KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
>>> Hírfal <<< Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
>>> Hírfal <<< Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
>>> Hírfal <<< Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
>>> Hírfal <<< Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
>>> Hírfal <<< Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
>>> Hírfal <<< Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
>>> Hírfal <<< Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
>>> Hírfal <<< Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 >>> Hírfal <<<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Jan. 18, 2011 2:58 am

A fórummal kapcsolatos fontos tudnivalók.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzomb. Jan. 29, 2011 5:41 pm

Figyelem!


A Staff egy konkrét erőlista és -szabályzat kidolgozásán fáradozik, hogy ne legyenek kavarodások az erők kiosztásánál. Amíg ez nem készül el, senkitől sem fogadunk el plusz képességeket!
Megértéseteket köszönjük!

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyVas. Jan. 30, 2011 1:44 am

A vámpírok képességeire vonatkozó szabályzat megszületett!


A szabályzat a fajleírásoknál található. A jövőben kérnénk mindenkit, aki vámpírt szeretne megalkotni, hogy olvassa végig, és e szempontok szerint járjon el!

Hamarosan a defenzorokra vonatkozó szabályokat is csatoljuk...


Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyHétf. Jan. 31, 2011 2:01 am

A defenzorokra vonatkozó szabályokat csatoltuk!


Kérünk olvassátok végig figyelmesen az új szabályokat, és a játékaitokban is ügyeljetek rá, hogy betartsátok őket!

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyHétf. Feb. 07, 2011 8:20 pm

Fiúk, lányok, figyelem!


Csak hogy mindenkinek tiszta legyen: Genezis, a moderátor, a Staff kezében van, felváltva használjuk Lucasszal, és az a szerepe, hogy a befejezett játékokat lezárja, illetve kisebb moderálások, ha úgy adódik.

Ezzel együtt szeretnék megkérni mindenkit, hogy amint egy játékotok befejeződött, ezt jelezzétek valahogy nekünk. Így ha egy már nem üres játéktéren a modi nevét látjátok, az biztos, hogy szabad hely, azonban azokra a helyszínekre, ahol egy játék még folyamatban van, engedély nélkül ne írjatok be!
Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Feb. 08, 2011 8:30 pm

Elkészült az életpárokra vonatkozó összefoglaló!


A leírásoknál megtalálhatjátok az életpárokra vonatkozó összefoglalót. Kérünk benneteket, olvassátok végig figyelmesen. Ezenkívül kibővítettük a vámpírok és a defenzorok fajleírását az alakváltással kapcsolatos tudnivalókkal. Kukkantsatok be oda is!

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Feb. 22, 2011 1:24 am

FIGYELEM!

A szabályzat 13.-pontja megváltozott!

13. A +18 karikás részeket kérlek jelöljétek a post elején, s fogalmazzatok finoman!Ez nem egy bordélyház! Ha ez nem megy, avagy kedvetek nincs hozzá, akkor használjátok az időugrás lehetőségét. Közben pm-ben, kedv szerint végigvihetitek a játékot. Az időugrást így jelöld:---később---


Szeretnénk megkérni mindenkit arra, hogy a szabályokat figyelembe véve írjátok a reagjaitokat!

Staff
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyCsüt. Feb. 24, 2011 12:53 am

Kedves játékosok!

Kezdetét veszi az izgalmak és kutatások ideje!
Nem indul mesélés az oldalunkon, nem hívunk, hogy gyere és csatlakozz. Mi inkább, kivisszük a történetet a játéktérre, s hagyjuk, hogy úgy játsszátok ki, ahogy akarjátok. Láthattátok, hogy megjelentek az NJK karakterek. Őket csak a Staff irányíthatja. Fontos részei lesznek a történetnek. A lényeg egyszerű. Ha ti jelentkeztek, akkor ők, bármikor, bármelyik játékotok közben megjelenhetnek. Nem utasítanak, hanem karakterként csatlakoznak a játékotokhoz. Ti eldönthetitek, hogy menekültök, ismerkedni próbáltok, vagy kockáztatva egy kis sérülést neki mentek, esetleg megölitek. A lényeg az, hogy figyeljétek meg őket jól. Rá kell jönnötök, hogy kik ők, mit akarnak és miért! Természetesen mindezt nem 1-1 találkozás /reag/ után, hanem apránként. Mindig hagynak nektek egy kis információ morzsát. Ezeket összerakva rájöhettek majd a rejtély nyitjára.
Figyelem! Mindeközben egyes játékosok is kapnak majd pm-et, információval vagy épp egy utasítással, amit ki kell játszaniuk! Ha jelentkezel, akkor 1 szer fog megjelenni valaki az egyik játékodban. Mindenki annyiszor jelentkezik, ahányszor csak akar. Ha ezt megtetted, úgy kezdj játékot, hogy tudasd a játék partnereddel is azt, hogy számíthat egy kis váratlan fordulatra.
Vajon sikerül a titokról lerántani a leplet? Ez csak rajtatok múlik….
Jó játékokat, izgalmakat és sikeres túlélést mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : >>> Hírfal <<< Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzomb. Márc. 05, 2011 11:51 pm

Vámpírok, defenzorok figyelem!


karakteralkotás---> + erőre pályázom
Itt jelentkezzen, aki majd szeretne erőt, illetve rangot.
Azt a nevet írd, amelyik karakterednek akarod az +-t. 1 user, 1 karakterrel kaphat, ha a követelményeknek megfelel!
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzer. Márc. 23, 2011 9:07 pm

Fórumlakók, figyelem!

Több helyiségből álló lakóházat abban az esetben lehet igényelni a Stafftól, ha az épületben többen laknak, és értelemszerűen minden lakó egy-egy szobát kaphat.
Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyHétf. Május 02, 2011 7:58 pm

Kedves játékosok!

Már többen kérdeztétek tőlem, hogy mi a helyzet "A rejtély"-jel. Nos, a játékot egyelőre el kellett halasztanunk, mert a fórum egy időre elcsendesedett, most viszont a staff tagjainak nincs túl sok ideje foglalkozni vele. De ki fogjuk játszani, remélhetőleg két-három héten belül elkezdhetjük, ha lesznek aktív játékok az oldalon.
Amint elindul a játék, megkapjátok hozzá a szükséges infókat is. Addig viszont nyugodtan jelentkezzen, aki még nem tette meg, és szeretne részt venni a játékban.
Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzer. Május 04, 2011 5:20 pm

Figyelem!

Amint már észrevehettétek, a fórum bővült néhány új topic-kal, és helyet kapott nálunk a Főnix Akadémiai Főiskola is, ahol szívesen látunk minden tanárt és diákot, legyen az ember, vámpír vagy defenzor.
Ezzel egy időben testvéroldalunk, a
Bloody Night Internátus bezárja kapuit. Azok a játékosok, akik szeretnék onnan átmenteni ide a karaktereiket, illetve játékaikat, néhány hétig még megtehetik.
Mindenkit szeretettel várunk!


Ezen kívül: töröltük azokat a regisztrálókat, akiktől hónapok óta nem kaptunk előtörténetet, és inaktiváltuk azokat a karaktereket, akik ugyanígy hónapok óta nem léptek be a fórumra. Újraaktiválásért a Staffnál lehet jelentkezni.
Ezentúl minden új regisztrált, akitől egy hónapig nem érkezik kész karakterlap a fórum szabályai értelmében törölve lesz! Mindenkit megkérünk, hogy ezt tartsa szem előtt, ha új karaktert akar hozni.
Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzer. Jún. 08, 2011 2:51 pm

Kedves fórumozók!

Amint már bizonyára észrevettétek, ma egy zenedobozzal gazdagodott az oldalunk, melyre húsz számot válogattunk össze. Arra szeretnék megkérni mindenkit, hogy ha úgy észlelnétek, hogy emiatt esetleg belassul az oldal, vagy bármilyen gond lenne, azt jelezzétek nekem. Illetve ha semmilyen probléma nem lépne fel, szívesen fogadom az ötleteiteket, kedvenc számaitokat, melyekkel a következő hónapban ismét feltölthetem a listát.

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyPént. Jún. 17, 2011 4:57 pm

Figyelem!

Több változás is történt a Staff köreiben. Lucas adminról valószínűleg nem hallunk többet, a karaktereit zároltam, a fővezér személye pedig egyelőre NJK (nem játékos karakter) lesz.

Ezzel egyidejűleg két új tagot köszönthetünk a Staffban Veronica Carte és Bernadette LaFond személyében. Mindketten moderátorként segítenek nekem, és mindkettejükhöz fordulhattok bátran kérdéseitekkel, kéréseitekkel.

Végül de nem utolsó sorban: a közeljövőben csak mint admin leszek jelen a fórum életében, ezért a saját karijaimat is zároltam, és fagyasztottam minden éppen zajló játékomat. A játszótársaktól elnézést, de magánéleti gondok miatt egyelőre nem fogok tudni itt játszani. Megértéseteket köszönöm.

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzer. Jún. 22, 2011 11:33 pm

Kedves játékosok!

A rejtély kijátszása Lucas nélkül sajnos elmarad, ezért a jelentkezéseket is töröltem. Ha lesz rá igény, a későbbiekben, ha mindenki túl van a vizsgáin, érettségiken, szervezhetünk kalandot, de egyelőre sajnos nincs rá módunk. A jelentkezőktől ezúton kérek elnézést!

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:37 pm

Figyelem!


Egyre kevesebb a szabad játéktér, a következő játékok mind nagyjából egy hónapja állnak, ezért várhatóan egy héten belül fagyasztásra kerülnek, hacsak nem érkezik új válasz, illetve indokoljátok meg az elmaradást egy-egy PM-ben.

Jensen Gardner & Amalia Fisher - Város, Temető - Lezárva
Matthias Fray & Freya Blackmoor - Éjszakai Élet, Silver Moon Hotel
Shane Windsomme & Freya Blackmoor - Éjszakai Élet, Jail Club
Amalante Arson & Shane Windsomme - Éjszakai Élet, Shine Disco
Lena Myrancle - Árnyerdő, Erdő széle
Reese Grady & Alexandra Redbird - Árnyerdő, Táborhely
Maryanne Valerie Brooke & Stevan Black - Barlangrendszer, Labirintus a barlang mélyén

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptySzer. Júl. 06, 2011 9:57 am

Kedves játékosok!

Az Árnyerdőt, ami úgy tűnik, az egyik legközkedveltebb játéktér lett, valamint az Éjszakai Életet bővítettem néhány új helyszínnel. Egyúttal ismét szeretnék mindenkit megkérni, hogy ha van lezárandó játékotok, jelezzétek azt PM-ben! Köszönöm!

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Júl. 12, 2011 9:49 am

Kedves fórumozók!


Mivel letelt az egy hét, és a fent megjelölt, több mint egy hónapja álló játékok nagy többségére nem jött új válasz, sem magyarázat, így fagyasztásra kerültek. A játék ettől függetlenül ugyanúgy folytatható, ha szabad a terület.

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Júl. 26, 2011 6:26 pm

Figyelem!

Néhány közérdekű közlemény:
A mai nappal meglett az első tanácstagunk Arató Dániel személyében. Kiérdemelte a címet, gratulálunk neki.
Ezzel egyidejűleg úgy néz ki, Lucas fővámpírunk végre új gazdára talált.

És végül, de nem utolsó sorban: hamarosan egy kisebb kaland fogja kezdetét venni a fórumon. Ezzel kapcsolatban információk később.

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyHétf. Aug. 01, 2011 4:04 pm

Figyelem!

Ismét elég sok elakadt játék van játéktéren. Összegyűjöttem azokat, amelyek már több mint egy hónapja állnak. Kérnék mindenkit, aki valamilyen oknál fogva nem tud reagolni, hogy jelezze nekem az elkövetkező egy hétben, ellenkező esetben, ha nem érkezik új válasz, fagyasztani fogjuk a játékokat.



Város:
1. Park - Amalante Arson & Amalia Fisher

Éjszakai Élet:
1. Evernight Club - Zoe Bell & Shane Windsomme
2. Rock Hearts Pub - Lena Myrancle & Kyle Kingson
3. Casino - Zoya Iryna Davorov & Kyle Kingson

Árnyerdő:
1. Ösvény - Amalante Arson & Sophia Cortez
2. Vízesés - Kyle Kingson & Maryanne Valerie Brooke
3. Magasles - Amalante Arson & Zoey Brianna LaFond

Lápvidék:
1. Halászkunyhó - Shane Windsomme & Reia Keiko

Barlangrendszer:
1. Tiszta vizű forrás - Alexey Mihail Davorov & Reia Keiko


Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Aug. 02, 2011 12:39 pm

Kedves játékosok!

Amint azt ti is észrevehetitek, az oldalon ismét történt néhány változás. Az új háttérrel és fejléccel kicsit vörösebb lett a sablon, új helyszínekkel bővült a Katakombák rész, a jövőben a kalandozásokra is szeretnénk időt szentelni, helyet kapott nálunk egy különleges játéktér is, és ajánlatos megnézni a defenzorok leírását.
Reméljük mindenki tetszését elnyerik a változtatások!

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyHétf. Aug. 08, 2011 11:52 am

Figyelem!

A korábban felsorolt, több mint egy hónapja álló játékokat fagyasztottuk. Ezek a játékok bármikor folytathatóak, ha szabad a játéktér.

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyHétf. Aug. 08, 2011 10:31 pm

Játékosok, figyelem!

A mai napon megduplázódott a Staff tagok száma. A csoport három taggal bővült:
Natasha Tatjana Davorov
Amalia Fisher
Alexandra Redbird

Ugyanúgy mint eddig Dettihez, Verohoz vagy hozzám, ezentúl hozzájuk is fordulhattok bátran, ha kérésetek, kérdésetek, problémátok van.

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyKedd Aug. 09, 2011 11:35 am

Kedves játékosok!


Figyelmetekbe ajánlom a vámpírok leírását, ami bővült a következő, átváltozásról szóló, kiemelt résszel:

Emberből csak egyetlen egy módon válhat valaki vámpírrá: ha az életpárja változtatja át. Az életpárok igaz szerelemnél is erősebb kapcsolata lehetővé teszi, hogy a vámpír magához hasonlóvá tegye a párját, és ez által társa legyen az örök életben. Az átváltozás vércsere útján történik, erről bővebben az életpárok leírásánál olvashattok.
Ha egy vámpír olyasvalakit próbál átváltoztatni, aki nem az életpárja, az illető belehal!

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : >>> Hírfal <<< A1_2012_10_2_rm57fm2mns

>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< EmptyVas. Aug. 14, 2011 6:59 pm

Kedves játékosok!

A játéktér kissé átrendeződött, amint azt talán már észre is vettétek. Kívülre kerültek az iskolák és a vámpírkastély, valamint elkülönültek a defenzorok és a vámpírok területei, ezenkívül ismét nyílt pár új helyszín.

Az első cannon karakterek is megérkeztek.
Reméljük, mindenki tetszését elnyerik az újabb változások.

Staff
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





>>> Hírfal <<< Empty
TémanyitásTárgy: Re: >>> Hírfal <<<   >>> Hírfal <<< Empty

Vissza az elejére Go down
 

>>> Hírfal <<<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Általános :: Hírek-