KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
>>> Hírfal <<< - Page 3 Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 >>> Hírfal <<<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyKedd Jan. 18, 2011 2:58 am

First topic message reminder :

A fórummal kapcsolatos fontos tudnivalók.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net

SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyVas. Ápr. 15, 2012 6:12 pm

Figyelem!

Úgy tűnik, akadt egy kis technikai gondunk. Hogy kiderítsük, egyáltalán mi is a probléma, és orvosolni tudjuk, bárki, aki nem látja mások, illetve saját hozzászólásában, aláírásában a gifeket, képeket, jelentkezzen nálam!

Köszönöm,
Z


_____________________________________

Szerk.: Remélhetőleg megoldottuk.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyKedd Jún. 05, 2012 12:45 am

Ébresztő, Hétalvók!


Hasatokra süt a nyári nap! Bizony ám, mindjárt itt - van akinek már itt is - a nyári szünet, szabadság, sunshine, Hawaii! Nem fogadok el tovább kifogást, hogy ezért is ezért nem érek rá, vizsgák, tanulás... bla bla bla.
Persze persze, én sem voltam a legaktívabb, főleg mint admin, mostanában. Őszintén bevallom, kicsit kifulladtam. Mégis csak másfél éves múltra tekinthetünk immár vissza, ami mostanság egy magyar FRPG-s oldalnál nem kis dolog, és nekem is kellett két szusszanásnyi kihagyás, lustulás. De nézzetek szét, több mint 130 regisztrált, és alig 20-30 aktív, felnézegető és játszó karakter. Tessék kicsit összeszedni magatokat, ha nem akarjátok, hogy drasztikus lépésekhez folyamodjak! Rolling Eyes

Imádom ezt a fórumot, kicsit mintha a gyerekem lenne, és amíg van kiért itt tepernem, addig maradok, csinálom, csak adjatok életjelet, drágáim! Nézzetek fel, játszatok, és a chat sem dísznek van ám. Razz
Bármilyen ötlet, módosítás, panasz, javaslat jöhet. Zaklassatok PM-ben, vagy ahol el tudtok érni. Értetek vagyok itt... ♥️


Z
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 5:03 pm

Helló Srácok!

Nos, első sorban azért írok most nektek, hogy az elnézéseteket és a megértéseteket kérjem, amiért ilyen borzalmasan inaktív vagyok mostanában. Valószínűleg már feltűnt legalább néhányatoknak, hogy nemigen vannak jelenleg futó játékaim. Sajnos súlyos ihlethiányban szenvedek, és ha rám is tör az írhatnék, általában inkább a férfi karaktereimhez van kedvem. Plusz a való életben több változás zajlik most körülöttem, és még több várható a közeljövőben. A most következő hetekben pedig még az eddiginél is kevesebbet leszek, mert utazások és fesztiválazások váltják majd egymást. Utána igyekszem majd összekapni magam, de mint admin, most is és bármikor számíthattok rám. Ha gond, kérdés, kérés lenne, írjatok PM-et, állok rendelkezésetekre. Felnézegetek, és elolvasok mindent, válaszolok, amint tudok.

Kellemes és izgalmas nyarat kívánok mindenkinek! ♥

Üdv
Z
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Natasha Tatjana Davorov

• Defenzor •

• Defenzor •
Natasha Tatjana Davorov

:: Avataron : Kaya Scodelario
:: Hozzászólások száma : 613
:: Születésnap : 1990. May. 01.
:: Csatlakoztam : 2011. Feb. 13.
:: Kor : 33
:: Tartózkodási hely : Kolozsvár
:: Foglalkozás : ügyeletes bajkeverő
: : *The russain crazy girl*

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:04 pm

Kedves fórumozók!

>>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_m1oxk9WM3Q1r83779


A figyelmetekbe szeretném ajánlani a >>cannon karaktereket<<! A régieket illetve az újakat is! 6 új izgalmas és érdekes karakteralap vár arra, hogy valaki megalkossa! Ha valakit bármelyik megfogott ne habozzon!
Karakteralkotásra fel!

Legyetek továbbra is rosszak,

Natasha.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyPént. Aug. 17, 2012 9:09 pm

Kedves Mindenki!

Felhívnám néhány dologra a figyelmeteket. Először is: a szabályzatunk kibővült egy multikarakterekre vonatkozó résszel. Érdemes lenne mindenkinek elolvasnia. Bár korábban is be kellett volna ezt vezetnem, de úgy gondoltam, nincs értelme ezt szabályozni. Tévedtem. Rengeteg az elhanyagolt karakter, sokkal régen be sem léptek. Muszáj valahogy javítani ezen az arányon. Így talán több időt tudtok majd szánni egy-egy karakterre, és aktívabbak tudtok majd lenni, attól függetlenül, hogy ez a szigorítás tulajdonképpen nem is olyan nagy.
Hasonló okokból én is megváltam pár karakteremtől. Remélhetőleg nekem is hasznomra válik majd.
Ugyanígy ma töröltem is néhány régóta inaktív karaktert, és olyanokat, akik a sok idő ellenére sem alkottak nekünk karakterlapot.

Továbbá: a profil rész is kibővült pár ponttal, ami azt a célt szolgálja, hogy kicsivel többet megtudjunk egymásról és a karaktereinkről, elősegítve a kapcsolatteremtést. Ha nem esik nehezetekre, töltsétek ki valamennyit pontját!

Köszöntem,
Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2012 6:43 pm

Kedveseim,

szeretném bejelenteni, hogy a mai napon Alexandra Redbird segítővé lépett elő, ő a Staff átmeneti helyettesítése, mivel én is és a moderátorok is most épp elég inaktív időket élünk, és nem tudunk eléggé figyelni rátok. Hozzá is fordulhattok bármi, a Staffot érintő témával, ha bennünket épp nem tudtok elérni.

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:59 pm

Lenni vagy nem lenni...?



Figyelem, kedveseim!
Tudom, hogy elkezdődött az iskola, és mindenki elfoglalt, de hosszútávon ez eddig sem jelentett akadályt. A fórum már több mint másfél éves, és eddig mindig volt több-kevesebb aktív játékosunk, de most drasztikus a helyzet. Nyilván ez részben az én hibám is, mert mostanában nem volt túl sok időm rá. Igyekszem összeszedni magam, eddig is igyekeztem haladni a korral, szépíteni a külsőt, jelen lenni legalább mint admin, de ha azután sem változik semmi, nagy valószínűség szerint bezárom az oldalt, és a szívemből szakítanék le ezzel egy darabot, de ennek így semmi értelme.
Tehát ha még van olyan, aki szeretne maradni, aki játszana, aktívkodna, esetleg hajlandó lenne a chatbe is benézni néha (mivel fontos közösségformáló szerepe lenne annak is, de már jó ideje mindenki messzire elkerüli), jelentkezzen az e célból készült topicban, az Activity Checkben!

Ugyanígy foglaljátok le ismét az avatarotokat is, mert nem szeretném, hogy továbbra is inaktív karakterek használatában legyenek a közkedvelt play by-ok.

A mai napon 55 tagunktól váltunk meg, többségében inatkív felasználók, és olyan regisztráltak, akik soha nem küldtek el kész karakterlapot. Ha kell, még egyszer ennyit törlök, ha ez az ára annak, hogy a maradék tényleg aktív és összetartó közösséggé váljon.

Továbbá létrejött egy új csoport is, az Eladó karakterek. Cannon- és keresett, illetve főkarakterekről van szó, melyeket valaki már megalkotott, majd elhanyagolt. Nálam lehet értük jelentkezni. Play by és előtöri módosítás megengedett bizonyos mértékben, egyeztetés mellett.


Végül de nem utolsó sorban: jelentkezőket keresek Staff segítői posztokra. Ez nem adminságot, vagy moderátorságot jelent. Segítők lesznek, akik a Staff munkáját segítik, néha talán helyettesítenek is, mert hiába vagyunk többen, néha így is mind elfoglaltak vagyunk.
Feltételek:
- a jelentkező ismerje a leírásokat
- aktívság



Remélem, semmit nem hagytam ki. Kérdés, észrevétel esetén, vagy ha jelentkezni szeretnétek a fent írtakra, PM-ben megtaláltok.




Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptySzer. Okt. 03, 2012 12:32 am

Hölgyeim és Uraim!


Ismét egy nagyon fontos bejelentés:
Igen, még mindig én vagyok, Zoya helyett immár Lucasként, szegény orosz lány pedig eltűnt, talán meg is halt, nem tudni. Több oka van annak, hogy változtattam a felálláson, ha valakit nagyon érdekel, faggathat erről PM-ben. Lényeg, hogy most már ilyen formában találtok meg, esetleg az Admin karakterrel. Bár úgy sejtem, ez nem sokakat fog befolyásolni.


Üdv,
(ezentúl) Lucas
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 10:03 pm

Változó vezetőség


Úgy tűnik, a kisebb-nagyobb változásoknak már se vége se hossza. Hogy egy kicsit segítsek kiigazodni nektek a Staffban történő folyamatos kavarodásokon, hivatalosan is kijelenteném, hogy Ronaldo Montieltől és Lev Csehovtól megváltunk, mint moderátoroktól. Mindketten időhiány miatt mondtak le, sajnos, de utólag is köszönöm eddigi munkájukat, segítségüket.
Helyettük Alexandra Redbird lépett elő moderátornak. A segítői posztra is jelentkeztek ketten, Nova Ravena Willson és Arató Dániel, mindkettőjüket üdvözlöm a csapatban. Egyelőre nem keresek több segítőt, remélem, hogy sikeres lesz az együttműködésünk.


Lucas
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Arató Dániel

• Alpha Fidelis tanácstag •

• Alpha Fidelis tanácstag •
Arató Dániel

:: Avataron : Jonathan Rhys Meyers
:: Hozzászólások száma : 405
:: Születésnap : 1542. Nov. 04.
:: Csatlakoztam : 2011. Feb. 04.
:: Kor : 481

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyKedd Okt. 09, 2012 10:27 pm

Játéklehetőség


Hello!


Nagyon örülünk neki, hogy sokan jeleztétek maradási szándékotokat. Viszont azt is látjuk, hogy közületek is kevesen kezdtek valóban játékba. Megfogyatkozott az oldal közönsége, és sok karakter tűnt el, ezért nehéz játékpartnert találni. Sokaknak okoz gondot az is, hogy esetleg a karakterük körül amolyan "légüres tér" keletkezett, mert akikkel eddig játszottak, azok jelenleg nem aktívak, vagy törlésre kerültek.

Mi azt szeretnénk, ha mindenki, aki maradni akar az oldalon, és kedve van játszani, az találjon magának játéklehetőséget. Ennek érdekében most azt ajánljuk, akinek ilyen elakadási problémája van, az kérjen mesélőt! Ha van valami konkrét gondja (rokon, kedves, ellenség) eltűnése, azt is írja meg, és segítünk elsimítani a szálakat. Ha nincs ilyesmi, csak éppen játszani szeretne, akkor pedig az Előtörténete alapján keresünk neki valami jó kis zűrt, amiben lehetőség szerint nyakig belekeverjük, hogy ne unatkozzon.

Tehát akkor játékra vágyók, PM-re fel, és nekem írjatok!
Vissza az elejére Go down
http://holdfenyarnyek.hungarianforum.com/
Arató Dániel

• Alpha Fidelis tanácstag •

• Alpha Fidelis tanácstag •
Arató Dániel

:: Avataron : Jonathan Rhys Meyers
:: Hozzászólások száma : 405
:: Születésnap : 1542. Nov. 04.
:: Csatlakoztam : 2011. Feb. 04.
:: Kor : 481

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptySzer. Okt. 24, 2012 6:44 pm

>>> Hírfal <<< - Page 3 Kalandkep_www.kepfeltoltes.hu_

Technikai információk:

A kalandra jelentkezőktől azt várjuk, hogy a kaland időtartama alatt legalább naponta írjanak egy reagot. Amennyiben sikerül on-line összetrombitálni a bandát egy-egy délutánra/estére, akkor aznap több kör is lemehet. Aki valamiért mégis elmarad a reagokkal, arra nem várunk két napot, és utána kimeséljük a kalandból, vagy amíg erre lehetőség nem adódik, addig NJK-ként viszi tovább a mesélő. Aki előre tudja, hogy egy-két napot kénytelen lesz kihagyni, az jelezze a mesélőnek, és akkor csak időlegesen vesszük az az irányítást a karaktere felett, melyhez előre adhat instrukciókat.
Jelentkezéseket itt várjuk!


A kalandban mindvégig részt vevő karakterek egy különleges képességgel gyarapodhatnak.
Vissza az elejére Go down
http://holdfenyarnyek.hungarianforum.com/
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 6:43 pm

Elérhetőségem


Azt hiszem, kicsit megzavartam itt a társaságot a karaktereim váltogatásával, ezért most kérek elnézést. Hogy tiszta legyen a sor: Lucas lett immár a főkarakterem, mivel jellemileg, karakterileg hozzá illik ez leginkább. Zoyát újraregisztráltam kicsit más formában, és az eredeti karaktere egyszerű főadmin maradt. A másik két formámban is el tudtok érni, de ha valamire sürgős, gyors választ vártok, mindenképpen ennek a karakternek, tehát Lucasnak írjatok PM-et, mert vele vagyok leggyakrabban bejelentkezve.

Hangsúlyozom: ne az Adminnak írjatok, ha sürgős választ vártok, mert lehet, hogy napokig be sem lépek vele, hanem Lucasnak!

Megértéseteket köszönöm. (:

Lucas
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptySzomb. Nov. 10, 2012 9:32 pm

Welcome back, Ron!


Hölgyeim és uraim! A mai nappal a húgom - mármint user húga ;P - Ronaldo Montiel képében végre visszatért, ami azt is jelenti, hogy újra a staff tagja, újra moderátor, ismét fordulhattok hozzá is bizalommal.

Lucas
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Zoya Iryna Davorov

• Defenzor •

• Defenzor •
Zoya Iryna Davorov

:: Avataron : ϟ Keira Knightley
:: Hozzászólások száma : 79
:: Születésnap : 1987. Sep. 18.
:: Csatlakoztam : 2012. Oct. 08.
:: Kor : 36
:: Tartózkodási hely : ϟ Itt-ott
:: Foglalkozás : ϟ vállalkozó
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_mhb1kstXlu1r2n8k7o2_250

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptySzomb. Jan. 05, 2013 11:28 pm

Közeleg a nagy nap


Hölgyeim és uraim, örömmel, izgalommal és némi büszkeséggel jelentem be, hogy két hét múlva, január 20-án, pontosan két évesek leszünk! Gratulálok, mindannyitoknak, és ezúton köszönöm, a Staff nevében is az időt, amit már eddig együtt töltöttünk. Akadtak kisebb-nagyobb hullámvölgyek, de két év után is még mindig aktív oldal vagyunk, állandó játékokkal, új játékosokkal, és ez szerintem nagy szó. Ennek alkalmából kicsit megújultunk, és tervezünk is még egy-két meglepetést. Az egyiket már itt láthatjátok is. Egy, az évszakhoz illő, hófehér bált rendezünk, több kisebb-nagyobb tervvel, de a részletekbe egyelőre még nem avatnálak be benneteket. Jelentkezni már most lehet a megfelelő topicban a kalandoknál. Kereshettek kísérőt, alkalomhoz illő ruhát...
Az időpontot még azért nem kötöttük ki, mert tudjuk, hogy sokaknak most még a vizsgák, a tanulás tölti ki nap nagy részét. Valamikor február elejére tervezzük az eseményt, valószínűleg szavazás indul majd róla.

A Staff nevében,
Zoya
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< - Page 3 Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 1:46 am

Újjászületve


Hölgyeim és Uraim! Örömmel jelenthetem be, hogy egy napnyi kihagyás után újra megnyitottunk immár teljesen új formában, új külsővel, új leírásokkal. Tekintve az eddigi állapotot, a gyenge aktívkodásokat, a lelkesedés súlyos csökkenését, még pár órával ezelőtt is nagyon közel álltam hozzá, hogy bő két év után végleg bezárjam az oldalt. Végül mégis a megújulást válaszottam, amiben nagy segítségemre volt a két új adminotok is, Madeline Ross és Dante Christo. Igen, a Staff-ban ismét nagy változások történtek, és sajnálom, akiket ez rosszul érint, de minden személyeskedést mellőzve az eddigi Staff közös munkája, együttműködése nagyon gyenge volt, és nem sok eredményt hozott. Visszatérve az inaktivitásra még egy kicsit: most külön kiemelném még a szabályzatból, hogy egy hónapnyi nem jelentett hiányzás után a karaktered inaktívnak számít, a play by-ját elvesszük, és ha rövidesen nem történik változás, törölni is fogjuk. Egy másik fontos pont, amiben változott a szabályzat: ezentúl a hozzászólások minimum szószáma 250 szó. Erre mindenki figyeljen oda, mert figyelni és figyelmeztetni fogunk, a többszöri figyelmeztetésnek pedig következményei is lesznek.
Nos, amint sikerült túl jutnotok az új külső okozta első csodálkozásokon, mindenkinek ajánlom a faj- és világleírások újraolvasását, melyeknek változása nagyban meg fogja változtatni az oldalon történő játékok menetét. Erdélyi játékaink és helyszíneink még mindig megtalálhatóak az oldalon, és természetesen engedett, hogy ott folytasságok, illetve befelyezzétek, amit elkezdtetek, de vegyétek figyelembe az új leírást. A fő helyszín már a kanadai Sherbrooke lett. A továbbiakban bármilyen kérdés adódna, forduljatok hozzám, vagy a Staff többi tagjához bizalommal.



Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Ajánlott tartalom





>>> Hírfal <<< - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

>>> Hírfal <<<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Általános :: Hírek-