KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Lisa szobája Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Lisa szobája Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Lisa szobája Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Lisa szobája Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Lisa szobája Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lisa szobája Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Lisa szobája Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Lisa szobája Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Lisa szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Lisa szobája   Lisa szobája EmptySzer. Márc. 23, 2011 7:08 pm

Lisa szobája Nxolrr
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 3:52 pm

A konyhában voltam épp, amikor Zo hazaért. Itt lenne az ideje beszélnem vele, és közölni, hogy találtam munkát. Kíváncsi leszek mit szól a dologhoz, először csak a hely nevét fogom neki megmondani, aztán meglátom ,hogyan reagál,é s a kisebbik rossza fogom választani. Eddig úgy tudta, hogy táncolni akarok, de akkor inkább beadom neki a pincérkedés dolgot.
- Szia – köszöntem neki ki a konyhából.
- Kérsz egy kávét, vagy forró csokit? – kérdeztem tőle ,bár lehet feltűnően kedves xD. Papával is mindig ezt csináltam, amikor akartam valamit, de tőle meg is kaptam. Azt hiszem ezzel akarta kompenzálni a dolgokat.
- Hogy telt a napod? – na ezt se kellett volna megkérdezni, mert nem sűrűn szokott előfordulni,de hátha elhiszi, hogy most az a ritka alkalmak egyike van.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 4:01 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


Alisa beszélni akart velem, valamit el akart mondani, ha jól sejtem, és van egy olyan érzésem, hogy nem fogok örülni neki, bármiről is legyen szó. Húgi annyira jól ért hozzá, hogy belekeverje magát mindenféle "érdekes" szituációkba, hogy az már szinte hihetetlen. Először a klubban akarta nekem kiönteni a szívét, és félre hívtam az irodámba, de végül nem volt alkalma elmondani amit akart, csak valami táncolást emlegetett, de Sarah ránk rontott. Két idióta összeverekedett, és szükség volt rám. Igaz, hogy a biztonságiak már szétszedték őket, mire kiértem, de szép pusztítást hagytak maguk után a kakaskodók, ráadásul valaki kihívta a rendőröket is, így a kellemes estémnek, na még a Lisával való beszélgetésemnek is annyi lett. Hajnal hat után keveredhettem csak haza, cseppet sem jó hangulatban. Egy teával próbáltam lenyugtatni magam, több-kevesebb sikerrel, végül nagy nehezen sikerült elaludnom, de csak pár órát szundikáltam, mert kilenc után egy telefonhívás ismét felébresztett.
Ma is az egész napom rohangálással telt, és mostanra már elég fáradt is vagyok, így nem is lepődöm meg, amikor hazaérve a folyosó falára szerelt tükörből egy karikás szemű nő néz vissza rám.
- Szia - üdvözlöm Lisát a konyhában, mikor egy jó erős kávé gondolatával belépek.
- Öhm... igen, egy kávé jól jönne - bólintok kicsit meglepetten, majd a csodálkozás helyét a gyanakvás veszi át. Alisa kedveskedni akar nekem?
- Bocsi a tegnap estéért, örültek háza volt - jut eszembe, és lassan kezd is összeállni a kép. - Mondani akartál valamit... - nézek rá várakozón.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 4:13 pm

- Már is csinálom – azzal már fordultam is vizet melegíteni, és előkerestem a kedvenc bögréjét, meg a gyors kikavarós kávét.
- Parancsolj –adtam oda neki egy mosoly kíséretében.
- Semmi gond, észrevettem, gyorsan el is léptem, hogy egy gonddal kevesebb legyen – kuncogtam el magamat. Még mindig úgy gondolok magamra, mint egy teherre a vállán, nem igazán örült, amikor annó megjelentem az ajtójában, de nem volt választásom, vagy ide jövök, vagy apámmal maradok, azt pedig nem bírtam miután eltiltott a szeretett férfitól, akit furcsa mód gyorsan kihevertem.
Öhm igen, találtam magamnak munkát a Black Rose Pubban. Vigyázz meleg a kávé –figyelmeztettem mielőtt belekortyolt volna.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 4:22 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


Figyelem, ahogy sürög-forog. Gyanús, kétségtelenül gyanús. Pillanatokon belül kézhez kapom a kávémat, igaz, kikeverős, de nem emlékszem, hogy valaha is kaptam volna akár ilyet is csak úgy Lisától. Valamiben sántikál, és azt hiszem, hamarosan azt is megtudom miben. Apával is mindig ezt csinálta régen. Őt nem is volt nehéz kenyérre kenni, mert bár ha kilép a házból, azonnal egy számító bűnöző lesz, de itthon apuci kicsi lányaitól, főleg Lisa mesterkedéseitől olvadt, mint a vaj.
- Köszönöm - fogadom el a bögrémet, és összehúzott szemekkel méregetem közben a húgomat. Kicsit mosolyra húzódnak ajkaim a megjegyzésétől, hogy meg sem próbálja tagadni bajkeverő mivoltát.
- Munkát? A Black Rose Pub-ban? - kerekednek el a szemeim. Nem is tudom, meglepődjek-e azon, hogy dolgozni akar, vagy kezdjek aggódni, hogy tényleg valami rosszban sántikál.
- Miféle munkát? És miért éppen ott? Te is tudod, hogy nálam is könnyen találhatunk a számodra valamit, ha dolgozni szeretnél...
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 4:40 pm

- Nincs mit – ültem le vele szemben, úgy se lesz rövid ez a dolog, vagy éppen az lesz, és akkor mind a ketten különböző irányba fogunk menni átkozva a másikat. De hát ilyen a testvéri szeretett. főleg a miénk, ahogy ő elment eltávolodtunk hiába voltunk előtte majd nem a legjobb barátnők. Ott hagyott egyedül, és semmit sem tudtam mi folyik körülöttem.
- Munkát,jól hallottad, és ott igen – bólogattam szépen, mint a Jancsi bohóc.
- Pincérkedem. Azért ott, mert nem akarok a beosztottad lenni, meg hogy mások úgy kezeljenek, hogy ez a főnök húga, akkor tartsuk tiszteletben, vegyük át tőle a munkát stb. – mondtam komolyan. Ez a része legalább igaz volt, a pincérkedés meg csak félig.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 4:53 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


Azt hiszem, van abban logika, amit mond. Tényleg nem lehet jó valakinek az árnyékában élni. Igazából kezdetben nekem sem volt könnyű érvényesülni, mert miután apa megtalált, és idejött, mindent a fenekem alá akart tolni, ettől pedig a legtöbbet úgy kezeltek, mint apuci kicsit lányát, ugyebár. Na pont ez az, amiért eddig én is annyit küzdöttem, hogy azért tiszteljenek, amit magamtól elértem, azért, aki vagyok. De valami nekem mégis bűzlik ebben az egészben. Miért akarna Lis engedélyt kérni tőlem ahhoz, hogy pincérkedhessen?
- Hmm... megértelek, húgi, ami az aggályaidat illeti, és értem én, hogy szívesebben dolgoznál máshol, de... Biztos, hogy csak pincérkedésről van szó? - remélem nem akar h*lyének nézni. A Black Rose Pub felkapott hely, de sikerének egyik oka a szép... vagyis inkább szexi táncoslányok. Miért érzem úgy, hogy Lisa közéjük akar tartozni? De ha így van, apa tutira ki fog akadni, ha ezt hagyom. Épp azért küldte ide, mert otthon nem akart felhagyni ezzel. Nem mintha én jobban tudnék hatni a húgomra...
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 5:11 pm

Kíváncsi voltam hogy mit fog szólni, elfogadja e a dolgot vagy sem. Bár még a hely is ütheti nála a lécet. Talán az a szerencsém, hogy fáradt, és nincs ereje vitához, veszekedéshez, de ez még majd kiderül.
- Igen, csak arról. Nem tudott olyan dolgot ajánlani a hely főnöke, ami nekem megfelelt volna – ej de szép lett ,és igaz is. Tényleg csak olyan ajánlata volt a pincérkedésen kívül, amire nemet mondtam. Az már lényegtelen, hogy én is tettem neki ajánlatot.
- Szóval semmi olyat nem vállaltam el, ami nem felelt meg nekem, így pincérkedem – remélem, elhiszi a dolgot, és nem lesz semmi gond, bá r ha egyszer kiderül a turpissá,g akkor nem fogom kitenni az ablakba, amit kapok.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 5:40 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


Hmm... Szóval tényleg csak ennyi. Pincérkedni akar. Semmi több. Nem is tudom, hogy megnyugodjak-e, és csak szépen kifújjam a levegőt, hogy a húgom jó útra akar térni, dolgozni akar... vagy tartsam szemmel, ezentúl talán még jobban, mint eddig. A megérzéseim azt súgják, hogy a második a helyes válasz. Nem tart sokáig utánajárni annak, hogy igazat mondott-e. Elég ha csak betévedek abba a klubba egy este, vagy beküldöm az egyik haveromat, és ha hazudott, pillanatok alatt kiderül. Remélem ezt ő is tudja, és nem akarja magát feleslegesen kínos helyzetekbe keverni. Persze valószínűleg kiborulna azon, ha kémkedek utána, pedig muszáj lesz utána néznem.
- Rendben... csak pincérkedni akarsz... És mi a helyzet a táncolással, amit a minap emlegettél? Abból nem lesz semmi? - figyelem a tekintetét, minden mozdulatát árgus szemekkel. Ha valamivel elárulná magát, tudni fogom. Nem akarok feleslegesen vitázni, sem játszani az okoskodó, túlontúl aggódó nővért, fáradt is vagyok most ehhez, de muszáj rajta tartanom a szemem. Eddigi viselkedésével nem hagyott nekem más választást.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:13 pm

Játszadoztam egy szívószállal, amíg ő itta a kávét, és beszélgettünk.
- komolyan mondom, hogy csak olyan ajánlatott tett, ami számomra elfogadhatatlan volt, így csak a pincér dolgot fogadtam el, az meg kibírható – ismételtem meg, hátha akkor megnyugszik, és nem gondol másra.
- Majd munka közben táncolok a tálcával, még is csak egy klubban dolgozom vagy nem? – kérdeztem mosolyogva.
- Meg ott lesznek a bulik, majd táncolok akkor – bár nekem ez a másik dolog is buli lesz.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 03, 2011 8:14 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


Így csak a pincér dolgot fogadtam el, az meg kibírható...
- visszhangzik még a fejemben, de nem hagy nekem időt arra, hogy kifújjam a levegőt, mert a következő pillanatban mégis "meglengeti előttem a szennyesét".
- Hogy mi?! - Majdnem sikerül kiköpnöm a kávét, amiből már csak pár korty van. - Most csak viccelsz, ugye? - kerekednek el a szemeim. Tulajdonképpen már számítottam rá, hogy ilyesmi is van a dologban, nem azon lepődöm így meg, inkább azon, hogy az egészet úgy adja elő, mintha mellékes lenne, csak egy kis semmiség.
- Eltartott egy darabig, mire sikerült kinyögnöd - motyogom visszafogva a dühömet, és keresve a szavakat, amiket a fejére olvashatok.
- Igazából nem is vagyok túlzottan meglepve. Csak reméltem, hogy mégsem ismerlek olyan jól, mint gondoltam, esetleg tényleg szeretnél megváltozni, és rendes munkát végezni... - Dühöm mellé egy kis csalódottság is párosul.
- Mit gondolsz, apa mit fog szólni? Vagy Alex? - Apuci kicsi fiát nem biztos, hogy túlontúl érdekelni fogja a dolog, de szerintem ő sem fog örülni neki, ha a haverjaival betévednek a Black Rose-ba, és pont a nővére fogja előttük rázni magát. Komolyan botrányszagot érzek.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyKedd Júl. 05, 2011 9:07 pm

Csak nagy szemekkel néztem Zora .Nem értettem miért fakadt ki ennyire, hiszen semmi olyat nem mondtam neki. Talán félre értett volna valamit? Csak ez lehet, mert másképpen nem csinálná ezt.
- Na álljunk meg egy pillanatra – emeltem fel a kezemet, tiltakozólak.
- Te valamit nagyon félre érthettél – jegyeztem meg neki röviden most. Na pont ezért nem mondom el neki az igazat, mert akkor aztán még jobban kiakadva.
- Én csak azt mondom,hogy pincérkedem,ha meg nem dolgozom, és buli van akkor táncolok. Jó ég Zo, most mondtam el,hogy nem tudott olyat ajánlani nekem, amit elfogadtam volna – kaptam fel idegesen a bögrét a pultról, és a mosogatóba tettem. Az se érdekelt, ha még meg akarta inni XD.
- Ha meg táncolnék akkor mi van? Te is csináltál valami ilyesmit. Apát meg hagyd ki ebből, róla nem beszélek. Jó helyen van,ahol van. Csinálja csak a kis üzleteit, én is csinálom a magamét. Amúgy meg le merném fogadni,hogy megfigyeltet bennünket, szóval bármikor közbe avatkozhat abba, amit csinálunk – mondtam neki dühösen.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyKedd Júl. 05, 2011 10:53 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


Meglepetten pislogok csak, mást nem is tudok, amikor Lisa felkapja a vizet, és még a bögrémet is is elveszi a maradék kávémmal, majd ugyanazzal a mozdulattal a mosogatóba is hajítja. Ritkán látni őt ilyennek, szóval nem csoda, hogy most így elképedek rajta. Ezek szerint tényleg nagyon félreérthettem valamit. Vagyis ami azt illeti, még most se értem teljesen, mert mi az, hogy csak bulikon táncol...? De inkább nem faggatózom tovább, leszállok a témáról, de nem amiatt, mert így kiakadt, hanem mert egyrészt igaza van, és teljesen megértem őt, ami apát illeti. Éppen hogy semmi joga nem lenne neki megmondani, hogy mit tehetünk, és mit nem, és addig örüljön, amíg nem folyunk bele semmi illegálisba. És abban is lehet valami, hogy figyeltet mindet. Sajnos nincs kizárva, egyáltalán nem lepődnék meg, elég jó ismerem már ahhoz, hogy tudjam, képes lenne rá. A másik dolog, ami szinte arculcsapásként ér az, hogy Lis felhozza a múltamat, amikor én is hasonló foglalkozást űztem. Nem vagyok büszke rá, utálok még gondolni is rá, és ugyanígy Sashára is. Bárcsak elfelejthetném!
- Bocsi, azt hiszem tényleg félre érthettem valamit - motyogom fáradtan. - Apával kapcsolatban pedig... nem tudom, hogy figyeltet-e, de nem lepődnék meg. Viszont ettől függetlenül azt hiszem, ki fogok akadni, ha megtudom, hogy tényleg... - teszem hozzá zordan.
- De fáradt vagyok én ma már az ilyesféle témákhoz. Mi lenne, ha inkább békésebb témák felé eveznénk? Hmm... arra gondoltam, hogy hétvégén beugrom a központba, és kicsit felfrissítem a ruhatáramat. Itt a nyár, és alig van mit felvennem. Van kedved elkísérni? - Egyébként is elhívtam volna, de ez a dolog most épp kapóra jön, hogy kicsit békítsek.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 5:06 pm

Azt hiszem bejött a dühroham dolog, bár tényleg felháborított, hogy nem hitt nekem. jó -jó sose voltam egy angyal, és most sem vagyok, mert szemrebbenés nélkül a szemébe hazudtam, vagy is nem a teljes igazságot mondtam el. Azaz ajánlat, amit a tulaj mondott tényleg nem tetszett, de amit én tettem neki arra vevő volt.
- Semmi gond –vontam meg a vállamat közönyösen, és elmostam a bögrét.
- Szerintem igen, én már várom, hogy mikor jelenik meg –húztam el a számat. Na majd akkor kapok ,nem is attól tartok, hogy Zo leordítja a fejemet, és a többi,hanem apámtól. Megtiltotta, hogy táncoljak bármi módon is, ezt pedig gyűlölöm. Nekem ne mondja, meg mit csináljak egy olyan ember, mint ő. Elégedjem meg azzal, amit elvett tőlem.
- Nem érdekel, akadjon, majd kiakadok én is, és a szemébe mondom, amit gondolok. Egyszer elhallgattatott azzal, hogy ide jöhettem, de másodjára nem leszek ilyen szívélyes vele, hogy csak rokonokhoz megyek – állandóan felhúzom magamat, ha apánkról van szó.
- Szívesen veled megyek, nekem is kellene pár dolgot vennem – mosolyodtam el, és csillapodtam le.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 7:46 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


A felháborodása csak lassan akar csillapodni, még mindig csak duzzog, és mondja és mondja, de legalább már apát szidja, és nem rám haragszik. Én ma már túl fáradt vagyok az ilyesféle vitákhoz. Igazából ahogy most érzem magam, az a legkisebb gondom, hogy táncol-e avagy sem. Végül is azt kezd a saját életével, amit akar. Még mindig jobb, mintha például pornózni akarna, vagy még rosszabb... Csak aztán apánk ne rajtam kérje számon a dolgokat, mert az egyáltalán nem lenne igazságos. Azt hiszem, én is megmondanám akkor a magamét, akárcsak Lisa. De most nem válaszolok semmit a kitörésére, inkább megvárom, hogy lecsillapodjon, hogy aztán nyugodtabban tudjunk beszélni.
- Jaj de jó, akkor tartunk egy csajos napot! - És ennek most tényleg örülök, és igazából reménykedek is, hogy ez egy olyan alkalom lesz, ami kicsit közelebb hoz minket egymáshoz.
- Számítok is a tanácsaidra - teszem hozzá mosolyogva.
- Egyébként... van most valaki a láthatáron? - kérdem, s szemeimben kíváncsiság csillan. Régen beszéltünk utoljára pasikról. Eddig nem is nagyon akartam felhozni ilyen témát Marco miatt, de mostanra talán már talált valakit, aki megvigasztalja.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptySzomb. Júl. 09, 2011 5:00 pm

Ez a terv már sokkal jobban tetszett, és meg is nyugodtam a dolog hallatán. Végre nem a munkám a téma, aminek örültem, bár szerintem akkor nem fogok,ha kiderül mi is van igazából.
- Ez jól hangzik tényleg, de előtte el kellene tűntetni a karikákat a szemed alól – jegyeztem meg finoman Zonak a dolgot. Elég szörnyen festett, de azért ezt így nem mondtam a szeme közé.
- Mit szólnál,ha aludnál ma egy nagyot, van, aki vigyázzon a klubra,rád meg rád fér a pihenés – léptem oda mellé,majd adtam neki egy puszit.
- Tanácsokat pedig kapni fogsz, tudod,hogy váráslásban verhetetlen vagyok – kuncogtam el magamat.
- Pasi? Nem nincs – húztam el a számat.
- Futó kaland akadt, de semmi komoly ,amióta itt vagyok – hát igen, még nem találkoztam Marcoshoz hasonló pasival ez idáig, és néha azaz érzésem, hogy nem is fogok.
- És nálad mi a helyzet?-ha már témánál vagyunk. Nem igen tudok semmit sem a szerelmi életéről.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptySzomb. Júl. 09, 2011 7:50 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53


- Annyira rosszul festek? - fintorodom el, és ujjaimmal az arcomat tapogatom, majd tenyeremmel megdörzsölöm, hogy egy kicsit felébredjek.
- Mostanában tényleg elég nyúzottnak érzem magam, de nem is nagyon jutott eszembe tükörbe nézni. Gondolom szerencsére - kuncogok fel halkan.
- Egy kiadós alvás biztos jót tenne - bólintok egyetértőn. - Csak tudod, nem szeretem sokáig felügyelet nélkül hagyni a klubot. Abból sosem sül ki semmi jó. És egyébként is szinte amint kilépek az ajtaján, már csörren is a telefonom, és már mehetek is vissza - sóhajtok.
Csak vigyorgok azon, hogy verhetetlen, ha vásárlásról van szó. Ez tagadhatatlan. Aztán a pasikra terelődik a szó. Lisa nem mond sokat, viszont visszakérdez. Ez számomra pedig... hmm... nem könnyű ügy most.
- Semmi - válaszolok én is kicsit túl gyorsan. - Mármint... semmi komoly - javítom ki magam. Ez így végül is igaz is.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 10, 2011 10:18 am

- Az igazat szeretnéd hallani, vagy füllentsek? néztem mosolyogva Zora. Mert ha az igazat kérni az fájni fog. Végül volt a kezem ügyénél egy tükör, és elé tartottam.
- Szerinted? – pillantottam rá kíváncsian.
- Amint látod szerencsére, szóval holnap délig nem is igen akarlak látni – mondtam komolyan. Tényleg ráférne egy pihenés.
- Ideje lenne keresned egy üzlettársat, vagy egy üzletvezetőt – jegyeztem meg, majd inkább elraktam vissza mellém a tükör.
- tudom,hogy szereted, ha minden a te kezedben van, de láthatod,hogy festesz, azt meg mondanom, sem kell, hogy érzed magadat - annak ellenére, hogy néha vitatkozunk, azért aggódom érte.
- Szóval van valaki. Na mesélj csak *böktem finoman oldalba, és átültem mellé. Én szívesen mesélnék neki,ha lenne miről,de sajnos nincs. Marco óta semmi komoly, egy két futó és egy éjszakás kaland, arról meg inkább nem mesélnék neki.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:52 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53



- Hmm... Ne kímélj! - nevetek fel. Tisztában vagyok vele, mennyire nyúzottnak tűnhetek, ettől függetlenül persze fájdalmas grimaszba torzul az arcom, amikor Alisa az orrom alá nyomja a tükröt.
- Így már értem, miért nézett rám ma reggel Sarah olyan lesajnálón - kuncogok kicsit ismét, aztán pá pillanatra eltűnődöm Lis megjegyzésén.
- Nem, üzlettársat nem szeretnék - mondom határozottan. - Akkor kompromisszumokat kellene kötnöm, függnöm kéne valakitől, összhangban kellene dolgoznom valakivel. Jobban szeretek a saját fejem után menni - mondom, bár gondolom ebben már semmi új nincs a húgom számára.
- Az üzletvezető ötlete elgondolkodtató... de tutira állandóan utánajárnék mindennek, és utána ellenőriznék mindennek, amit csinál. Főleg amíg nem tudok megbízni az illetőben - vigyorodom el. De hát én már csak ilyen vagyok.
- Hát... öh... Nem is tudom, mit kellene mesélnem. Igazából egy részem ki nem állhatja a pasit, annyira öntelt, és... áh... de közben olyan... - a legmegfelelőbb szavakat keresem, de Lucas esetében semmi sem lehet elég egyértelmű. - ... szexi - nyögöm ki széles vigyorral.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptySzer. Júl. 27, 2011 1:13 pm

Nem kíméltem, mert az orra elé tartottam a tükröt, hogy lássa,hogy néz ki. Rá férne már egy kiadós alvás, de amíg így folytatja, és nem engedi,hogy valaki vegyen le a terhéből, nem is fogja magát kialudni. mondanám,hogy segítek én, de semmit sem konyítok az üzlethez, meg találtam magamnak olyan munkát ,ami tetszik, és még kicsit dirigálhatok is.
- Akkor vegyél fel egy üzletvezetőt, mert kicsinálod magadat – húztam a számat – Azt pedig nem kellene –csak megcsóváltam a fejemet arra, amit mondott.
- Akkor minek veszed fel,ha nem tudsz benne megbízni. Keres valakit, akire rábíznád az üzletet, és nem mászkálnál utána állandóan – megint kicsit megemeltem a hangomat, de nem szeretem mikor ezt csinálja. Tudja,hogy szüksége lenne valakire, aki segít neki, de ha venne is fel valakit, akkor is állandóan a sarkában lenne, ergo megint ugyan ott van ,ahol volt.
- Olyan,milyen? – néztem rá kíváncsian. Csak nem megfogta a nővéremet egy pasi?
- A szexi férfiak jók, hmm de még mennyire – kuncogtam
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 11:44 am

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53



Mond valamit, tényleg mond valamit. Lassan kicsinálom magam, ha ezt így folytatom továbbra is. Hmm... egy próbát talán megér, hogy rábízzam valakire a klubot. És akkor végre talán ki is pihenhetném magamat. Nem lenne rossz végre fellélegezni... és több időm lenne minden másra. Például a húgomra. Azt hiszem, nem ártana vele is több időt együtt tölteni. Mióta ideköltözött, szinte csak itthon találkoztunk vele. Azért is találtam ki ezt a közös vásárlás dolgot.
- Átgondolom a dolgot - bólintok, de igazából már előre tervezek, ahogy kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy nem mindent én fogok csinálni.
- Akkor végre elmehetnék nyaralni. És nem csak ide egy kirándulásra, hanem messzebbre... Franciaországba. A Riviérára. Vagy Párizsba. - Oké, most már kezdem túlságosan beleélni magam.
- Te is elkísérhetnél - ajánlom felragyogó mosollyal. - Vagy... - a hirtelen ötletem kicsit elgondolkodtat, de hangosan kimondani nem tudom, hogy jó ötlet e.
- Mit szólnál, ha... elutaznánk Oroszországba? - hangom kicsit bátortalanabb lesz. Nem voltunk ott... otthon mióta elmenekültünk. És annak már több mint tíz éve. Vajon megismerném még házunkat? Ha egyáltalán még megvan... De egy olyan kúriát gondolom nem bontanak le csak úgy.
- Jók - bólintok vigyorogva Lisa szavaira. - De néha veszélyesek is... - teszem hozzá. A jó pasik veszélyesek a szívre...
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyHétf. Aug. 08, 2011 5:48 pm

- Rendben gondold át,szerintem kellene valaki,legalább próbaként– mondtam mosolyogva, majd megkerültem a pultot, és megöleltem.
Hiányoznak a régi dolgokat, amikor együtt csináltunk dolgokat, és éltünk a boldog tudatlanságban. Aztán minden megváltozott. A bátyánk meghalt, Zo elhagyott minket, velem alig foglalkoztak, aztán végre jött a szerelem, de ezt is elvették tőlem. Újra a régi életemet akartam, amikor nem tudok semmiről, és csinálhatok azt, amit akarok, megkapom azt, amit akarok. utálok felnőni.
- Franciaország – mondtam mosolyogva, és már a francia üzleteket jártam gondolatban.
Oroszországra hirtelen nem tudtam mit mondjak. Nem nagyon emlékszem arra, ami ott volt, mert kicsi voltam még.
- Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, ha a papa megtudja – fújtam egy nagyot. Nem tartom jó ötletnek a dolgot, főleg mikor így is attól tartok, hogy apánk figyeltet minket, és vigyázz ránk még onnan is ,ahol épp van. ,
- Inkább hagyjuk a pasikat – öleltem meg még egyszer, majd fogtam és a szobája felé húztam.
- Most pedig tessék aludni egy nagyot,aztán majd kiderül mi lesz – mondtam neki mosolyogva.
Egy darabig még ott voltam vele, legalább is ,amíg nem bújt ágyba, majd szépen elköszöntem tőle, és hagytam pihenni.

Pár nappal később késő éjjel
Teljesen össze voltam törve, és csak zokogtam. Úgy éreztem, hogy tényleg megerőszakoltak, és még mindig nem fogtam fel azt, amit Toni tett velem. A szexet akartam eleinte, nagyon is,mert megtetszett nekem, és teljesen más oldalát mutatta, mint a klubban. De aztán mikor kicsit rákapcsolt megharapott, úgy mint a vámpírok. tiltakozni akartam, de az erőm elhagyott, a testemet pedig birtokba vette a gyönyör. Alig léptem be az ajtón, és eldobtam mindent a kezemből, a kabátom is a földön landolt. A fürdő felé vettem az irányt, ahol szinte letéptem magamról a ruhákat. A tükörben megláttam az arcomat, ami fel volt dagadva, mert az a mocsok testőr, aki szintén meg akart erőszakolni megütött. Szégyelltem magamat, és féltem, zavarodott voltam. Mérgemben összetörtem a tükröt a fésűvel, majd beálltam a tusolóba, és elkezdtem lemosni magamat, hogy lemossam mindennek a nyomát magamról, de nem ment. Magamon éreztem még mindig mindent. Lecsúsztam a fal mellett, és csak zokogtam a tusoló sarkában ülve. Ruháim cafatai lógtam rajtam,a bőröm vörös volt a dörzsöléstől, ahol szabad volt.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptyHétf. Aug. 08, 2011 6:30 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53



Látom Lisa arcát felragyogni, amikor Franciaországot és a Riviérát megemlítem, ellenben egy oroszországi utazás gondolata nem igazán foglalkoztatja. Sőt! Szerintem ezer okot fel tudna sorolni, csak hogy az eredeti tervnél maradjunk. Meg is tudom érteni.
- Rendben, akkor hagyjuk Oroszországot... A franciákra pedig majd még visszatérünk - mosolyodom el ismét. Viszont az, hogy Lisát magammal viszem a Riviérára, még nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy ellátogassak, akár egyedül is a szülőhazámba. Mindketten kicsik voltunk, amikor elhagytuk Moszkvát, és Lis valószínűleg már nem sokra emlékszik, engem azonban még visszahúz a szívem. Szeretném végre megkeresni az ott élő rokonaimat.
Mélázásomból Alisa hirtelen ölelése ránt vissza a valóságba. Ritka kedves gesztus ez tőle, mostanában nem voltunk ilyen jóban, de örülök ennek a mai estének, hogy beszélhettünk. Szorosan visszaölelem.
Aztán ágyba tessékel szépen, mint egy gondoskodó anyuka. Csak mosolygok rajta, hogy még akkor sem képes magamra hagyni, amikor már beérünk a szobámba, csak miután tényleg lefeküdtem.

* * *

Talán öt perce sincs, hogy eloltottam az ágyam mellett levő éjjeli lámpát, és a fejemre húztam a paplant, amikor neszezést hallok a folyosóról. Nem nagyon zavartatom magam, biztosan csak valamelyik testvérem ért haza. Fáradt is vagyok, a szemeim égnek, gondolom ki is vörösödtek az egész estés olvasástól. A könyvelést ellenőriztem. Mindent rendben akarok tudni, mielőtt átadom Annának a pub vezetését.
Már majdnem elnyom az álom, amikor újabb hangokat hallok, ezúttal csörömpölést, mintha üveg tört volna.
- Fene! - morcosan lerúgom magamról a takarót. Most már biztosan nem tudnék elaludni, amíg meg nem néztem, mi történt. Magamra kapok egy halvány lila, fehér virágokkal díszített köntöst, majd kisietek a folyosóra. Mintha a fürdőből jönnének a hangok. Bekopogok, de egyelőre nem hallok mást, csak... sírást?
- Lisa, te vagy az? Jól vagy? - kezdek aggódni. - Bemehetek? - Nem várom meg a választ, benyitok. Szerencsére betörni nem kell, nyitva van az ajtó.
- Te jó ég! Mi történt veled? - sietek oda hozzá, mikor meglátom szakadtan, véresen, zokogva kuporogni a kád egyik végében. Elzárom a vizet, és egy törölközőt terítek a vállára.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptySzer. Aug. 10, 2011 7:10 pm

Csak ültem a zuhanytálcában, és zokogtam. Nem is nagyon érzékeltem mi történik körülöttem. Egyre csak kattogtak a fejemben az este történtek. Az első találkozásunk, az, hogy mit akart velem tenni. Hogy végül elengedett, aztán megmentett. Magával vitt, aggódott értem, törődött velem, gyengéd volt. Joggal mondhatom, hogy megláttam benne valamit, amitől a szívem is lángra kapott oly annyira, hogy neki akartam adni magamat önként és dalolva. Nem akarta megtenni, végül megtette, amit nem is bántam, mert vágytam utána, mert felébresztette azt, amit Marco óta elnyomtam magamban. Végül tönkre tette az egészet, amit elért nálam azzal, amit tett. TE jó ég még mindig nem igazán fogom fel azt, amit csinált, ami lehet ő. Kezem a harapásra kúszott, aminek jól látható volt a helye.
Teljesen kizártam a külvilágot, és bezárkóztam ezen éjszaka történései közé. Csak arra eszméltem fel, hogy a víz elállt, és már nem folyik rajtam. Valamit a vállamra terítenek, felnéztem és a nővéremet láttam meg. Nem hallottam, amit mondott, csak néztem rá, majd hirtelen a nyakába vetettem magamat, és még hangosabban kezdtem zokogni. A törülköző leesett, bár nem nagyon érdekelt a dolog. Mind két kezemmel a nővérembe kapaszkodtam, így jól látható volt a nyakamon is a seb.
Az arcomról nem is beszéljünk, amit teljesen láthatott, amikor ránéztem. Szörnyen festettem, és annak is éreztem magamat és még sok más olyannak, aminek soha életemben még.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lisa szobája A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája EmptySzer. Aug. 10, 2011 7:26 pm

Lisa szobája 53 Lisa szobája 53 Lisa szobája 53



Lisa nem beszél, nem szól semmit, nem válaszol, szinte meg sem moccan, csak mered maga elé, dideregve, és potyognak a könnyei. Istenem, borzasztóan néz ki! A ruhái cafatokban, véresen, és immár vizesen. A nyakán egy... egy beazonosíthatatlan sebhely, még enyhén szivárog a vér belőle. Úgy néz ki, mint egy... hmm... Mintha megszúrták volna két kis pontban. De a legrémisztőbbek a zúzódások az arcán. Vajon mi történhetett vele? Hirtelen a nyakamba veti magát, én pedig csak ölelem, szorosan, de mégis óvatosan, gyengéden.
- Lisa... - szólalok meg halkan egy idő után. - Ki tette ezt veled? Akarod, hogy hívjam a rendőrséget? - kérdem, majd egy picit elhúzódom. Dilemmázok, mert nem akarom magára hagyni, de tennem kéne valamit.
- Vagy előbb talán a mentőket kéne, hogy megvizsgáljanak... - ezt inkább csak magamnak mondom tűnődve. - Lehet valami belső vérzésed? Megvert valaki? - Lassan már kezdek kétségbe esni a hallgatásától. Hogy segítsek neki, ha fogalmam sincs, mi történt vele. És még Lex sincs ilyenkor itthon, hogy segíthetne...
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Lisa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisa szobája   Lisa szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lisa szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Lisa Patricia Miller
» Dante szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-