KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Cassy & Toby bulija  Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Cassy & Toby bulija  Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Cassy & Toby bulija  Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Cassy & Toby bulija  Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Cassy & Toby bulija  Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Cassy & Toby bulija  Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Cassy & Toby bulija  Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Cassy & Toby bulija  Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Cassy & Toby bulija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzer. Szept. 14, 2011 6:05 pm

Az iskola utána talán a legjobb elfoglaltság, ha lemegyek a sarki bárba és iszok egy koktélt. Persze ez nem azt jelenti, hogy részegre akarom inni magam. Inkább csak ellazulni és elfelejteni a sok hülyeséget amit az iskolába a fejembe tömtek.
Bemegyek és egyből a bár felé veszem az irányt. Rendelek magamnak egy nem túl erős koktélt, ameddig szétnézek, hogy esetleg találok-e valaki ismerőst akihez csatlakozhatnék az iszogatással. Mégiscsak jobb ha az ember nem egyedül üldögél, az olyan mintha bánatom lenne.
A pultos leteszi elébem az italt én felkapom és az az első üres asztalhoz teszem. De mielőtt még beleittam volna táskámmal együtt a mosdó felé veszem az irányt. Talán nem viszi el senki az italomat. Megmosdok és helyreteszem sminkemet, majd a mosdónak dőlve nézem magamat a tükörben. Ez a legjobb módja az elgondolkozásnak...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzer. Szept. 14, 2011 6:52 pm

Nincs is anál jobb, minthogy vacsora után beülni egy jó kis bárba, ahol aztán felszedhetek valami szőke libát, és elszórakozhatok vele. Így legalább már a reggelim is meglesz.
Beérve a bárba, orromat rögtön megcsapta az emberek illata. Volt köztük kellems női illat is, meg borzalmas részeg férfi szag is. Undorító néhány részeg fazon, komolyan! Az emberek nem tudnak normálisan viselkedni. Már előre el tudom képzelni, hogy mi lenne itt, ha nekiugranék valakinek. Azt sem tudnák, hogy merre szaladjanak. Csak a nagy baj az, hogy épp nemrég vacsoráztam, és nem fér belém több. Bár mondjuk... van itt egy szőke szépség... talán az még elcsúszna.
Megrendeltem a szokásos whisky adagomat, miközben szememet le nem vettem a szösziről. Nagyon szép...
Mikor a kis táskájával elindult valamerre, felálltam és utána mentem. Tökéletes helyet választott. A női mosdót. Hmm... milyen jól fogunk mi majd ketten szórakozni. Mikor beléptem épp, mintha a tükörben nézegette volna magát... tökéletesen fest. Az alakja, az arca... mindene.
- Szia, cicám! - Köszöntem, mintha egész normális dolog enne, hogy egy férfi a női mosdóban fecsegjen, majd közelebb léptem hozzá. Nincs már menekvés!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzer. Szept. 14, 2011 7:08 pm

Miközben nagyban még mindig magamat bámulom a tükörben és csodálom saját szépségemet, egy srác hangja csapja meg fülemet. Hirtelen megfordulok és elkerekedett szemekkel bámulok rá. Mi a csudát keres ez itt? Biztosan részeg, és eltévesztette az ajtót. Hátrálok a fal felé pár lépést. Na meg mi az, hogy cicám? Egyáltalán nem vagyok a cicája!
- A férfimosdó a folyosó másik végén van. Ha esetleg nem tudnád... - A fal tövéből bámulok a srácra aki szinte felfal szemeivel. Majdnem zavarba is jövök, de inkább dühít, hogy még mindig itt van. - Semmi keresni valód itt, és hogy kiábrándítsalak, nem vagyok a cicád. - Teszem hozzá szemforgatva. Hogy lehet valaki ennyire pofátlan, ha már ide tévedt be akkor a helyében én szó nélkül megfordultam volna és elhúztam volna a csíkom. Nem állok le bájcsevejre egy idegen csajjal.
- Szólok egy őrnek ha nem mész ki de rögtön! - Mordulok rá ezuttal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzer. Szept. 14, 2011 7:44 pm

Minden csinibabának ekkora szája van? Ejnye! Nem tudja még, hogy kivel akar újat húzni. Velem nem jó dolog így beszélni. Nem egészséges.
- Nagyon jól tudom, hogy hol a férfi mosdó. Én ide akartam jönni... - Mondtam vigyorogva, majd még közelebb léptem hozzá. Előre látom, hogy vele nem lesz olyan könnyű dolgom. Na majd meglátjuk. Nem sokan mondanak nekem nemet. - Dehogy nem vagy a cicám! - Még közelebb léptem, majd rá kacsintottam. Miért adja itt a kis ártatlant? Tudom, hogy úgyis beadja a derekát. Kénytelen lesz.
A fenyegetőzésén csak röhögtem. Mennyire szánalmas!
- Szóljál csak... már ha ki tudsz innen jutni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzer. Szept. 14, 2011 9:23 pm

Ide akart jönni? Na ez így még nagyobb pofátlanság, és remélem nem utánam jött be, és miattam. Talán legjobb lenne ha elhúznám gyorsan frissen magamat innen. Valahogy nincs jó érzésem vele kapcsolatban.
- Tudod hol a kijárat! - Mutatok az ajtó felé ahonnan ő is bejött. Azt hiszem ha még pár percig mellette kell maradnom frászt fogok kapni. Nem tetszik nekem ez a srác, mintha...mintha valamit akarna tőlem. Mikor közelebb lép hozzám, én teljesen nekisimulok a falnak. Ha valamennyivel erősebb lennék már rég ki is d9lt9ttem volna a falat.
Nagyot nyelek neki következő mondatára és kezdek megijedni tőle. Nem kötök bele még egyszer mert így ennek tényleg nem lesz jó vége. Következő lépésénél még jobban megrémülök, és nem sok tart vissza a sikítástól.
- Mi az, hogy már ha ki tudok jutni? Ki fog ebben megakadályozni? Te? - Hiszem azt jó esély van rá. Már csak pár centi van közöttünk és én meg még csak meg sem tudok mozdulni a rémültségtől. Ha sikítanék nem biztos, hogy meghallanák a kinti zenétől és beszélgetésektől.
- És egyébként akkor sikítani fogok és kész! - Mondom kételkedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 3:56 pm

Imádok az ilyen lányokkal szórakozni. Azt tettetik, hogy bátrak és nem félnek semmitől, holott az nem igaz. Igazából rettegnek mindentől. De jól is teszik. Tőlem van amiért félni. Főleg, ha valaki ennyire gyönyörű. Kár, hogy csak egy közönséges ember, így nem lesz más választásom, minthogy egy másik világba küldjem. Mindig is azt csináltam mindenkivel, ez most sem lesz másként.
- Ó, én nélküled nem megyek ki! - Milyen kis liba! Ő akarja nekem megmondani, hogy mi hol van? Ceh... ha tudná, hogy itt már hányszor voltam, és hány lány életét vettem, nem lenne ilyen nagy szája. Ajjajj... mi vár majd rá... Előre sajnálom. De azért arról gondoskodom, hogy az utolsó éjszakája felehetetlen legyen. Ezt azért minden egyes áldozatomnak megadom. Tudniillik, mióta vámpír vagyok, még csak lányokkal végeztem.
- Látom nem nehéz a felfogásod. Még szép, hogy én. - Élveztem ahogy a falnak lapulva próbál menekülni. Ez annyira... vonz. Főleg az illata...
- Sikítani? - Kérdeztem nevetve, majd elkomolyodtam. Nincs kizárva, hogy a sikolyát nm fogja valaki meghallani... Akkor több ember élete fog az Ő lelkén száradni. Ejnye! Azt nem hagyhatom. - Nos... akkor kénytelen leszek befogni a szád... - Mondtam végül, majd végig simítottam az arcán. Annyira gyönyörű és puha arca van...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 4:41 pm

Nélkülem nem megy ki? Akkor ha én kimegyek, ő jön utánam?
- És ha én kimék akkor te is jössz utánam? - Akárcsak egy kiskutya. azok szoktak mások után loholni. Csak nem értem, hogy mire is jó ez neki ha már kimehetek, csak vele. Kint pedig bármikor otthagyhatom, és persze eszembe sem jutna vele cseverészni. Bár nem tűnik részegnek mégis nagyon úgy viselkedik.
- Nos...lehet, hogy lány vagyok, na meg szőke, de azt hiszem egy magadfajta sráccal még el tudok bánni! - Ez talán igaz, talán nem. Igazából még nem sokszor bunyóztam meg semmi hasonló. Jobban mondva még soha, hacsak nem csapjuk hozzá a rengetek vitámat. Viszont az biztos, hogy ha oda kerülne a sor akkor mindent beleadnék. Csak sajnálnám a körmömet.
Figyelmen kívül hagyom, a "kénytelen leszek befogni" beszólását, majd rácsapok kezére és próbálom eltüntetni azt az arcomtól, de nem sok sikerrel.
- Ne érj hozzám! - Mondom neki és oldalazni kezdek a falnál, reménykedve, hogy el tudok mellette menni és elszökhetek.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 5:09 pm

Egyre jobban élvezem a kis csajt. Talán ha nem egy egyszerű kis ember lenne, még jóban is lennénk. Bár, ami azt illeti, én a nőkkel mindig jól kijövök. Egy éjszaka erejéig biztosan. Kevés olyan játszótársam van, aki életbe marad a játék végén. Sőt, eddig nem is volt olyan. Legalábbis nem emlékszem olyanra. És ha én nem emlékszem valamire, az azért van, mert nem lényeges.
- Nem utánad... hanem veled. Tudod... nem sok lány van, aki nemet mer nekem mondani... - Úgy gondolom, hogy nem árt neki egy kis figyelmeztetés. Hátha könnyebben beadja a derekát. Ha meg nem... nos akkor kénytelen leszek erőszakhoz folyamodni, amit gondolom nem szeretne. Én amit egyszer akarok azt elérem, vagy így, vagy úgy. Szóval jobban járna, ha inkább szót fogad, de nekem végül is mindegy.
- Valóban? Nagy tévedésben vagy! Szerintem még nem találkoztál hozzám hasonlóval, mert ha találkoztál volna, már nem élnél. - Remélem ezzel vette az adást, hogy nem jó dolog velem újat húzni. Csak a saját érdekében. Mert én szó szerint az olyan fiatal lányokat eszem, mint Ő.
Amikor a kezemre csapott, csak még szélesebbre húzódott arcomon a vigyor. Annyira jellemző ez egy lányra. Nem értem minek ez a nagy ellenségeskedés. Igazán örülhetnének, hogy egyáltalán szóba állnék velük. Mert azért mégis hozzám képest senkik.
- Ugyan már, Cicám! - Közelebb hajoltam hozzá, és a nyakát kezdtem csókolgatni. Nehéz lesz megállni, hogy ne harapjak belé most rögtön
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 5:46 pm

Nem sok lány van aki nemet mer...mer mondani neki! Ez meg mit akar jelenteni? Mert ha rám akart ijeszteni ezzel akkor gratulálok sikerült. Csak hagyjon békén! Nagyot nyelek és válaszolok neki.
- Ezzel ijesztgetni akarsz? Nem jött össze! És egyébként sem fogom beadni a derekam pár fenyegetésre! Hagyj békén, és menj most már kifelé! - Teszek még egy próbát, hátha sikerrel járok.
Szóval nem élnék? Ezzel meg mit akar mondani? Kezdek tényleg beparázni tőle. Nem tetszik ez nekem.
- Mi az, hogy nem élnék? Mégis mi vagy te? - Ez hülye kérdés volt! Hát mi lenne ha nem ember? - Vagy inkább ki? - Teszem hozzá mielőtt még kinevethetne.
Már megint a cicája vagyok? Kezd az agyamra menni vele!
- Hagyj már! Nem hallod? - Teljes erőmmel próbálom eltolni magamtól, de még csak meg sem moccan. Mintha észre sem venné. Tovább próbálkozva, kényszeresen megemelem a fejemet ahogyan a nyakamat csókolgatja. - Ne csináld! - Rémülten sikítok fel végül.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 6:04 pm

Annyira röhejesen viselkedik. Komolyan azt hiszi, hogy beveszem, hogy nem fél? Annál azért jobb ember ismerő vagyok. Ezt csinálja minden egyes lány. Nem félek tőled! aztán a végén kiderül, hogy csak azért mondják, hogy hátha meghagyom az életüket. Hát nagyon tévednek. Én nem olyan vagyok, hogy bármilyen érzékenységi jelenet is meghasson. Mindig amondó vagyok, hogy: vagy megszoksz vagy megszöksz. Az első talán könnyebb.
- Nem ijesztgetni akarlak... Csupán a tényeket mondom. Nem megyek sehová! - Most tényleg ennyire hülyének néz? Megszerzem amit akarok, ha tetszik neki, ha nem.
- Hogy mi? Vagy ki? Hm... a legrosszabb rémálmod vagyok, akinek jobb, ha a kedvében jársz! - Ezt egy újabb fenyegetésnek szántam, és nagyon remélem, hogy ezúttal használni is fog.
Élveztem, ahogy megpróbál magától ellökni, és még azért sem hagytam abba! Ha megadná magát, talán könnyebb lenne, neki és nekem is. Sőt, Ő az aki rosszabbul jár, na de mindegy.
- Az enyém vagy! - Teljes erőmből a falnak nyomtam, hogy ne ficánkoljon annyit. Sokkal izgalmasabb, ha élvezni, márpedig, ezt nem lehet nem élvezni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 6:44 pm

Szóval tényeket! Na és ugyan miféle tényeket? Hogy ha nem megyek vele akkor megöl, vagy mire is gondol most pontosan? Mert nem igazán értek semmit, és kezd evvel az őrületbe kergetni.
- Tényeket? Miféle tényeket? - Kérdezem nagyokat pislogva, nehogy kiszaladjon a szememből könny. Akkor teljesen lelepleződnék.
Legrosszabb rémálom? Tényleg eléri a célját! Teljesen meg fogok tőle rémülni. Örülhet. Csak hagyjon már békén! Vagy ha akar tőlem valamit mondja, és kész. Majd én eldöntöm mennyire járok a kedvében.
- Mit akarsz tőlem? - Kérdezem végül már rémültséggel a hangomban, amit biztosan, hogy ő is meghallott, és hamarosan elő fog bukkanni az arcán a győzedelmes vigyor. Szinte már látom magam előtt.
- Miről beszélsz? Nem! Hagyj bé... - Elnyelem a mondat végét mikor nekinyom hatalmas erővel a falnak, és még a levegő is kiszorul belőlem. Nem tudom tovább visszatartani könnyeimet így lassanként folyni kezd. - Engedj el! - Nyögöm ki fulladozva és tovább próbálok egérutat találni, vagy legalább eltolni magamtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 7:04 pm

- Hát az tény, hogy veszélyes vagyok. Nemsokára azt is megtudod, hogy miért. - Válaszoltam kérdésére vigyorogva. Naná, hogy megtudja, hogy mi vagyok. Sikítozva próbál majd elmenekülni, és én megölöm. Már szinte érzem a szájamban a vére ízét... Remélem kibírom reggelig.
- Hogy mit akarok? Tőled igazából semmit! Inkább Téged akarlak! És amit én akarok, azt megkapom! - Milyen kis kíváncsi. De nem baj. Szeretem a kíváncsi szösziket. Azoknál finomabb nincs is. Ki tudja mit gondolhat mos rólam. Valami részeg állat vagyok, aki meg akarja erőszakolni. Pedig erről szó sincs. Én csak szórakozni akarok... vele.
A könnyei és a könyörgése valóban nem hatott meg. Felőlem aztán földhöz is vághassa magát, akkor is az enyém lesz. Aki már egyszer felkerült Toby Wilkinson áldozat listájára, az többet nem menekülhet. Szóval ennek a lánynak az élet már meg van pecsételve.
Abbahagytam a csókolgatást, majd a szemébe néztem. - Sokkal könnyebb lenn, ha együtt működné velem!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 7:32 pm

Ez nem lehet igaz, hogy ilyen pechem van! Nem akarok bajt! Csak haza akarok menni és aludni. Fáradt vagyok az ilyesmihez!
- Ugye nem akarsz bántani? - Ezzel a mondattal bizonyára a tudtára adtam, hogy igenis félek tőle, és eltűnt az álca. Miért pont velem kell, hogy történjen pont ilyesmi? Hiszen annyi ember van rajtam kívül ezen a földön.
- Nem! Ezúttal engem viszont nem fogsz megkapni! Nem engedhetem meg! - Miért van olyan érzésem, hogy ezt nem úszom meg? Talán még meg is fog ölni! Hogy tudnék megmenekülni? Mert ahogy elnézem még a sírás sem hatja meg. Ez egy bolond, aki szinte emberfelettien erős.
Fészkelődni kezdek és kapkodni a levegőért. Sehogy sem akar sikerülni az elszökés. Visszanézek könnyes szemébe mikor elkezd beszélni.
- De én...de én, nem akarom ezt! Ne csináld! - Könyörgő szemekkel próbálom rávenni, hogy engedjen el, miközben eszembe jut a cipőm. Felemelem egyik lábam és olyan erővel taposok bele az övébe tűsarkammal, hogy akár el is törhet tőle, még a sarkam is. Talán ennek segítségével sikerül elszöknöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 10:11 pm

Elvigyorodtam a kérdésén. Saját magát buktatta le. Nem hiába csak egy egyszerű szőke liba. Azért elég röhejes. Azért nem nevetek, mert csak még jobban elüldözöm. Na nem mintha sok esélye lenne a menekülésre, de akkor is.
- Az csak rajtad múlik, édesem! - Ez igazából nem épp így van. Mert ha a kedvemben jár, ha nem, meg fog halni. Szóval lényegében mindegy, hogy mit csinál, mert én így is úgy is jól járok. Sóval minden csak rajta múlik.
- Ó, dehogy nem foglak! Itt az van, amit én mondok! - Mit képzel ez magáról? Azt hiszi, hogy Ő hozza itt a játékszabályokat. Egyáltalán nincs olyan helyzetben, hogy megmondja, hogy kit kapok meg és kit nem. Demokrácia van, azt csinálok amit akarok. Próbáljon meg bárki is megakadályozni, bármiben. Megmutatom neki, hogy milyen gyorsan ellehet jutni egy másik világba. Azért sokan hálásak is lehetnének, hiszen megszabadítottam a sok nehézségtől. Mert a legtöbb ember számára csupa nehézség az élet. Pedig szerintem nem az. Csak tudni kell évezni.
- Csss... - Suttogtam, majd közelebb hajoltam, hogy megcsókoljam, mire valami hegyes a lábujjamhoz ért. Megérezni meg éreztem, de azért nem mondanám, hogy fájt. Milyen rossz kislányt fogtam ki magamnak! Ejnye!
- Ezt nem kellett volna! - Bármennyire is próbáltam nem mérgelődni, nem ment. Kivillantottam fogaimat, úgy néztem rá. Ha tovább folytatja ezt az ostoba viselkedést, esküszöm, hogy most helyben ölöm meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 11:16 pm

Rajtam múlik...szóval ha normális leszek akkor talán nem öl meg. Vagy pedig csak hazudik, hogy normális legyek. De miket is beszélek? Tuti nem fog itt kinyírni egy bárban a női mosdóban. Bármikor bejöhet valaki. Csodálom is, hogy eddig nem tették meg. Tényleg...miért nem jött még senki? Ez nagyon különös.
- Rajtam? És min kellene hogy múljon ? - Kérdezem félénken. De persze ha ágyba kell bújnom vele, akkor inkább meghalok. Azt elfelejtheti. Semmivel sem tud rákényszeríteni.
Na neeem! Mi az, hogy az van amit ő mond? Ő nem az atyaúristen! Nem teheti ezt velem! Ezt senki sem teheti meg velem! Kinek ártottam én? Senkinek. Akkor miért történik ez? Nem lehet igaz.
- Ki vagy te, hogy csak úgy parancsolj? - Kérdezem miközben már egész könny zápor hullik a szememből.
Pont mikor letapostam meg akart volna csókolni, így áldom az időzítést vele. De legnagyobb meglepettségemre szinte meg sem érezte. Illetve érezte de nem fájt. Csak nem értem miért nem. Amikor még nekem is fájt, neki most ordibálva és jajgatva kellene itt ugrálnia.
Mikor elszakítom tekintetem lábáról, és felnézek legszívesebben sikítottam volna, de valahogy egy hang sem jön ki a torkomon a látványtól.
- Mi vagy te? Ez...ez nem létezik! - Elkerekedett szemekkel bámulok fogaira és még jobban próbálok megszökni. Minden erőmet beleadva tolnám el magamtól, de persze minden hiába. Viszont már egyre jobban kezdek kilapulni attól, amilyen erővel taszít a falhoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyPént. Szept. 16, 2011 6:52 pm

- Ha jó kislány leszel, talán én is jó leszek. - Feleltem kérdésre, majd rákacsintottam. Ritka az ilyen belevaló csajok társasága. Komolyan nem találkoztam még hozzá hasonlóval. Tetszik...
- Hogy én ki vagyok?- Kérdeztem vissza, majd felvontam a szemöldököm. Az igazat megvallva jobb vagyok Istennél. Szerintem nekem nagyobb hatalmam van, mint neki. Ha egyáltalán létezik. Szerintem Ő is csak amolyan mende-monda. - De hiszen már megmondtam. A legrosszabb rémálmod vagyok. - Mi olyan hihetetlen ebben? Már nem tudná azt sem letagadni, hogy retteg, hiszen nem rég vallotta be. A kis szöszi...
Látszott rajta, hogy meglepődött azon, hogy nem fájt ahogy a lábamhoz ért. Még jó, hogy... egy vámpírral akar kötekedni? Én nem tenném a helyében. De hát nincs ahonnan tudja, megértem. Én azért kicsit óvatosabb lennék.
- Mi nem létezik? Mert láthatod, hogy mégis. - Erősebben nyomtam neki a falnak, majd beszippantottam az illatát. Már nem bírom sokáig...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzomb. Szept. 17, 2011 1:59 pm

A "jó leszek" alatt azt érti, hogy nem fog megerőszakolni? Vagy pedig egészen mást? Mert azt hiszem nálunk nem ugyanazt jelenti a kettő szó.
- De...hogy hogy jó kislány? Mit is értesz ez alatt? - Kérdezem félénken és még mindig könnyeim eltüntetésével küszködöm. A legrosszabb rémálmom. Ez tiszta megnyugtató.
- Legrosszabb rémálmom? Mégis miért? - Jöjjön már be valaki, aki meg tud menteni. Mit akar ez tőlem? - Mit akarsz tőlem? - Csúszik ki a számon hangosan is a kérdés. Bár előbb inkább ráordítottam mint, hogy halkan félénken kérdeztem volna ahogy az egy rettegő kislányhoz illik.
- De...de, ez nem létezhet! Hogy hogy? - Rémülten pislogok rá, mikor még jobban nyomni kezd a falhoz. - Engedj el! Ez fáj! - Kapkodok levegőért, és még mindig próbálom eltolni magamtól. Pedig ha tényleg igaz, és tényleg...vámpír, akkor nem fog sikerülni. Valószínűleg ezért is nem fájt neki ahogy letapostam.
- Nem hallod? Engedj már el! Én csak haza akarok menni! Légy szíves! - Könyörgök neki majd egyik lábammal próbálom elrugdosni magamtól, de valahogy így sem járok jobban...Pedig biztosan van neki egy gyenge pontja, kell hogy legyen! Az mindenkinek van.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzomb. Szept. 17, 2011 7:16 pm

Milyen kis ennivaló. Szó szerint. Képes lennék itt helyben felfalni. De nem lehet. Előbb a szórakozás, utána az evés.
- Fogadj szót! - Mondtam vigyorogva, majd végig néztem rajta. Mindene tökéletes. Ilyen szép egy ember nem lehet. Előre látom, hogy milyen nagyszerű vámpír lenne belőle. Kár, hogy meg kell ölnöm... nagyon kár.
- Hogy miért? Nos... láttál már éltedben vámpírt? - Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem élvezem helyzetet. Sokkal jobban élvezem, mint az eddigi áldozataimat. De komolyan. Mit tud ez a kis csaj? - Csak szórakozni akarok... veled! - Mégis mi mást akarhatnék? Hülye kérdés, nulla pont. Dehát emberből van, jobbat nem is kérdezhet.
- Mit nem értesz, szépségemé? - Egyszerűen nem értem, hogy mit kell így értetlenkedni. Pontosan tudja, hogy mit akarok, akkor meg mit teszi az ostobát? Oké, hogy szőke, d attól még csak van valami esze.
Egy kicsit engedek a szorításomon, de attól még vigyázok arra, hogy el ne szaladjon. Azt kéne megpróbálnia, és akkor már biztosan semmit sem fog élvezni.
- Majd haza mész... előbb szórakozzunk! - Mondtam, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyVas. Szept. 18, 2011 2:08 pm

Fogadjak szót...nos ezzel nem lesz gond, ha nem olyat kell tennem ami nekem sok, vagy éppen nem tetszik. Pedig azt súgják az érzéseim, hogy nem úszom meg ezt szárazon.
- Oké! Rendben! Csak ne bánts! - Mondom, de szinte biztos vagyok benne, hogy hazudik. De mivel nincs más választásom, így inkább bízok benne és talán én tévedek.
Vámpírt? Szóval mégiscsak erről van szó, és nem én bolondultam meg. Na neee! De ez akkor sem lehet igaz. Nem hiszem el! Nyelek egy nagyot mielőtt válaszolnék, majd nekifogok:
- Öhh...Nem! De azok nem létezhetnek! Ez csak valami vicc! - Mondom összezavarodva. Viszont ha nem vicc és tényleg vámpír akkor semmi esélyem az életben maradáshoz. Ő csak vacsorának tekint rám most, és nincs is mit szót fogadni. - És mit akarsz velem szórakozni? - Kérdezem félénken. - Én nem akarok semmit! Légy szíves engedj el! - Könyörgök neki tovább hátha meghozza a hatását.
- Semmit nem értek! És nem vagyok a szépséged! - Rémülten kapálózni kezdek ahogy lazábbra fogja szorítását és ki tudom szabadítani kezeimet. Teljes erőmmel próbálom eltolni magamtól és ütni kezdem a fejét.
- Nem! Most rögtön engedj el! Nem szórakozok veled! - A csókra csak még jobban megrémülök, és elkapom fejemet majd behúzok neki egyet. - Engem ne csókolgass! - Nem lehet igaz, hogy nem képes elengedni! Teljesen bepánikolok. Most pedig tuti meg fog ölni amiért megütöttem.
- Óhh...ez! Véletlen volt! Ne bánts!- Mondom nyugodtabban és halkabban egy kicsit majd a falhoz lapulok.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyKedd Szept. 20, 2011 4:59 pm

Ma is nagyszerű ötlet volt ide jönni. Bár én mindig jó ötleteket hozok. Ez a lányka... hm... megéri a maga pénzét az egyszer biztos. Kevés hozzá hasonló halandó van. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar rátudom venni, hogy szót fogadjon. Csak egy kis ideig lesz így, hogy fél, aztán már a lábaim előtt fog heverni. Csak lássa meg mi mindent tudok neki nyújtani egyetlen éjszaka után. Aztán megölöm. Szép halála lesz, az egyszer biztos. Hiszen engem lát majd utoljára. Ennél több nem is kell.
- Okos kislány! - Egyszerűen nem bírom letörölni magamról a gúnyt. Imádom az ilyen kis félénk szösziket. Nincs is azoknál finomabb falat. Szerintem a szőke nők a legízletesebbek. Az az egy év alatt amióta vámpír vagyok, már mindenfélét kóstoltam, de azok a legjobbak.
- Úgy nézek ki, mint aki viccel? - Kérdeztem vigyorogva, majd még közelebb hajoltam hozzá. Már a nyelvemen érzem a vérének az ízét. Tiltakozásaival nem törődve, erősebben tartottam, majd a nyakába haraptam, és élveztem a vér ízét. Általában nem így szoktam ezt csinálni, de mindig lehetnek kivételek, nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyHétf. Szept. 26, 2011 4:48 pm

Utálom, hogy felteszek neki egy rakás kérdést és egyikre sem képes válaszolni. Akkor minek van a szája? Nem elég, hogy teljesen össze vagyok zavarodva, azért mégiscsak most jöttem rá, hogy nem csak emberek léteznek. Mintha csak egy filmben lennék. Nem értek semmit és még egy aprócska magyarázatot sem tud adni nekem! Persze azt látom, hogy imád ilyen kegyetlen lenni a magamfajta lánykákhoz. És tuti nem is én lennék a legelső áldozata neki.
- Mit akarsz csinálni velem? Ugye nem fogsz akkor megölni? - Kérdezem ártatlan tekintettel. Könyörüljön már meg egy kicsit engem. Mit ártottam én neki?
- Azt hiszem...nem! De hogy? - Még mindig rémülten lapulok a falhoz majd mikor megharap felsikoltok és még jobban menekülni akarok. Szememből kicsordul a könny is a fájdalomtól és sikoltozva próbálom leállítani.
- Ne! Jó leszek ígérem! Csak állj le! - Mondom halkabban mielőtt még valaki meghallana és bejönne. Akkor azzal a illetővel is biztosan végezni fog.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyHétf. Szept. 26, 2011 5:30 pm

Vámpír létem alatt még nem találkoztam ennyire finom teremtéssel. És ezt szó szerint értem. A vére... hm... valahogy sokkal jobban ízlik, mint másoké. Sőt, maga a lány is sokkal jobban vonz, mint bárki más. Ha nem ismerném magam eléggé, azt mondanám, hogy szerelmes lettem, vagy legalább vonzódom ez a lány után, de ez teljesen lehetetlen. Én Toby Wilkinson , az életem során még soha nem éreztem azt az érzést, hogy szeretet. Persze a húgomat szeretem, de annyi. Na meg valamikor voltam szerelmes is, de szerintem az csak egy amolyan átmeneti vonzalom volt, semmi más. Jól megvagyok én így, ahogy vagyok.
Óvatosan elhúzódtam a lánytól, de azért még mindig vigyáztam, hogy el ne menekülhessen. Úgy tűnik elég volt neki ennyi. És nekem is... egyenlőre...
- Hmmm... - Újra közelebb hajoltam hozzá, majd adtam egy puszit az arcára, és vigyorogva néztem rá. - Ígérem jól fogunk mulatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyKedd Okt. 04, 2011 11:14 am

Utálom, hogy felteszek neki egy rakás kérdést és egyikre sem képes válaszolni. Akkor minek van a szája? Nem elég, hogy teljesen össze vagyok zavarodva, azért mégiscsak most jöttem rá, hogy nem csak emberek léteznek. Mintha csak egy filmben lennék. Nem értek semmit és még egy aprócska magyarázatot sem tud adni nekem! Mik vannak még? Vérfarkasok? Tényleg mint valami Alkonyat...Mindjárt kiderül, hogy üldöz egy rakás vámpír? Vagy mi?
Mikor elhúzódik tőlem, nem próbálkozok menekvéssel hiszen úgyis esélytelen. Ahogy az is, hogy túlélem ezt. Akkor meg minél előbb essünk túl az egészen és mehessek a túlvilágra, vagy bárhová is.
- Csak annyit mondj el, hogy meg fogsz-e ölni? Szeretnék tisztában lenni vele, és légy szíves igazat mondj most az egyszer! - Mondom halkan miközben végig a szemébe nézek.
- Azt meghiszem... - Nem húzódok el a puszi elől, úgysincs semmi értelme az egésznek. Az lesz amit ő mond, nekem esélyem sincs ellene. Így csak összehúzom magam egy kicsit és bújok a falhoz. Mást úgysem tehetek.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptySzomb. Okt. 08, 2011 5:57 pm

Ezt már szeretem! Nincs is annál jobb, mint amikor valaki úgy táncol, ahogyan én fütyülök. Mint ez a lány is. Bár azzal, hogy azt teszi, amit én mondok, csakis magának csinál jót. Mert nem bántom - legalábbis egyenlőre -, és még a társaságomat is megkaphatja. Egy teljes éjszakán át velem lehet, szerintem ennél többről még csak álmodni sem merne. Igazán szerencsés lány... nem mindenkit tisztelek meg a társaságommal, csak aki ennyire gyönyörű.
- Nyugalom, Édesem! Csak élvezd az életet! - Elvigyorodtam azon, hogy mennyire meg van ijedve. Helyes, Félhet is, mert van amitől. Gyakran falok fel szép lányokat. De legalább úgy csinálom, hogy élvezzék is. Nem panaszkodhat eddig egy áldozatom sem. Nagyon csodálatos utolsó perceik voltak. Nem mondhatják, annyira gonosz vagyok.
- Elárulod a neved? - Ezt csak udvariasságból kérdeztem meg, igazából kénytelen megmondani, hogy hogy hívják. Nem fogadom el válasznak azt a szót, hogy: nem! Remélem ezzel Ő is tisztában van.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  EmptyHétf. Okt. 10, 2011 11:04 am

Élvezzem az életet? Ezzel azt akarja mondani, hogy életben hagy? Vagy inkább, hogy élvezzem az utolsó perceket, vagy épp órákat? Azt hiszem erre magamtól is tudom a választ, és inkább a második az. Tuti, hogy nem jutok innen ki élve. Ebbe akár bele is nyugodhatok. Bár ki tud belenyugodni abba, hogy akár egy óra múlva holtan fog feküdni
- Ez azt jelenti meg fogsz ölni ugye? - Kérdezem ismét és a szemébe nézek. Ahonnan valószínűleg teljes mértékben ki tudja olvasni a félelmet. Na persze ha eddig még nem jött rá. De biztos rájött...nem olyan hülye azért azt hiszem! - Nem akarok meghalni! - Csúszik ki a számon véletlenül, majd ismét bele is könnyezek a mondatba. Nem kezdhetek el neki könyörögni, hogy hagyja meg az életemet. Csak kinevetne minden bizonnyal! Az meg még rosszabb lenne akkor. Miért van az, hogy én mindig ilyenekkel futok össze? Már nem ez az első alkalom...!
- Muszáj? - Minek akarja tudni a nevem ha egyszer úgysincs rá szüksége sokáig. Meg gondolom el is fogja felejteni amint engem...öhh...szóval nem sokára!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cassy & Toby bulija  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassy & Toby bulija    Cassy & Toby bulija  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cassy & Toby bulija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Toby Wilkinson
» Cassy Falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-