KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Leila Bynes Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Leila Bynes Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Leila Bynes Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Leila Bynes Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Leila Bynes Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Leila Bynes Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Leila Bynes Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Leila Bynes Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Leila Bynes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Leila Bynes Empty
TémanyitásTárgy: Leila Bynes   Leila Bynes EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:42 am


LEILA BYNES

Leila Bynes Tumblr_lw3xydUhI11qc1f2co1_500

Leila Bynes It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Leila Amanda Bynes
Becenév: Lei, Lila, Amy
Faj: Ember
Nem: lány
Kor: 17
Születés helye és ideje: New York, 1994. Május 19.
Foglalkozás: tanuló
Különleges képesség:-

***

Leila Bynes Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa:Adam Bynes; elhunyt
Anya:Kristin Lawson Bynes; elhunyt
Testvérek:Miranda „Mia” Bynes; 6 éves; ovodás; nagyon jó kapcsolat

Egyéb hozzátartozók:
Katherina Lawson; 60 éves; nyugdíjas


***

Leila Bynes Story_www.kepfeltoltes.hu_

Hol is kezdjem? Talán az életem legelejéről kellene kezdenem, de lehet elég lenne annyi bezető is, hogy pont olyan volt, mint amilyet a tinifilmekben és sorozatokban látsz. A szüleim nagyon gazdag emberek voltak. Apa rendező, anya pedig híres operaénekes. Talán ismerhetted is őket.
Nekik köszönhetem mindazt amit elértem. Mindig sok barátom volt, akik szerettek és nem csak kihasználtak. Esténként mindig nálunk gyűltünk össze, mivel egy luxus villánk volt. Ahol boldogan élhettem a kis tündérmesémben és amit csak nálunk láthattál az maga volt a tökéletesség.
Sokszor gondolkoztam, azon, hogy vajon milyen lehet a normális élet. Hogy élhetnek azok a gyerekek akiknek nem adatik meg minden jó, akik szegény családból származnak. Akkor még elképzelésem sem volt róla, csak ültem a kanapémon ami az erkélyemen volt és a koktélomat iszogattam. Jobb is lenne ha még itt tartanék, de mindez mára már megváltozott, na de azért ne haladjunk ennyire előre a történetben. Térjünk vissza oda, hogy a nyugágyban napozok, kezemben a koktéllal és csak a madárcsicsergés az egyetlen zaj ami megzavarja a csendet. Akkor kezdődött minden amikor Mia az én drága egyetlen húgocskám kitárt karokkal közeledett felém kezében a mobilomat szorongatva. Felkaptam az ölembe, miközben felvettem a telefont. A mosoly ami az előbb még a szám szélén húzódott eltűnt. Helyette meglepettség és szomorúság jelent meg. Amint letettem a telefont tudtam, hogy az életem hamarosan gyökeresen megváltozik. Körülnéztem az udvaron, láttam a kis rózsabokrot, a fás labirintust és húgom játszóterét is. Tekintetemmel elidőztem kicsit a kedvenc helyemen a tavacskán és az azt körülvevő köveken.
Aztán már csak arra emlékszem, hogy zokogok és Ma értetlenül néz rám. Én meg elküldöm majd a sofőrünk után kiáltok aki bevisz a kórházba. Túl későn érek oda, már el se tudok búcsúzni a szüleimtől. Némán állok az ágyuk mellett, miközben a könnyeim ömlenek.
Pár nappal később megtartottuk a temetést, amire nagyon sokan eljöttek. Az újságok is mind azt hirdették, hogy a híres Adam Bynes rendező és felesége Kristin Bynes operaénekes elhunyt. Sok rajongójuk volt fiatalok és idősebbek is. Másnap aztán eljött hozzám egy ügyvéd aki felolvasta a végakaratot. Kiderült, hogy a birtokot és a pénzt rám és Miára hagyták, de csak akkor kaphatjuk meg ha már a húgom is betöltötte a 14. életévét. Addig én se jöhetek vissza, mert együtt kell maradnunk.
Ennek eredményeként búcsút kellett vennem a háztól és a dolgozóktól is. A szobalánytól, a szakácstól és a többi barátunktól. Egyedül a kocsis volt akivel még néhány órát együtt tölthettem, még most is itt van.
Most itt ülök a kocsiban, mellettem a testvérkémmel és Erdély felé tartok az anyai nagymamánkhoz. Soha nem láttam és az se biztos, hogy tud rólunk, de ha odaérünk minden kiderül.

***

Leila Bynes Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret:
~gitározás
~zene hallgatás
~szivárvány
~fényképezés
~smink
~New York
~ékszerek
~étterem
~szálloda
~napozás
~állatok
~kényelem
~luxus


Amiket utál:
~középpontba lenni
~nyafogás, ha más csinálja
~hiszti, szintén ha más hisztizik


Jellem: Nagyon önfejű, amit a fejébe vesz annak mindenképpen úgy kell lennie, ha nem akkor hajlamos bármit bevetni, hogy sikerüljön, ha még így sem jön össze akkor hajlamos a hisztire.
Visszafogott, zárkózott típus, nem tud azonnal megnyílni ismeretlenek előtt.
Kicsit bolondos és néha őrült, de ha megismered rájössz, hogy van kedves oldala is.

Külső: Nagyon bájos arca van, olyan akár egy porcelánbabáé. Barna szemei és barna haja van. Középmagasnak számít és elég vékony. Öltözködése az elegánsan visszafogott csoportba tartozik. Bulikba felveszi a merészebb, szexis ruhákat is. Szereti az ékszereket, főleg a nyakláncokat és a gyűrűket.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Leila Bynes A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Leila Bynes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leila Bynes   Leila Bynes EmptySzomb. Jan. 07, 2012 3:05 am

Kedves Leila!

Történeted kicsit szomorkás és kicsit rövidke, de nem látom okát, hogy miért ne fogadhatnálak el, szóval:
ELFOGADVA.

Mehetsz is megismerni Erdélyt, amint lefoglaltad az avatarodat! Smile
Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
 

Leila Bynes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-