KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Cassy & Toby bulija  - Page 2 Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Cassy & Toby bulija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptySzer. Szept. 14, 2011 6:05 pm

First topic message reminder :

Az iskola utána talán a legjobb elfoglaltság, ha lemegyek a sarki bárba és iszok egy koktélt. Persze ez nem azt jelenti, hogy részegre akarom inni magam. Inkább csak ellazulni és elfelejteni a sok hülyeséget amit az iskolába a fejembe tömtek.
Bemegyek és egyből a bár felé veszem az irányt. Rendelek magamnak egy nem túl erős koktélt, ameddig szétnézek, hogy esetleg találok-e valaki ismerőst akihez csatlakozhatnék az iszogatással. Mégiscsak jobb ha az ember nem egyedül üldögél, az olyan mintha bánatom lenne.
A pultos leteszi elébem az italt én felkapom és az az első üres asztalhoz teszem. De mielőtt még beleittam volna táskámmal együtt a mosdó felé veszem az irányt. Talán nem viszi el senki az italomat. Megmosdok és helyreteszem sminkemet, majd a mosdónak dőlve nézem magamat a tükörben. Ez a legjobb módja az elgondolkozásnak...
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptySzer. Okt. 12, 2011 12:56 pm

Élvezet azt látni, hogy mennyire fél. De jól teszi. Elvégre is nem akárkivel áll szemben. Rosszabb vagyok, még a legrosszabb rémálmainál is. Azt hiszem, ezt azért Ő is sejti. De mit csinálhatnék? Ha már egyszer megkaptam ezt a lehetőséget, miért ne használnám ki az emberek szenvedését? Egyre jobban élvezem, és ezt az ilyen csinos, kis, szőke lányoknak köszönhetem.
- Aki kíváncsi, hamar megöregszik! - Mondtam mosolyogva, majd hátrább léptem, azért arra vigyázva, hogy nehogy elszaladjon. - Hát persze, hogy nem akarsz meghalni... senki sem akar... - Milyen kis édes! Egyre jobban élvezem a helyzetet. Minél jobban fél, annál jobban fogunk mulatni. Nagyszerű. Már alig várom. Valamiért úgy érzem, hogy sokkal jobb fogás lesz, mint a többi áldozatom volt. Talán meg kéne tartanom még egy-két körre. De az már nem rám vallana. Én szeretek mindig alapos munkát végezni.
- Nos... nem muszáj. Semmit sem muszáj, csak meghalni... - Mondtam már kicsit komolyabban, és közben reméltem, hogy veszi a célzást. Mert biza nem igazán van más választása, ha csak nem kar még éjfél előtt meghalni...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 11:27 am

Áh...szóval az a válasza, hogy aki kíváncsi hamar megöregszik? Ezt most vegyem normális feleletnek a kérdésemre? Azt akarta gondolom tudatni velem, hogy esélyem sincs a túlélésre...csak talán nem akar megijeszteni. Vagy élvezi látni, ahogy tapogatódzok a sötétben és próbálom kitalálni mi lesz velem.
- Nem mindegy? Ha már úgyis meghalok, minek gondolkoznék azon, hogy megöregszem-e? - Mordulok rá mérgesen, és elfordítom a fejem, hogy ne lássa szememet ahonnan ismét könny folyik.
A második mondata mind inkább arra utal, hogy itt maradok és ő lesz az akit utoljára látok életemben.
- Ez megnyugtató! - Kiabálok rá és szemébe nézek. - Engedj el! - Folytatom kicsit kérlelőbb hangon. Egy biztos, hogy okos a fiú. Nem mondja ki mit akar inkább megfenyeget úgy hogy még csak rá se jöhessek. Csakhogy ezúttal vetem a célzását. De akkor sem értem mit akar ő a nevemmel.
Mikor hátrébb áll kicsit felcsillannak szemeim, majd gyorsan válaszolok neki, hogy ne jöjjön rá tervemre.
- Áhh...értem! Cassandra! Most örülsz? - Bár nem valami ördögi tervem van. Inkább csak esélyt látok a menekülésre. De ha jobban belegondolok úgysem fog sikerülni. Végül is ő egy vámpír, aki sokkal gyorsabb nálam. Amíg én megpróbálkozok vele ő egy mozdulattal elkap. Csakhogy nekem most nincs vesztenivalóm ha már úgysem élem meg a reggelt.
Lassan oldalazni kezdek, alig észrevehetően majd egy hirtelen mozdulattal megpróbálom elkerülni közben pedig felsikoltok hátha valaki meghallja.
A sikítás inkább hirtelen ötlet lenne, de az sem biztos, hogy be fog válni. De így legalább ha el is kap...ami biztos, hogy megtörténik...lehet hogy meghallotta valaki. Ezzel csak egy gond lenne, hogy kint túl hangos a zene. Még innen is hallom. Akkor talán mégsem volt jó döntés ez az egész "terv"!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyVas. Okt. 16, 2011 5:34 pm

Ahhoz képest, hogy szőke, nagyon okos. Csak azt nem érti még, hogy mit jelent az, ha velem valaki nem úgy beszél, ahogy kellene. Na de mindegy... majd megtanulja, hogy engem tiszteljen. Már csak az Ő érdekében is...
- Milyen igazad van... - Válaszoltam egy féloldalas mosollyal. Úgy tűnik, nagyon biztos abban, hogy meg fog halni. Helyes. Legalább tisztában van azzal, hogy mi vár rá. - Ígérem, nem fogsz sokat szenvedni... hamar túl leszel rajta... - Még mindig vigyorogtam, miközben kisepertem a szeméből egy szőke tincset. Milyen kár, hogy ember és így nincs jobb sorsa, csak a halál. Pedig ha vámpír lenne... hm... nagyon csinos, kis, szőke vámpír lehetne. De már egészen biztos, hogy nem lesz az. A sorsa az én kezemben van, és én már eldöntöttem, hogy mi lesz vele. Meghal, mint mindenki más is, akire szemet vetettem illetve még a hosszú évek során vetni fogok. Mert élvezem. Már nem vagyok az a törékeny kisfiú, akit mindenki kedve szerint rángathat, és ezt nem lehet nem élvezni. Az van, amit én akarok, a szabályokat is én diktálom.
- Szóval Cassandra! Hm... nagyon szép név, akárcsak a viselője... - Van ebben a lányban valami... nem is tudom megmagyarázni, hogy mi... Csak azt tudom, hogy valamit érzek így, hogy a közelében vagyok. Olyan érzés, mint amilyent még soha nem éreztem... furcsa. De... várjunk csak! Mindez az én agyamban fordult mg? Szánalmas vagy, Toby! Ha nem ismerném magam, azt mondanám, hogy beleszerettem a lányba... de ugyebár, mindenki tudja, hogy ez lehetetlen. Hiszen én nem vagyok képes szeretni...
Annyira belemerültem a gondolataimba, hogy nem vettem észre, hogy a lány menekülni próbál. A sikítására lettem figyelmes, mire mérgesen kivillantottam a fogaimat, és lány torkának ugrottam, ezzel nekilökve Őt a falnak. Mindenre számítottam csak erre nem. Azt hittem, hogy eléggé sikerült ráijesztenem, de úgy tűnik tévedtem.
- Ugye tudod, hogy ez nagy hiba volt? - Ezt kiabálva kérdeztem, majd a nyakába haraptam...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 11:01 am

Áhh...szóval tényleg meg akar ölni. Nagyszerű! Ez életem legjobb napja...elvégre nem minden nap akarják kinyírni az embert. Főleg nem egy idegbeteg bolond vámpír. Ha valakinek elmondaná, az tuti teljes mértékben hülyének nézne. Azt viszont nem tudom mit fog kezdeni a testemmel miután...szóval miután elintézett. Mivel ha itt hagyja rájönnek, hogy léteznek valamilyen lények, csak arra nem biztos, hogy a vámpírok azok. Mivel egy női mosdóba mi tud bemenni, ami úgy öl, hogy kiszívja az illető vérét. Ez esetben persze az enyémet, és maga után hagy fognyomokat. Na de ez teljesen mindegy, a lényeg, hogy remélem elfelejt eltakarítani maga után és leleplezi magát. Akkor legalább nem hiába lesz ez velem.
- Tiszta megnyugtató! De légy szíves ne csináld ezt velem! Nem tettem semmi rosszat. Kérlek! - Nem tudom mennyire éri meg könyörögni neki. Úgy hiszem, hogy nem sokat ér. De egy két próbát talán megér. Viszont mindennek van jó oldala, ha belegondolok. Most éppen az, hogy legalább találkozhatok édesapámmal. Már ha találkozhatok...de azért reménykedhetek benne.
Akkor most meg kellene köszönnöm a bókot neki? Vagy mi? Mert nekem semmi kedvem ebben a pillanatban semmit sem megköszönni pont neki.
- Hát persze! Ki gondolta volna? - Mondom szemforgatva. A szökési akcióm igencsak balul sül el. Nem így terveztem. Most pedig bármennyire is el volt gondolkozva, vagy akármennyire is nem figyelt, akkor is elkapott és ugyanolyan erősen szorít mint az elején. Na meg azt hiszem így meg fogok fulladni is...
- Engedj...el! - Préselem ki fogaim között miközben próbálok levegőt kapni. Viszont mikor megint belém ereszti félelmetes fogait, ugyanúgy megrémülök mint először. - NE! Megígérem nem próbálkozok többet! Csak ne... - Nem tudom folytatni, elcsuklik a hangom és a lábaim is feladják a szolgálatot. Ha még mindig nem szorítana annyira akkor a földre zuhannék. Így pedig nem valami jó, mivel nem tudok újra sem megszólalni sem pedig felállni. Úgy érzem magam mint aki pár percen belül el fog ájulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyPént. Okt. 21, 2011 7:35 pm

Ez egyre jobban tetszik. Látszik rajta, hogy fél, ami igen csak boldogít. Imádom az ilyen pillanatokat. Annyira szórakoztatóak tudnak lenni az emberek. Ahogy kimondják azt a szót, hogy: "kérlek!" ... imádom! Mindig nagyon jól tudok rajtuk mulatni. Annyira szánalmasok.
- Hiába könyörögsz, nem sokat érsz vele... Inkább örülhetnél. Nem sok mindenkit tisztelek meg a társaságommal. - Tényleg nem értem, hogy mi baja. Miért csinál úgy, mint aki a háta közepére se kíván? Felesleges tagadnia, hogy bejövök neki. Most nem nagyképűségből mondom, de képtelenség nekem ellenállni. Nem sok hozzám hasonló, szexi vámpír van a földön. Örülhetne már kicsit jobban is. Azzal, hogy meg akar lógni előlem, nagyon felbosszantott. Nem panaszkodhat, igazán jól ellehet velem beszélgetni. Sőt, még azt is megteszem a kedvéért, hogy gyorsan végzek vele, hogy ne szenvedjen. Erre tessék, mit csinál? Azt hiszi, hogy gyorsabb nálam... Nem tudom mire volt ez jó... na de mindegy. Gondoskodom arról, hogy többet ne merjen ekkora butaságot csinálni.
Óvatosan elhúzódtam tőle, de azért tartottam, mert ahogy észrevettem minden ereje elment. Milyen kis gyenge és törékeny... Megtöröltem a véres számat, majd közelebb húztam magamhoz a lányt. Valamiért... olyan másabb a vére, mint az eddigi áldozatomnak volt. Hmm... fura..
- A Te érdekedben Cassandra, remélem többet nem csinálsz ilyent... Gondolom nem akarsz időnap előtt meghalni... - Suttogtam vigyorogva. Mekkora szerencse, hogy a bulizók közül senki nem hallotta meg a sikolyt. Akkor lenne itt vérfürdő elég...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 10:20 am

Úúú...apáám! Hogy lehet valaki ennyire egómajom? Ezt fel sem tudom fogni. Ráadásul nem is, hogy csak egoista önző majom de még élvezi látni is, ahogy a másik szenved. Elvégre mit is várhatnék egy vámpírtól! Gondolom mind egytől egyig ugyanolyanok. Akárcsak egy filmben...bár ott mindig van valaki aki rendes és megmenti az emberiséget. Szóval most is lehetne egy ilyen személy, kivételesen örülnék neki. Főleg, hogy más menekvési lehetőségem nincs.
- De miért csinálod ezt? Vagy miért ont velem? - Kérdezem könyörgő hangon. Talán majd egyszer ráun a könyörgésemre és itt hagy. Vagy megöl...vagy megöl és itt hagy. Egyik sem jobb a másiknál, ebbe így belegondolni elég riasztó. - Én valahogy meglennék a társaságod nélkül is. - Mondom még hozzá csak, hogy kicsit visszavegyen már magából. Szerintem azt hiszi körülötte forog a világ. Erősen próbálom eltolni magamtól. Inkább leszek a földön mint az ő karjaiban. Bár nálam most az erős az nem ugyanazt jelenti mint bármelyik másik embernél.
- Engedj már el! - Szólok rá elhaló hangon, ahogy közelebb húz ás elkezd mormognia fülembe. Ennyire megtetszett neki a nevem? Most egyfolytában azt fogja hajtogatni vagy mi? Ez érdekes lesz azt hiszem.
Próbálok minél jobban elhúzódni tőle, de nem igazán sikerül. Nem akar engedni, talán meg sem érzi próbálkozásomat.
- Nem...csinálok semmit, ígérem! Csak ne akarj már ennyire megölni! Kérlek! - Mondom halkan, és mikor nyílik az ajtó hirtelen sikerül valamennyire lábra állnom. Nem gondoltam volna, hogy ezt teszem, de jobb ötletem nem volt, hogy ne ugorjon neki a csajnak, aki meglepetten néz ránk. Szóval jobb ötlet híján, összeszedem erőmet és közelebb húzom. Jobban mondva magamat hozzá inkább, és megcsókolom. Mind két kezemmel szorosan tartva karjait, hátha ez visszatartja attól, hogy odamenjen hozzá, na meg így könnyebb állva maradnom is.
- Folytassátok csak nyugodtan. Nem is zavarok. - Mondja a csaj és gyorsan bevonul egy vécéfülkébe, én pedig rögtön elhúzódok a sráctól és szemébe nézek.
- Ne bántsd! Kérlek! - Ahogy eddig megismertem, képes lenne már csak azért is bántani a csajt csak hogy megmutassa mi vár rám. Vagy épp hogy rám ijesztjen. - Nem tudhat semmit... Hagyd! - Mondom halkan meg ne hallja esetleg más rajta kívül és még mindig kapaszkodok belé, bár úgy érzem nem sokáig bírom magam tartani már. Teljesen elment az összes erőm. Ez miatta van tényleg?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyVas. Nov. 13, 2011 6:26 pm

- Azért, mert most épp benned akadt meg a szemem... de hidd el nem csak veled csinálom ezt. Nap mint nap ugyan ez megy... sajnos rossz helyen voltál, rossz időben... - Vigyorogtam el újból. Egyre jobban élvezem ezt a helyzetet. A többi áldozatommal valahogy könnyebb dolgom volt. Fogalmam sincs, hogy miért. Ha valaki más próbált volna megszökni, eddig rég megöltem volna. Ezt a lányt meg valamiért nem vagyok képes megölni. Pedig azt kellene tennem. Most, ebben a helyben végeznem vele, estére meg keresni valaki mást. De nem tudok, Valami nem hagyja. Különös... még soha nem volt ilyen érzésem. - Ugyan kérlek! Ne szerénykedj. Tudom, hogy örülsz nekem. - Most tényleg nem az egoizmus szólt belőlem. Ez tény. Minden lány csorgatja utánam a nyálát - amit meg is értek -, miért pont ez a szőkeség lenne kivétel? Elég csak ránéznem és tudom, hogy bejövök neki. A vak is látná. Csak Ő nem akarja ezt belátni, vagy csak fél beismerni. Hm... nagy kár. Pedig akkor sokkal könnyebben menne minden.
Kezdett mérgesíteni azzal, hogy mindig csak menekülni akar. Ennyire nem tudja felfogni, hogy semmi esélye? Szorosabban magamhoz húztam, közben pedig csúnyán néztem rá. Most már tényleg leállíthatná magát...
- Nyugodj meg Kislány! - Mondtam kicsit hangosabban, mire valaki belépett. Egy lány. Milyen meglepő nem? Nem... a leginkább az lepett meg, ahogyan a karjaimban tartott lány reagált. Megcsókolt. Hm... nocsak, nocsak... milyen kis mártír valaki. Most mondja azt, hogy nem élvezi a társaságomat. Visszacsókoltam, mire az előbb benyitott lány bement az egyik fülkébe. Nagyon okos... remélem, hogy nem hiszi, hogy ezzel megmentett egy életet...
A csók után óvatosan a falhoz nyomtam Cassandrát, majd hátráltam, közben pedig vigyáztam, hogy véletlenül se veszítse el az egyensúlyát.
- Ezt figyeld... - Suttogtam, majd mihelyt kilépet a lány a fülkéből, egy mozdulattal előtte termettem és a nyakába haraptam. Élveztem a forró vért, ami a számba ömlött. A testet a földre dobtam, majd a szöszi felé fordultam.
- Remélem tudod mi vár rád, ha ismét szökni akarsz...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 2:49 pm

Hát ne bennem akadjon meg a szeme! Bennem senkinek sem akadhat meg a szeme! Na meg ha ezzel nyugtatni akart akkor elég pocsékul csinálta! Nap mint nap? Köszi...szóval akkor még ma el leszek téve láb alól! Fantasztikus! Holnap már más lép a helyemre és ugyanabban a helyzetben lesz mint most jómagam. Előre sajnálom az illetőt. Csak nem értem mi a csudát lehet ebben élvezni? Meg miért kell mindenkit megölni? Miért nem lehet csak megharapni és elengedni? Én nem tudnám senkivel megcsinálni ezt, nem hogy nap mint nap, akit először meglátok.
- És az esélytelen, hogy elengedj? Nem mondok senkinek semmit! És ígérem jó leszek...csak ne ölj meg! Túl fiatal vagyok hozzá... - Fiatal, nem fiatal. Ugyanaz lesz a vége. Egyszer megöregszem és meghalok. Szinte hallom ahogy azt fogja mondani, hogy: "Nem mindegy? Egyszer úgyis meghalsz egyszer!" Csakhogy nem mindegy, hogy előbb vagy utóbb.
- Örülök? Hát persze...nekem minden álmom vágyam az volt, hogy tizennyolc éves koromban meghaljak egy vérszívó által! - Mordulok rá gúnyosan. Hogy lehet valakinek ennyi esze? Ha akkora esze lenne mint amekkora az egója mindjárt jobban állnánk.
Az újabb nyugtatásra, mintha tényleg felengedtem volna kicsit. De nem értem miért. Talán, hogy nem fogja bántani a lányt aki az imént belépett. Bár ebben nem lennék olyan biztos, de mégis mintha megnyugodtam volna már csak a hangjától is. Mi folyik itt? A csók viszont semmit sem segített a helyzeten. Lehet rájött, hogy miért csináltam és éppen azért is megtámadta a lányt, miközben engem a falhoz nyomott. Talán mégis van neki egy csöppnyi esze. Viszont én nem bírom már megtartani magam így azon nyomban a földre zuhanok. Utánam pedig pár perc múlva zuhan a csaj is. Holtan! Megölte!
- NE! - Ordítok rá a vámpírra. - Te r*hadt vérszívó! - Ez már inkább sikításnak hallatszott, miközben záporozni kezd a szememből a könny és odakúszok a lányhoz megnézni tényleg meghalt-e. Nem moccan, nincs pulzusa. Meghalt! Tényleg...meghalt! Ezt nem hiszem el! Lassan elsimítom haját az arcából, hogy megnézhessem még jobban. Remélem nem ismertem!
- Tedd ezt velem is! Inkább most azonnal minthogy még tovább kínozz! - Emelem rá könnyes tekintetem és tovább simogatom a lány arcát, mintha még segíthetne neki valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyKedd Jan. 03, 2012 7:07 pm

Imádom amikor valaki az életéért könyörög, feleslegesen. Csak nem képzeli, hogy elengedem, amikor akár jól is érezhetnénk magunkat mindketten. Valóban ennyire hülyének néz? Vagy Ő annyira ostoba, hogy nem képes felfogni, hogy kész. Az élete az én kezemben van, és ez ha tetszik neki, ha nem, el kell fogadnia. Más választása aligha van. Bár be kell, hogy vallanom, eddig vele van a legnehezebb dolgom. A legtöbb lány mihelyt észrevesz azt várja, hogy odamenjek hozzá és meghívjam valamire, de ez a lány... hm... különös. Kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy nem lesz vele könnyű dolgom. De majd megmutatom neki, hogy ki is az a Toby Wilkinson.
- Igen... sajnos esélytelen... – Válaszoltam kérdésére, majd kisimítottam egy tincset a hajából. Ez a lány... nagyon szép... Azt hiszem kár lenne ilyen hamar végezni vele. Megérne több éjszakát is... vagy nem biztos. Lehet, hogy nem is olyan jó az ágyban, mint amilyennek kinéz. - Fiatal... – Ismételtem meg gúnyosan, majd rávigyorogtam. - Tudod, Kislány... a halálhoz senki sem fiatal. – Nagyon jól szórakoztam az utolsó kijelentésén. Még, hogy fiatal...
- Kellemes halálban lesz részed... azt megígérem. – Nem tetszik az ahogyan velem beszél. Mit képzel magáról? Bár igaz ami igaz, jól lehet rajta mulatni. Nagy lánynak képzeli magát, de majd meglássuk, hogy valóban olyan nagy-e. Le merem fogadni, hogy csak a szája akkora, Ő maga nem.
Vicces volt a reagálása, amikor a másik lány a földre esett. Nem így terveztem ezt az egészet, de ne rontsa már senki el a tervemet. Itt én diktálok. Jó, nem mondom, hogy az a csók nem volt jó, de engem senki ne csókoljon meg azért, hogy megmentse valakinek az életét. Majd lesz alkalma az éjjel arra. Afelől megnyugodhat.
Egy ideig csak szótlanul bámultam a holt testet, majd a lányhoz fordultam, aki sikítozott. Nagyon remélem, hogy ezt odakint nem hallják. Bár a zen eléggé hangosan dübörög, szóval nem hiszem. Ha meg mégis... akkor mindenkit megölök lelkiismeret nélkül. Közelebb léptem hozzá, majd megmarkoltam a karját és felemeltem.
- Most szépen, mintha mi sem történt volna, elmegyünk innen. A saját érdekedben ajánlom, hogy ne merj odakint kommunikálni senkivel... Különben nem csak te, hanem Ő is meghal. Remélem világos! – Mormogtam, majd kivillantottam a fogaimat, csak, hogy biztosabb legyen.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptySzer. Jan. 04, 2012 5:01 pm

Sajnos? Legalább ne csinálna úgy mintha annyira sajnálná a dolgot. Csak tudnám már meg, hogy miért olyan esélytelen? Na meg, hogy miért annyira fontos neki hogy megöljön...és miért érdekes minden lányt megölnie aki az útjába kerül.
- De miért? - Kérdezek ismét vissza teljesen könyörgő szemekkel, és hangon. - Talán még jobb is lenne ha életben maradnák...mármint neked! Biztos tudnál valami hasznot kihúzni belőlem. - Na nem mintha bármiben is segítenék neki. Ha elenged engem többet nem is lát. Visszaköltözöm oda ahonnan jöttem és kész is. Csak rá tudjam venni. - Mi az hogy a halálhoz senki sem fiatal? És senkinek sem lehet kellemes a halála...olyan nincs! - Mordulok rá, már teljesen becsavarodva. Nem ölhet meg!
Miután végzett a másik csajjal és én pedig próbálok bármit is kezdeni vele ő elkapja a karomat és felránt. Mennyi erő van ebben? rengeteg! Esélyem sem lenne elmenekülni. A fájdalomtól felszisszenek, tényleg nagyon fáj ahogy megszorítja karomat de meg sem tudok szólalni, hogy szóljak neki bármit is. Csak csendben végighallgatom mondandóját majd könnyek közözz bólintok egyet.
- Azt nem gondolod, hogy feltűnő lesz innen kivinni engem? - mondom mikor valamennyire észhez térek a fogai láttán. Nem hagyom hogy itt bárkit megöljön...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptySzer. Jan. 04, 2012 6:30 pm

Megint ezek az unalmas kérdések... Miért? Miért? Válasznak elég kéne legyen annyi, hogy azért. A nők túl kíváncsiak... pedig a kíváncsiság árt a szépségnek. Nem értem miért elégedetlenkednek annyit.
- Azért, mert én úgy akarom! – Vágtam rá hamar, azzal jelezve, hogy téma lezárva. Nagyon remélem, hogy vette az adást... nincs szükségem újabb értelmetlen kérdésekre. Nem is tudom, hogy ma már hányat tett fel. Nem mindegy, hogy mit miért teszek? A lényeg az, hogy én tudom. Más nem kell tudjon a terveimről. - Sok mindent tudok veled kezdeni egy éjszaka alatt is, hidd el! Aztán veszem a következő nőt... Ne akard már megmondani, hogy mit tegyek! – Elképesztő ez a lány. Itt ossza az észt. Bár... nem rossz az ötlete. De nem képzelheti, hogy beveszem? Az egészet azért mondta, hogy megmeneküljön... Öreg vagyok én már az ilyen játékokhoz...
- Dehogy nincs... Te élvezni fogod... – Még szélesebben vigyorogtam. Honnan tudja, hogy milyen érzés a halál? Jó... hát valóban nem lehet kellemes érzés, de amit tőlem kap majd, az az lesz... Mindenki élvezi...
És ekkor jött egy újabb értelmetlen kérdés... Mennyire elegem van már az ilyenekből.
- Feltűnő? – Nevettem. Nem értem hova akar kilyukadni. Egy kicsit sem lenne feltűnő... - Már miért lenne az? Szépen megfogod a kezem, aztán bájos mosolyt vágsz, és kisétálunk innen. Meglátod, jó móka lesz! – Óvatosan elengedtem a karját, aztán kitartottam a kezemet, hogy megfoghassa. Már most látom, hogy mennyire jól fogunk szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 1:44 pm

Szóval azért mert ő akar valamit, az úgy is kell, hogy legyen szigorúan? Mikor veszi már észre, hogy nem körülötte forog a világ? Nem értem miért kell neki mindenkit megölni. Na meg legfőképp engem minek kell megölnie? Én nem hagyhatom ezt. Akármennyire is egy... egy vámpír. Hogyan lehet ellene védekezni? Fogalmam sincs, elvégre hogy is tudnám ha egyszer még mindig fel sem tudom fogni, hogy léteznek ilyen szörnyek is.
A mondatára inkább meg sem szólalok, inkább csak nézek tovább egy helyre. És talán ennek jobban is örül mintha újból kezdeném a kérdezősködést. Viszont következőre már nem tudom megállni...
- És ha mégsem lesz elég egy éjszaka? Nem hiszem el, hogy ezt akarod csinálni velem! - Emelem fel a hangom és nem messze állok már a könnyeimtől. Hogy nincs annyi benne már, hogy elengedjen. Vagy hogy meg sem fogjon.
- De miért élvezném? - Hogy lehet azt élvezni? Maximum neki tetszik azt látni ahogy a másik szenved. Nagyszerű!
Most csak azt nem tudom, hogy hogy képzeli ezt az egészet. Alig bírok megállni a lábamon ő meg azt akarja, hogy csak úgy sétáljak ki? Hát az nehéz lesz, de legalább ha odakint összeesek akkor valaki talán tud majd segíteni. Bár az nem biztos, hogy jó ötlet. Bizonyára nem sokáig tartana neki mindenkivel végezni. Fenébe is az egésszel!
- Azt kétlem, hogy jó móka lenne! De oké...csak fogj mert nem igazán megy a járás. - Amire talán már ős is rájöhetett, abból amennyit lecsapolt belőlem.
Megfogom kezét és kapaszkodok belé amennyire csak tudok, majd egy mű vigyor kíséretében elindulok.
- Így jó lesz? - Kérdezek azét rá gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 7:39 pm

Ez a liba már kezd az idegeimre menni! Tényleg nem értem, hogy miért nem mindegy a válasz erre a sok, értelmetlen kérdésére. Én tudom, hogy mit csinálok, vagy mit akarok, és csakis az számít. Nem tudom, hogy jött-e rá, de az Ő szava nem sokat számít ebben a helyzetben. Az van amit én akarok, és h tetszik neki, ha nem, e kell fogadnia.
- Figyel, Cica! Nap, mint nap ezt csinálom, tudom, hogy mi elég és mi nem! Fejezd be a kérdezősködés, vagy még az éjfélt sem éred meg! Világos?! – Nagyon remélem, hogy igen, mert nem akarom még egyszer elmondani. Nem az iskolában vagyunk, hogy ha kell ha nem, kérdezzünk. Egyszer elmondtam a játék szabályokat, többször nem fogom. Ajánlom neki, hogy felfogja. A pap sem prédikál kétszer... én meg már háromszor is elmondtam – ha nem többször -, hogy szórakozni fogunk, élvezni fogja Ő is, aztán meghal. Ezen mi nem érthető?
- Miért ne élveznéd? Egy csodálatos éjszaka velem... - Tényleg nem értem, hogy mi kéne ennél több...
- Majd meglátod, hogy az lesz! – Mi z, hogy kétli? Biztos lehet benne. Feledhetetlen pillanat lesz... nekem. Mert Ő meg fog halni, szóval neki mindegy. De abban biztos vagyok, hogy én sosem fogom elfelejteni. Ez a lány gyönyörű... Amikor megfogta a kezem, megszorítottam, jelezve, hogy tartom. Na nem mintha érdekelne, hogy össze esik-e vagy sem, de nem akarom, hogy mindenki minket figyeljen majd, ha kimegyünk innen. Közelebb hajoltam hozzá, majd megcsókoltam, nem is törődve a gúnyos hangvételén.
- Tökéletes. – Feleltem a csók után, vigyorogva, azzal elindultam a kijárat felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyHétf. Jan. 09, 2012 9:56 pm

Úgy látom már eldöntötte, hogy mi lesz a sorsom és nem kellene még csak próbálkoznom sem, hogy lebeszéljem. Az az érzésem, hogy nekem ez lesz az utolsó éjszakám és napom is egyben. Talán holnap reggel már nem is fogok élni. Nagyszerű...erre vágytam egész életemben, hogy ilyen hamar meghaljak egy vámpír által és előtte még meg is legyek erőszakolva. Mert minden bizonnyal ez fog történni. De már megszokhatnám. Hiszen nem ez lesz az első alkalom. De nem is akarok vissza gondolni arra az estére. Szörnyű volt...eddigi életem második legrosszabb napja. Mert apa halála az első. És azt hiszem ezt az estét sem hagyhatom most már ki. Csak tudnám miért járok így mindig?
- Azt hiszem igen. - Mondom halkan és lesütöm szemeimet. Hogy lehet valaki ennyire kegyetlen? Még ha már nem is ember, de valaha volt az. És nem értem miért csinálja ezt. Neki sem tetszett volna ha megkínozzák vagy rosszabbat tesznek vele mikor még ember volt.
- Csodálatos...hát persze. Attól függ kinek mi a jó. És azt hiszem nekem és neked egész más! - Mondom szemrehányóan. Meg gondolom a "csodálatos" este után jön az hogy megöl. Akkor meg? Mi értelme az egésznek? Nem hiszem azért, hogy bármi is jó lenne ebben az estében nekem. hiába is hajtogatja nekem ezt annyiszor. Esélytelen!
A csókjától csak megrémülök még jobban, ugyanis ezzel bizonyítja, hogy mit is akar tőlem. Ugyanazt mint azon az éjszakán akarta Peter. Nem engedhetem meg neki.
Nem csókolok vissza csak riadtan meredek előre majd mikor elindul önkénytelenül is megyek utána. A kinti tekintetekből nem sok szegeződik ránk. Szinte észre sem vesznek. Pedig elég lenne csak egy szempárt megfognom, és jelezhetném neki, hogy baj van. Ez a vámpír meg úgysem tudna mindenkit elintézni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 5:00 pm

Hm... már érzem a lány vérének az illatát. Még egy kicsit és ízlelhetem is. Na jó... ez így egy kicsit furán jött ki. Mert ha akarnám, akár most azonnal is szétharapnám a torkát. De így nem lenne olyan élvezetes. Jobban szeretem, ha az ember előbb szenved, és utána hal meg. Én is szenvedtem amíg ember voltam, szenvedjen más is. Minket vámpírokat azért teremtettek, hogy az emberek rémálmaiban is ott legyünk és rettegjenek tőlünk. Aki ezt nem így gondolja, az hülye.
Mikor a lány lesütötte a szemeit, látszott rajta, hogy innen már minden sima ügy lesz. Ez a kis csitri annyira meg van rémülve, hogy nem fog jelenetet rendezni. Ha meg mégis, azt csúnyán megbánja. Már láthatta, hogy veszélyes vagyok, és jobban is jár ha szót fogad. Nem szeretném ha egy botrány miatt nem tudnám tökéletesíteni az éjszakámat. Na persze az sem lenne azért rossz, ha minden ittlévővel végezhetnék, de nekem most csak ez a lány kell. Túl csinos ahhoz, hogy ma mást is évezhessek.
- Ugyan már! Majd meglátod, hogy neked is pont olyan jó lesz mint nekem. - Mondtam vigyorogva, majd próbáltam elkapni a tekintetét. - Legalábbis az elején biztosan... - Tettem hozzá gúnyosan. Nem csókolt vissza, amit elnéztem, tekintettel azzal, hogy ránk vár az egész éjszaka, és már nagyon vártam, hogy kiérjünk innen. Kicsit kezdett a hely unalmassá válni.
Ismét elvigyorodtam, amikor a lány követett. Próbálta volna nem azt tenni. Az én türelmemnek is van határa, ami elég hamar be is tud telni. Szóval helyesen döntött, hogy követett.
Mikor kiértünk a többi ember közé, nem néztem senkire, csak megálltam és megfogtam a lány kezét.
- Ugye tudod, hogy könnyen elintézek innen bárkit? - Suttogtam, és reméltem, hogy ezzel veszi a célzásomat. Komolyan megölök innen mindenkit, amennyiben nem úgy viselkedik, ahogyan azt én szeretném.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptyVas. Jún. 17, 2012 3:39 pm

Na jó ezt már körülbelül ezerszer hallottam. És ha elmondja még egyszer, vagy akár még százszor, esetleg többször is...akkor sem fogok hinni neki. Az ég világon nincs semmi élvezet abban, hogy rettegsz, a haláltól, előre is. Legszívesebben most felpofoznám és a képébe ordítanám a magamét. De erre valószínűleg sem most, sem máskor nem fog sor kerülni. Ahhoz azt hiszem túlságosan is félek tőle. Furcsa, mert nem szoktam félni. Komolyan mondom, hogy eddig az egyetlen dolog amitől féltem az a pók volt. De attól is inkább csak irtóztam mint rettegtem. Most meg egy pasi ijeszt így rám...mi lett velem? Miért félek tőle? Talán csak játszani akarja a nagyot, és nem akar megölni majd. Csak azért mondja, hogy féljek. Na brávó! Ez megtörtént! Viszont ez nem segít a megnyugvásban. Ha megölte azt az ártatlan embert, akkor velem is simán végezni fog! Nem hiszem, hogy sikerülne megszöknöm. Meggyőznöm meg még annyira sem sikerülne.
- Mondd csak! Te élvezted a halálodat?? - Kérdezem tőle gúnyosan. Ha már annyira ezt hajtogassa nekem...nagy a valószínűsége, hogy neki sem volt semmi jó abban, hogy meghalt. Persze kivétel az ami utána következett. Bár azt azért remélem, hogy ezzel nem bolygattam fel semmit benne, és nem fog a torkomnak ugrani a kérdésem miatt.
Mikor kiérünk és a fülembe suttogja azt a pár szavat, lesütöm szemeimet, és fel sem merek nézni. Ha igaz amit mond akkor, inkább ne nézzen senki sem a szemembe, mert egyből rájön, hogy valami nincs rendben. Nem nehéz! Én pedig nem hagyhatom, hogy még több ártatlan ember meghaljon. Elég volt az a lány a mosdóban...na meg én is elég leszek. Nem kell több áldozat miattam!
- Gondoltam! - Mormogom orrom alatt idegesen, és megindulok kifelé.
Mikor kiérünk az ajtón, megállok és felnézek rá.
- Na és hová szeretnél menni most? - Nézek jobbra, balra, majd vissza fel rá még mindig idegesen. Lassan a kezem is elkezd remegni, megpróbálom megállítani, de nem megy.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 EmptySzer. Jún. 20, 2012 3:45 pm

Minden tökéletes lenne a ma éjszakában, ha a szöszi nem jártatná annyit feleslegesen a száját. Annyi értelmetlen dolgot tud mondani. A halandó nők mind ilyen ostobák. Főleg a szőke nők. H ránézek erre a lányra, mindig eszembe jut valamilyen szőke nős vicc. Le merném fogadni, hogy a viccek háromnegyede rá is igaz. De most nem szeretnék kitérni a viccekre, mert egyáltalán nem vagyok olyan állapotomban. Most már nem. Kezd egyre jobban idegesíteni ez a sok értelmetlen fecsegés. Mennyivel okosabb maradna, ha egy picivel kevesebbet mondana. A legtöbb áldozatom mind csendbe várta ki a halála pillanatát, ez a lány meg ha kell, ha nem mond. Ami idegesít már.
- Őszintén? - kérdeztem, majd felhúztam a szemöldökömet és eltöprengtem azon, hogy erre milyen választ is adhatnék. Mert élvezetről szó sem volt. Sőt... De nem bánom, hogy így történt, ahogy. Különben most ki ijesztgetné az ilyen esetlen nőket? Semmi örömük nem lenne, mellesleg talán úgy halnának meg, hogy elüti egy autó, vagy öregen az unokák mellett. Én teszek nekik egy olyan szívességet, hogy szórakozás közben ölöm meg. Hol itt a probléma? Igazán nem értem miért van így felháborodva. - Nem élveztem. De az teljesen más volt. És most élvezem. - válaszoltam végül, aztán reménykedtem, hogy ez elég lesz válasznak, mert különben tényleg azonnal megölöm. Utálom mikor ostobaságokról fecsegnek, vagy visszaemlékeztetnek az emberi életemre. Abban az időben szenvedtem én is eleget, szenvedjen más is. Ez így igazságos.
Úgy vettem, hogy a fenyegetésemre vette a lapot, így kénytelen voltam egy újabb vigyort elengedni. Ezt már szeretem! Nincs is ennél jobb érzés. Mikor tudom, hogy én irányítok mindent. Nagyobb hatalmam van, mint Vilmos hercegnek. Ki ne élvezné ezt az életet?
Mikor becsukódik mögöttünk az ajtó és a lány megáll, szorosan megfogtam a kezét, hogy még csak féletlenül se szaladjon el. Na nem mintha olyan messzire jutna, de fő a biztonság.
- Hogy hogy hova? A lakásodra. Vagy nem akarsz bemutatni anyucinak? - persze talán könnyebb lenne ez a móka nálunk, de úgy még izgalmasabb lesz, ha hozzá megyünk. A buli után majd végzek az ősökkel is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cassy & Toby bulija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Toby Wilkinson
» Cassy Falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-