendben – vacogtam, mert már elkezdtek kihűlni a vizes ruhadarabok rajtam, és már nem voltak melegek, mert nem folyt rájuk a meleg víz. Nagy nehézkesen kikászálódtam a kádból, da lábaim még mindig remegtek, és ledobáltam magamról a maradék ruhát, amit nem sikerült letépnem.
Elvettem a köntöst és belebújtam. Nem akartam tusolni, mert akár,hogy vakarom magamat, még mindig magamon érzem az érintéseit, amik annyira jól estek.
- Nem akarok – motyogtam teljesen üresen, ahogy üres tekintettel néztem testvéremre is. Úgy éreztem ,hogy megint kihasználtak, és még földhöz is vágták a szívemet.
- Nem kell – léptem el mellette és a nappaliban ledobtam magamat a kanapéra.
- A véremet itta miközben szeretkezett velem, annyira gyengéd volt, és annyira jó volt minden, amit mondott,ahogy vigyázott rám – néztem a légüres teret, és csak ismételtem magamat – Elcsavarta a fejemet ezzel a kétféle viselkedéssel és én neki adtam magamat, de megharapott, a véremet kezdte inni, és én…én…. –újra zokogásban törtem ki, és annyira összehúztam magamat amennyire csak tudtam.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyKedd Aug. 16, 2011 6:09 pm

Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53



Sóhajtok egyet, ahogy Alisa mindent "leráz magáról". Nem kell neki se tea, se zuhanyzás. Legalább a vizes ruháktól megszabadul, és helyette magára ölti a köntöst. Már így is van elég baja, még csak az kéne, hogy még meg is fázzon. Utánabattyogok a nappaliba, és leülök vele szemben a fotelbe.
Elfintorodok, miközben ismét mesélni kezd. Nem is akarom elképzelni azt a jelenetet, de kezdek attól tartani, hogy tényleg igazat mondd. Persze nem mintha elhinném, hogy tényleg egy vámpír harapta meg, de a srác akkor sem lehetett normális, ha bántotta, és nem kizárt, hogy tényleg ivott a véréből. Borzalmas. Hátborzongató. És undorító. Akár egy rossz horrorfilm. Odasietek hozzá, leülök mellé a kanapéra, és ismét a karjaimba zárom.
- Nyugodj meg, húgi. Már itthon vagy, biztonságban - ismétlem önmagam.
- De biztos vagy benne, hogy ezt nem akarod elmondani senkinek? Ha nem is a rendőrségnek, de... valaki megkereshetné ezt a... ezt a... - valami megfelelően becsmérlő szót keresek, de végül meggondolom magam, tudván, hogy Lisa szereti őt.
- Mit is mondtál, hogy hívják? - kérdem, és a haját kezdem simogatni. Igazából azt sem tudom, hogy a sokk miatt van-e ennyire ki, vagy a csalódás miatt, mivel állítólag szereti a fickót, és az bántotta.
- Jól értettem, hogy egyetlen éjszaka alatt szerettél bele? - kérdem kicsit bizonytalanul.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 20, 2011 4:48 pm

Ahogy odajött mellém, addig fészkelődtem, amíg sikerült eldőlnöm úgy,hogy a fejem az ölében legyen. Ahogy régen is szoktuk, ha valami bajunk van.
- Itthon….- szóltam megint teljesen üresen. Mert ha még bántott is Tony ma éjjel ott volt mellette mind az a jó amit kaptam tőle. Annyira más mint az általam eddig ismert férfiak, még Marconál is másabb. Neki is két oldala volt, de Tonynál jobban kiütközik, és akármennyire is keménynek mutatta magát megláttam azt benne, amitől beleszerettem egy fél éjszaka alatt.
- Nem,nem akarom – kaptam fel hirtelen az öléből a fejemet, és megint csak potyogni kezdtek a könnyeim ezért gyorsan vissza is vackoltam magamat.
- Tony….- suttogtam a nevét, mert félve ejtetem ki, nem úgy mint pár órával ez előtt, amikor szívesen ejtettem ki vágytól teli hangon.
- ühüm,bele – motyogtam megint. Nem sűrűn voltam szerelmes eddig. tini koromban, is volt egy két udvarlóm, aztán semmi sem, végül jött Marco, aki teljesen áttörte nálam a falakat egyetlen egy éjszaka után. Éppen kezdtem már ő kiheverni, amikor megjelent Toni és észrevétlenül ellopta tőlem a szívemet, amit utána földhöz is vágott.
Beismerve érzésemet zokogni kezdtem, és csak öleltem azt a párnát, ami nálam volt.
- mért teszik ezt a férfiak? –motyogtam zokogás között.
- az egyik pillanatban minden olyan szép, a másikban pedig tönkre tesznek mindent
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:47 pm

Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53



Kicsit feszengeni kezdek Alisa teljesen üresnek hangzó szavára, ahogy az itthont kiejti. Az öcsémmel együtt mindketten az én házamban élnek, mióta utánam jöttek Erdélybe, de én nem érzek őket idegeneknek, vagy betolakodónak, hisz a testvéreim, és ami ez enyém, az az övék is. Ha nem érzik teljesen otthonuknak ezt a házat, az minden bizonnyal az én hibám. De talán nem erre gondolt, amikor ezt a szót kiejtette...
- Szóval Tony... És tudsz róla valamit a nevén kívül? Mivel foglalkozik? Milyen idős? Honnan származik? Bármit. - Nem vallatni akarom, de egy éjszaka alatt beleszeretni valakibe... ez olyan abszurd. És nem ártana tudni pár dolgot a srácról a biztonság kedvéért, mert addig értem, hogy Lisa belezúgott, de éppen ezért, ahogy ismerem őt, a mai tapasztalatai ellenére is hajlamos lesz beleesni abba a hibába, hogy újra találkozzon, újra bízzon az illetőben. Jó, ha ki tudok majd indulni valamiből, ha okot ad rá, hogy aggódjak érte. És biztosan fog.
- Fogalmam sincs, drága - sóhajtok válaszul a kérdésére, közben Sasha jut eszembe, akibe teljesen megbíztam, de persze átvert, és kihasznált, majd Lucas... viszont ő teljesen más eset. - Bárcsak tudnám! - teszem még hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 6:37 pm

Érzem, hogy Zoya feszeng alattam, de nem értettem miért. Talán kényelmetlen neki, hogy rajta fekszem? Ezért inkább felültem, és rá pislogtam könnyáztatta pilláim mögül. Próbáltam visszagondolni a saját szavaimra, hogy vajon mit mondhattam, aztán leesett a tantusz.
- Nem úgy gondoltam – szipogtam, és hozzábújtam.
- tudod…te is…hogy igazán…sose volt…otthonom. És most még a saját lakásról is lemondok, mert félnék egyedül maradni – szipogtam mellette és igyekeztem összeszedni magamat a történtek után.
- Tudom, hogy hihetetlen, és semmit sem tudok róla azon kívül, hogy vámpír, de Marcoval is ilyen volt. Őt is pillanatok alatt megszerettem, ahogy most őt is…de ő….- megint csak zokogásban törtem ki.
Végül fogtam magamat, és berohantam a szobámba, és az ajtó mellett szépen össze is csuklottam, csak a zokogásomat lehetett hallani kintről.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyPént. Szept. 02, 2011 12:38 pm

Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53



- Tudom, tudom, semmi gond - biztosítom, miközben a haját simogatom. Persze, hogy nem úgy gondolta, csak... most nincs jó passzban.
- Itt addig maradhatsz, ameddig csak akarsz - nyugtatom meg, és közben arra gondolok, hogy tényleg szólnunk kéne valakinek, aki megvédheti, ha már ennyire fél. Retteg tőle, és mégis azt mondja, hogy szereti. Alisa mindig is ilyen volt: inkább hallgatott a szívére, mint az eszére. De most tényleg aggódok érte. Talán ha kialussza magát, és kicsit sikerül lenyugodnia, majd tud ésszerűen gondolkodni. Remélem.
Nem igazán tudok mit válaszolni a szavaira. Nem tud Tonyról semmit, csak hogy vámpír. Komolyan, mi a francot mondhatnék erre? De ez így nem oké.
A következő pillanatban zokogva felpattan, elrohan, és bezárkózik a szobájába. Utána sietek, de már nem sikerül elérnem.
- Lisa, engedj be kérlek! Figyelj, ne haragudj, hogy faggatózom! Tudom, hogy feldúlt vagy, csak aggódom érted. Szerintem fordított esetben te is azt tennéd. - megpróbálok benyitni hozzá. Az ajtó nincs zárva, csak kicsit nehezen nyílik, mert ott ül mellette. Bepréselem magam a résen, és leülök mellé a földre.
- Talán az lenne a legjobb, ha lefeküdnél. Alszol egyet, kipihenten jobban tudsz majd gondolkodni. Egyébként is késő van. - Talán hozhatnék neki egy nyugtatót is, biztos amit biztos.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:35 pm

A szobámba rohantam, és megint összetörtem. Éreztem, hogy Zo nyomkodja az ajtót, és mivel nem volt erőm, és bejutott. Amint oda ült mellém belekapaszkodtam, és a fejemet az ölébe hajtottam. Csak némán feküdtem, és hallgattam a szavait. Megnyugtató volt számomra, hogy itt van mellettem, hallom a hangját, biztonságérzetett nyújtott számomra.
- itt maradsz velem éjszakára? – kérdeztem alig halhatóan, mert már be voltam rekedve a sok sírástól, és amúgy se igazán jött ki hang a torkomon.
- nem akarok egyedül maradni – szipogtam, és néztem a nővéremet, és vártam a válaszára.
Ha maradt, akkor az ágyba vontam magammal, és ott is hozzábújtam. Fogalmam sincs mikor aludhattam el. Szinte egybefolyt minden számomra ,csak a történtek nem. Azok egymás után következtek sorra: rossz pillanatok, majd kellemesek, újból rosszak ,majd jók és így tovább addig, amíg haza nem értem. Újra lejátszottam magamban az együtt létünket, ami annyira jó volt, és szörnyű vége lett.
Reggel alig bírtam kinyitni a szememet ,ráadásul a fény is bántott, az arcomról nem is beszélve, ami sajgott.
- Zo…- szólítottam rekedtes hangon, azt se tudtam, hogy itt van e még vagy már elment.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyVas. Szept. 04, 2011 7:02 pm

Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53 Lisa szobája - Page 2 53



- Persze... ha szeretnéd... - Igazából akartam is ajánlani, hogy vele maradok, de így még jobb. Én is nyugodtabban alszok majd, ha itt leszek mellette, és vigyázhatok rá.
- Én sem akarlak egyedül hagyni - nyugtatom meg, és már húz is az ágyához. Bebújok mellé, és felé fordulok. Őt nézve nyom el az álom. Nem sikerül túl mélyen aludnom, mert Alisa mozgolódása és nyöszörgése időnként felébreszt, de ettől függetlenül aránylag kipihenten ébredek reggel. Vagyis... reggel? Az órára pillantva enyhén elkerekednek a szemeim. Már majdnem dél. De nem is csoda, hogy így elaludtunk, tekintve, hogy milyen későn feküdtünk le. Viszont a mai napot jobb, ha Alisára áldozom, és nem kapkodok. Majd később felhívom Saraht, és megmondom, hogy csak később, valószínűleg csak estefelé nézek be a klubba.
Lis ébredezni kezd, én engem szólongat.
- Itt vagyok, húgi - szólalok meg, és megérintem a vállát. - Jól vagy? Hogy aludtál? - kérdem, mintha nem tudnám.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 EmptyHétf. Nov. 07, 2011 3:32 pm

Játék vége
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lisa szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lisa szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lisa Patricia Miller
» Dante szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-