KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Ginny Parker lakása - Page 2 Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Ginny Parker lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Ginny Parker lakása - Page 2 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyVas. Nov. 27, 2011 5:27 pm

First topic message reminder :

Ginny Parker lakása - Page 2 Lakas_szombathelyen_k
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net

SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 11:08 pm

- Nem önszántamból lettem vámpír...vagyis így ébredtem... - ezt nem tudom miért mondom, nem azt várom, hogy jobban megsajnáljon, de ez az igazság, és meg akarok vele osztani mindent, ha már megöl...nem, nem ezért akarom, egyszerűen olyan hosszú ideje vagyok magányos, és ő olyan kedves lány volt...vagyis most is az...kavarognak bennem az érzések.
Ha nem érdekli a dolog, majd csöndre int...vagy valami bűbájjal vagy szimplán egy szamuráj kard szerűvel lecsapja a fejemet...ha meg érdekli, szívesen elmondom, de ezt is próbáltam minél mélyebbre ásni elmémbe...és zavaros eléggé ez is!
- Micsodát?! - nézek rá értetlenül, mert nem tudom mire akar kilyukadni, mit ismételjek meg?!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 11:47 pm

És tényleg nem érti, hogy mire célzok. Ettől pedig kezdek zavarba jönni. Azt sem tudom, hogy mit válaszoljak erre. Ahhoz még túl bizonytalan és zavart vagyok, hogy az igazat mondjam. Nem megy.
- Mindegy... semmi - lépek el tőle, és az ablakhoz sétálok. Elhúzom a függönyt, és kinézek rajta, de igazából nem is látom, hogy mi van odakint. A gondolataim, a hallottak, ezek az új infók mind-mind zavaros összevisszaságban kavarognak a fejemben. Nem is tudom, hogy mit akarok. Mindent... és semmit. Mármint egy részem, a kevésbé józan, amelyik már elcsábult, Alfiet akarja. Egy újabb csókot, és még ki tudja hányat. A másik felem aggódik és dühös és zavart, és úgy érzi, hogy ezt nem lenne szabad.
Lassan visszafordulok, hátamat a párkánynak döntöm, és elmerengve nézek Alfiera.
- Mesélsz nekem magadról? Az emberi életedről... - kérdem bizonytalanul. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez helyes-e, de szeretném jobban megismerni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyVas. Dec. 18, 2011 10:03 pm

- Héj…nem rég közöltem, hogy vámpír vagyok, te meg azt, hogy az ellenségem…szóval itt a semmik is nagyon jelentősek. – mosolyodom el, mert próbálok oldódni, meg továbbra is úgy tenni, mintha tetszene…de nem tetszhet, hisz az ellenségem, de én mégis szeretem azt hiszem, persze ilyen rövid idő alatt nem eshetek bele, de megtettem, szerelmes kezdek lenni, sajnálom!
- Az emberi életemről?! – a szívem összeszorul, mégha nem is dobog, vagy dobog, nem tudom, még sose figyeltem meg, de még Jessica-nak se sokat meséltem magamról, bár mivel egy iskolába jártunk, tudott rólam ezt-azt, de ahogy vámpír lettem, próbáltam lezárni az emberi életemet.
- Sajnálom, elég nehéz róla beszélnem…vagyis szívesen mesélek róluk, csak mióta vámpír lettem, nem gondoltam inkább az emberi életemre, fájdalmas volt, de ez már más világ volt… - kelek fel és türelmetlenül járkálni kezdek, hogy nehogy elsírjam magamat, az elég ciki lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyKedd Dec. 20, 2011 2:58 pm

Pontosan. Éppen ezért. Mert ellenségek vagyunk. Ezért semmi. Nem számít, hogy mit akarok, nem számít, hogy azt szeretném, csókolj meg újra. Bárcsak lehetne. De nem kérhetem ezt tőled. Nem tehetem.
- Csak azt szerettem volna, hogy... csókolj meg újra! - Te jó ég, kimondtam. Magamat győzködöm percek óta ennek a helytelenségéről, és most mégis határozottan kimondom. Visszaszívni pedig már késő. Akkor nézne csak tényleg teljesen bolondnak.
Próbálnám egy újabb kéréssel terelni a szót, de Alfie nem akar mesélni magáról, így pedig nincs értelme. Csak tehetetlenül, tanácstalanul harapok az alsó ajkamba, és próbálom eldönteni, hogy most mi legyen.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyPént. Dec. 23, 2011 11:58 pm

- Szeretnéd?! Én szívesen megcsókollak Ginny…csak elvileg ellenségek vagyunk, azt mondod…akkor nem kéne, hogy ilyet kérj, én meg teljesítsem… - állok fel és közelebb lépek hozzá, majd finoman megcirógatom az arcát. Kívánom ajkait, de félek, hogy megint baklövést követek el, így inkább visszalépek.
- 1966 Június hatodikán születtem…Londonban, és mint említettem Alexandr Sebastian Witwicky néven. Egy orosz művész és egy francia bárénekes első és egyetlen gyermeke ként. – kezdek bele, de őszintén szólva nem tudom mit kéne elmondanom magamról. Hiányoznak a szüleim, és magamat okolom a haláluk miatt…
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:04 pm

Csak némán figyelem, ahogy idesétál elém, egészen közel, és az arcomon simít végig, közben a gondolatok csak úgy cikáznak a fejemben, a szívem meg a torkomban dobog, és még csak nem is halkan. Félő, hogy meghallja, és ez egyáltalán nem kizárt, hiszen ő egy vámpír, sokkal élesebb a hallása, mint egy embernek. Nem tudok megszólalni, teljesen elnémít a közelsége és a zavartságom, pedig talán mondani kellene valamit, mielőtt tovaszáll a pillanat. És már késő is. Nem csókolt meg, és már el is távolodik, aztán inkább mégis magáról mesél. Halkan sóhajtok, és a mondandóját figyelem. Örülnöm kéne, hogy kicsit megnyílik, de én még a meg nem történt csókot próbálom megemészteni.
- London? Ott is nőttél fel? Szeretem azt a várost... - Egy ilyen szerencsétlen megjegyzéssel próbálkozom, mert egy kicsit úgy tűnik, a szülei emlegetése elszomorítja. Ez talán érthető is, ha például vámpírrá válása után el kellett hagynia őket. Közben igyekszem a lehető legtávolabb kerülni Alfietól, ezért átmegyek a szoba másik felébe, és túrkálni kezdek az egyik ruhásfiókomban, de igazából nem is látom, ami az orrom előtt van. Csak annyi a lényeg, hogy ne legyek túl közel hozzá, mert az a félő, ha nem csókol meg ő, akkor megteszem én. És mint erre már ő is rávilágított, ezt nem szabad. Elküldeni mégsem akarom. Képtelen lennék rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzer. Jan. 04, 2012 10:57 pm

- Ginny...én meg akarlak csókolni, de nem akarom, hogy ez az érzés mélyebb legyen, ha közben nekünk nem kéne egymást szeretnünk... - szólalok meg nagy nehezen, mert próbálom összerakni az életemet, eszembe jut a sok utazás, és a nyelvem hegyén van a válasz, hogy nem sokat éltem Londonba, mert piszok rossz gyerek voltam, és minden iskolából kirúgtak...bár ez nem teljesen igaz, én élveztem az utazásokat, a szüleim meg imádtak utazni, és tényleg rossz gyerek voltam, de csak majdnem rúgtak ki mindenhonnan!
De nem akarok erről beszélni, előbb is csak azért hoztam fel, mert tényleg meg akarom csókolni, de inkább tereltem a dolgot...de ez hülyeség!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 4:45 pm

- Teljesen igazad van. Legalább egyikünk tud józanul gondolkodni. Ez megnyugtató, nem igaz? Nem tudom, én... nem tudom, mi ütött belém, hisz ez nem helyes. És ne haragudj... azt hiszem, az lesz a legjobb, ha most elmész... - a végét szinte suttogom, és majd' megszakad közben a szívem. Hogy lehet az élet ennyire igazságtalan? Életemben először kezdek el igazán vonzódni valakihez, és kiderül, hogy az esküdt ellenségem, akit nem csak hogy nem lenne szabad szeretnem, de meg is kellene ölnöm. Erre természetesen képtelen vagyok. Ölelném, csókolnám, de azt meg nem szabad. És ezért az lesz a legjobb, ha eltűnik, nem is látom soha többé... mielőtt még valami őrültséget csinálnánk, amit végül mindketten megbánunk.
Jelezve, hogy én a magam részéről végeztem vele, az ablakhoz sétálok, és megállok háttal neki. Jobb is, ha nem látom távolodni. Erősnek kell maradnom, legalább amíg elmegy.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 5:39 pm

- Ha nem megyek el, akkor valami mágiát fogsz alkalmazni?! - eszem ágában sincs elmenni, hisz ha megöl, mit veszíthetek...semmit, mert nincs senkim se, ez a lány van egyedül, csak nem rég ismerem, de nem akarom elveszteni, vonzódom hozzá, ha szabadna, ha nem...nem érdekel...vámpíroknak se szabadna létezniük, mégis itt vagyok, akkor hogy is van ez?!
Maradok, nem érdekel..öljön meg, ha kell, de én nem távozom, hisz hova mehetnék...egy motel sötét magányába, ott meghúzódni és várni, hogy egyszer felébredek és az élet mégis szép, nem vagyok kárhozott lélek, és a szüleim élnek?! Az a baj, sose hittem a mesékben.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 6:07 pm

- Nem, dehogy is. Eszem ágában sincs bántani téged. Épp ezért kérlek, hogy menj el - próbálok erősnek tűnni, de ez nem fog menni nekem.
- Miért nem? Miért nem akarsz elmenni? Nem akarsz megcsókolni, mert ellenségek vagyunk. Mégsem mész el. Maradsz az épségedet is kockáztatva? Tudod mennyire nincs ennek semmi értelme?! - fordulok felé, és már nem is tudom, hogy mit higgyek, vagy mit gondoljak. Mit kellene tennem? Én sem akarom, hogy elmenjen. De vajon megéri a kockázatot ez a kis bimbózó románc? A tanáraim és a szüleim ki fognak nyírni, ha megtudják, hogy összeszűrtem a levet egy vámpírral.
Hirtelen oda lépek hozzá, és jó erősen meglököm az egyik vállát. Mivel mágiát nem használok, ezzel nem sokat árthatok neki, az én fizikai erőm minden edzés ellenére sem vetekedhet az övével. Kicsi vagyok és nő, ő pedig erős vámpír. De nem is az volt a cél, hogy bántsam, inkább csak egy utolsó figyelmeztetésnek szánom.
- El... kell... menned... - minden szóra egy újabbat bökök rajta. - Különben... én tényleg... - Tényleg mi? Fogalmam sincs, hogy mi lenne a mondat vége. Maximum annyi, hogy...
Előre lépek, és hirtelen megcsókolom. Nem érdekel senki és semmi, csak az, ahogyan az ajkaink találkoznak, puhán és édesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 9:49 pm

- Nincs hova mennem, nincs miért éljek...és nincs mit vesztenem, ha itt maradok veled, és megcsókollak újra és újra...ha elmegyek csak ezt a lehetőséget szalasztom el, hogy ajkaidat újra érezzem. - vallom be végül, hisz az eszem diktálja egyedül, hogy nem bölcs dolog itt maradni, hisz elvileg az ellenségem, de hogy lehet ilyen gyönyörű az, akinek meg kell ölnie engem...és különben is, nem ártok neki, nem bántom, és nem is akarom, akkor meg miért baj, ha tetszik nekem és maradni akarok?!
Majd elkezd lökdösni, én játékosan hátrálok, de egyáltalán nem fordul meg a fejemben, hogy lehet a következő lökés akár halálos is lehet...kit érdekel?! És különben meg én sose tudtam igazán vámpírként viselkedni.
Majd megcsókol, nekem meg megint előbújnak a fogaim, de most észnél vagyok, így eltolom kicsit magamtól...de hisz a szíve dobogása megőrjít, hallom, hogy milyen hevesen pulzál a vére.
- Csak lassan kislány... - mondom egy félmosollyal, de persze nem akarom, hogy abba maradjon, és mivel nehéz már visszafogni magam, így azonnal magamhoz vonom, és átfogva bársonyosan puha arcát, megcsókolom hevesen..talán túl nagy szenvedéllyel, mert azt veszem észre, hogy az ágyon kötünk ki, de eszem ágában sincs eltávolodni tőle, csókolni akarom, megint és megint...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:45 pm

Komolyan mondom, egyre jobban összezavar. H*lye vámpír! Ha nem tudja, hogy mit akar, akkor én vajon hogy találhatnám ki helyette? Egyszer azt mondja, hogy nem csókol meg, nem akar közelíteni felém. Mégsem akar elmenni, még mindig itt van a szobámban, itt téblábol körülöttem, hiába küldeném el. Aztán arról magyaráz, hogy de mégis meg akar csókolni, mert nem akarja elszalasztani a lehetőséget, és egyébként sincs hová mennie. Meg ez is... Mi az, hogy nincs hová mennie?! Hiszen jönnie kellett valahonnan. Akkor is volt valahol, mielőtt engem megismert. Na ugyanoda visszamehetne. Miért akar teljesen összezavarni, megőrjíteni. Már azt sem tudom, mit csinálok, csak magam mögött hagyok minden észérvet, amikor előre lépek, és megcsókolom. Na és mi a vége? Már megint eltolt, le akar állítani. Nem vagyok kicsi lány, és nem akarok lassítani! És lám, megint ellenmondásba kerül saját magával, amikor most ismét ő kezdeményez, és csókol meg. Kész őrület ez az este!
Ajkaink puha játékából hamar szenvedélyes csókcsata lesz, ujjait érzem az arcomon, magam alatt pedig az ágyat. Olyan gyorsan sodródtunk a párnáim közé, hogy szinte észre se vettem. Viszonozom a hevességét, és átfonom a nyakát. Hmm... azt hiszem, most kezd csak igazán őrületessé válni ez az este.
- Tudod mi vagy te?! Egy örült, dilis vámpír - húzódok el egy pillanatra, hogy szemrehányón kimondhassam ezeket a szavakat, aztán ismét szorosan hozzábújok, és folytatom, amit elkezdtünk. Egy dilis vámpír, de most ebbe nem akarok igazán belegondolni, se abba, hogy én mi vagyok. Így lesz a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyKedd Jan. 17, 2012 9:26 pm

- Hát... valakinek olyannak is kell lenni... - felelem szinte nevetve, de tetszik ez a megszólítás... őrült, dilis vámpír... de hát az vagyok, hisz nem szeretek vámpír lenni, nem is tudok igazán az lenni, mert imádom az emberi ételeket és italokat, szeretek sétálni, olvasni, filmeket nézni, moziba járni, és zenét hallgatni, vagy énekelni...imádok főzni is, és bármiből össze tudok dobni bármit... és szerintem holnaptól lehetnék akár hivatásos boncnok is... kereshetnék egy lakást, és akkor randevúzhatnánk rendesen Ginny-vel, vagy nem kéne ilyenekre gondolnom, mert úgyis meg fog ölni?! De ez a csók... a finom puha ajkai... hevesen csókolok vissza, és ügyelek a fogaimra... igen, sajnos azért előbújtak, de megvan mindennek a technikája, csak rá kell érezni...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 3:29 am

Csók közben is megérzem a változást Alfie arcán, a fogain, melyek kicsit megnyúlnak, de nem sértik meg az ajkam, mint legutóbb. Azonban ettől függetlenül is elég fura érzés ébred bennem, ami egyszerre jó és borzongató. Végigsimítok Alfie mellkasán, ez a mozdulatsor szinte ösztönösen jön a heves csókokkal. Ekkor azonban ismerős zajokat hallok a folyosóról. Anyám felébredt. Gondolom megint nem tud aludni, és minden bizonnyal megszomjazott. A legtöbb esetben csak iszik egy pohár tejet ilyenkor, és visszafekszik, de most van egy olyan megérzésem, hogy be fog nézni a szobámba.
- Várj, várj, vár... - suttogom elhalón Alfie ajkaiba, majd kicsusszanok alóla, és szinte felrántom az ágyról. - El kell bújnod! - Ha anyám megtudja, hogy egy vámpírral hempergek az ágyban, tuti kinyír. Aztán Alfiet is. Vagy fordítva. Betuszkolom szegény srácot a szekrényembe, még ellenkezni sincs ideje, épp abban a pillanatban, amikor anyám benyit.
- Hát te még ébren vagy? Láttam, hogy ég a villany. Azt hittem, épp eléggé kifárasztott a bál ahhoz, hogy már rég az mélyen aludj - magyaráz, és nagy nyugodtan besétál, majd leül az ágyamra, mintha csak egy kis délutáni csevegésre jött volna.
- Ami azt illeti, épp készültem lefeküdni. Csak... - na most mit találjak ki. - ... olvastam egy kicsit. - Remélem, nem túl átlátszó.
- Hogy tetszett a bál? - próbál tovább cseverészni, közben a takaróm ráncait simítgatja el, függetlenül attól, hogy épp most akarok belebújni.
- Szép volt, de nem beszélgethetnénk róla inkább holnap? Éjjel két óra van, fáradt vagyok, neked is aludnod kellene már - mondom, és szélesre tárom neki a szobám ajtaját. Lassan végignéz rajtam, aztán mint aki ráébred, hogy mi is van, feláll, odasétál hozzám, egy puszit nyom a homlokomra, majd szó nélkül tovább megy.
- Neked is szép álmokat! - szólok utána halkan egy kisebb vállvonással, majd becsukom az ajtót, és a szekrényhez sietek.
- Ne haragudj, de... - Azt hiszem, nincs ezen mit magyarázni, így is elég egyértelmű, biztos vagyok benne, hogy mindent hallott odabentről is. - Csak anyám...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 9:03 pm

- Hogy micsoda?! – kérdezem nevetve, mert ez most nem lehet komolya…elbújtat a szekrénybe, mert jön az anyja?! Ez vicces szituáció, de mi van, ha az édesanyja sokkal okosabb, és azonnal kiszúrja, hogy itt vagyok és egy csapással megöl?! Azért annyira nem akarok meghalni, tudom hogy nem ezt mondtam az előbb, de szeretnék legalább magyarázattal szolgálni, hogy én nem a lányát akarom bántani, én szeretem őt, és magasról teszek arról, hogy boszorkány, vagy várjunk csak, defenzor, és az ellenségem, nem akarom én bántani őt!
- Semmi baj… - mondom, mikor nagy nehezen előbújhatok.
- De bevallom, féltem attól, hogy kiszagol, vagy ilyesmi…gondolom ő még jobban defenzor, mármint hozzád képest többet tud már… és én nem akarlak bántani, nincs rá okom, és szeretném majd ezt neki is elmondani. – de miért is fontos, hogy majd ilyeneket elmondjak ennek a lányka az édesanyjának?! De hát tudnia kell, nem?!
- De akkor talán jobb is lenne, ha nem zavarnálak, nem?! – fene akar menni, de az milyen már, ha rá tukmálom magam, hadd aludjak itt, vagyis maradjak, itt aludni, hova gondolok?!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyVas. Feb. 12, 2012 7:40 pm

Kiszagol? Ezen muszáj elmosolyodnom. A vámpírok híresek az érzékeny szaglásukról, meg érzékeikről, nem mi. Az más lenne, ha átváltozott volna, vagy használná valamilyen kutya orrát, de azt hiszem, anyának idehaza ilyesmi eszébe sem jutna. Végighallgatom a további mondandóját, de attól tartok, ez az este már nem fog olyan véget érni, amiben reménykedik. És valljuk be, én sem bánnám túlságosan a dolgot. De túl kockázatos.
- Anya tényleg sokkal képzettem nálam. De mivel nem hinném, hogy bármire is gyanakodna, nem fog kiszagolni. Ettől függetlenül... - sóhajtok, majd megfogom a kezét, és visszahúzom az ágyra. Mellék ülök, az ujjaival kezdek el babrálni, ahelyett, hogy a szemébe néznék.
- Nem szívesen mondom ezt, hidd el, de... azt hiszem... tényleg jobb lenne, ha most elmennél. Nem biztonságos. Egyikünknek sem... Viszont ez nem azt jelenti, hogy lemondanék rólad. - Szinte suttogom a szavakat, de biztosra akarok menni, hogy tényleg csak ő hallja.
- Megadom a számom, és... jó lenne, ha találkoznánk még, biztonságosabb körülmények között... - felállok, otthagyom egy pillanatra, hogy tollat és papírt keressek. De csak az előbbit találom, használható papír hirtelen sehol sincs. Így ismét a kezét fogom meg, és a tenyerébe írom a számom.
- Remélem nem bánod. Majd lekopik. De ezen elérsz. Csak hát itthon... nem a legjobb ötlet... - nézek fel a szemébe szomorúan, majd várom a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 6:20 pm

- Igazad van... nem akarlak bajba sodorni. - feleltem, hisz az kell, hogy az édesanyjával miattam összekapjanak, meg egyelőre nem kell mit magyarázni, pontosabban nem lenne miért kiállnia értem, én ellenség vagyok, és velem úgy kell elbánni. Szóval az a legkevesebb, ha most szépen elmegyek...késő is van, holnap is van nap, és márpedig retteghet, mert én bizony fel fogom hívni!
Lesz mit tisztáznunk, szóval ez a legkevesebb, ha felhívom, valahol találkozunk, akár egy nyilvános helyen, hogy biztonságban érezze magát tőlem...tömegben csak nem ölném meg...persze máshol sem, eszembe se jutna bántani, okom sincs rá, és ha a véremben van, ha nem... én megvagyok a dobozos vérrel, nem kell nekem másé...legalábbis Ginny-től se annyi, amibe belehalhat.
- Én a város határán lakom egy motelban... de nem azért mondom, hogy gyere oda... isten ments, nem szeretném, hogy bajod essen. Veszélyes környék az. De akkor holnap zaklatlak... - mondom egy kedves mosollyal, majd hátrálni kezdek az ablakig. Persze semmi kedvem most lelépni, de tényleg muszáj, aludnia is kell szegénynek...sok volt a mai nap!
- And I send all my loving to you... - dúdolom halkan, majd kiugorva az ablakon, távozom.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 7:33 pm

Játék vége
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ginny Parker lakása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny Parker lakása   Ginny Parker lakása - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ginny Parker lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ginny Parker
» Nádja Csehov lakása
» Ezra Vandervoort lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-