KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Reia Keiko otthona - Page 4 Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Reia Keiko otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Reia Keiko otthona - Page 4 A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 10:52 pm

First topic message reminder :

Reia Keiko otthona - Page 4 Loft_vagy_nem_loft-00023559-loftlak%C3%A1s2

Reia Keiko otthona - Page 4 Decor8_3409699212_c148772fd
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net

SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyPént. Okt. 21, 2011 1:58 pm

Na, ez most már kezd lassan letisztulni. Nagy újság, hogy Keikonak van valami különleges képessége, de ez nagyjából ok, majd mindjárt megkérdezem hogy is van ez. Ami kiderült itt, annak a másik része az érdekesebb. Én akartam elmenni, de valószínűleg azért, mert azt gondoltam, hogy Keiko ezt akarja. És úgy tűnik, ő is úgy gondolta, hogy ezt akarja, de aztán valahogy mégis hiányoztam neki. Vagy legalábbis most örül nekem. Ez jó. Akkor nem érzem magam annyira kínban, amiért megint a nyakába varrtam magam.
- Nem tudom, hogy mennyire kellene jó munkát végezni. Amíg a kanapéra nem kerültem, én tényleg nem emlékeztem semmire. Most sem emlékszem. Nem tudok felidézni semmit úgy, ahogy akkor volt. Csak sejtek dolgokat. Azt mondtam, bort ittunk, de nem emlékszem rá, hogy a kezemben tartottam volna ... azt mondtam, táncoltunk, de nem emlékszem rá, hogy hol és milyen zenére ... - kezdem el sorolni. - Fura, olyan lukas így az egész ... de még így is nagyon jó ...
Én nagyon boldog voltam itt, az biztos. Valami nagyon nyomós ok kellett ahhoz, hogy én innen elmenjek. Nem tudom, érdemes-e ezt még boncolgatni. Azért akartam elfelejteni, hogy ne hiányozzon. Azt hiszem, ezeknek a napoknak az emlékével nehéz lenne utcán élni, és tengődni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzomb. Okt. 22, 2011 5:52 pm

- Te szerettél volna elfelejteni engem, és azokat a napokat, amiket itt töltöttél. Én tiszteletben tartottam a döntésedet, és segítettem kitörölni az elmédből mindazt, ami történt - magyarázom meg, ha már úgy is annyira belejöttem a mesélésbe.
- De most mégis itt vagy, és nehéz eldöntenem, hogyan is kéne viselkednem veled. Hiszen én mindenre jól emlékszem... veled ellentétben. Vannak emlékfoszlányaid... érzéseid a hellyel és velem kapcsolatban, és fogalmam sincs, mennyi dereng. Több napot is itt töltöttél. Aztán egy étterembe is elmentünk... A városban találkoztunk, a parkban... te... segítettél nekem... valamiben - Na igen, elérkeztünk a kényesebb témához. Nem hiszem, hogy újra el kellene neki mondanom, hogy vámpír vagyok, hisz akkor végképp nem lenne semmi értelme az emléktörlésnek. Viszont ha maradni akar, előbb-utóbb úgy is megtudja. Azért elég fura dolog ez. Egyszer már elmondtam neki az igazat. Jól fogadta. Most mégis izgulok, hogyan érintené a dolog, ha újra megtudná.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyVas. Okt. 23, 2011 8:29 pm

Amiket Keiko mond, azokat egyszerre jó, és egyben fájó is hallgatni. Kínomban nem tudok mást tenni, minthogy tanácstalanul megvonom a vállam. Lassan az ülés is kezd egyre kényelmetlenebb és megerőltetőbb lenni.
- Muszáj visszafeküdnöm. - adom fel végül, és egy fájdalmas grimasz cikázik át arcomon.
Óvatosan felkelek, és a falaknak támaszkodva elindulok a kanapé felé.
- Keiko, én most nem tudom, mit mondjak, vagy gondoljak. Túl sok minden van idebenn. - mutatok a fejemre. - És túl zavaros.
Tényleg így van. Ekkora káosz még nem emlékszem, hogy lett volna a fejemben. Minden viszonylagos lett, megváltozott. Ki vagyok? Mi vagyok? Mit tettem? S mit nem tettem? Mért kedvel engem ez a csodás nő ennyire? Megérdemlem én ezt? S mért érdekel, hogy megérdemlem-e? Eddig valószínűleg az érdekelt volna, hogy hogyan tudom kihasználni. Mi változott meg?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 1:46 pm

- Rendben. Pihenj le! Talán jobb is lesz, ha alszol egyet az elhangzottakra, mielőtt bármit is mondanál - sóhajtok, aztán felállok, hogy elpakoljak az asztalról. Nem tudom, hová fog vezetni ez az egész. De az lesz a legjobb, ha most nem kezdek el ezen rágódni. Egyébként is az az első, hogy helyre jöjjön, meggyógyuljon. Majd ha felépült, beszélhetünk a továbbiakról.
- Ha úgy érzed, hogy szeretnél beszélgetni, vagy kérdezni valamit... esetleg meggondolnád, és visszakérnéd az emlékeidet, tudod hol találsz meg... - szólok még utána. Legszívesebben segítenék neki, hogy ne kelljen faltól falig botorkálnia, de ha egyedül akar maradni, nem fogom ráerőltetni magam. Ehelyett elfordulok, és a mosogatásnak szentelem minden figyelmemet. Vagyis nagy részét, ugyanis nem tudom kizárni a zajokat, amik a nappaliból jönnek, bármennyire is szeretném. Talán az lenne a legjobb, ha ma éjszakára átugranék a kastélyba. Ioannak jót fog tenni a pihenés és a csend, én viszont nem tudom, mit kezdhetnék itt most magammal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 1:49 pm

Játék vége
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyKedd Dec. 13, 2011 5:42 pm

Reia Keiko otthona - Page 4 Decor8_3409699212_c148772fd


Ioan ismét itt van. Itt lakik velem már napok óta, mint azelőtt. Illetve nem pontosan úgy. Most nem tudja, hogy mi vagyok, ezért óvatosnak kell lennem vele, és előtte. El akart felejteni, ezt tiszteletben tartom. Ha nem akarja tudni, hogy mi vagyok, nem fogom ráerőltetni a valóságot. Annak ellenére sem, hogy a múltkor egész jól megbirkózott vele... látszólag. Akkor többször is táplálkoztam belőlem. Most hihetetlen, de meg tudtam állni, hogy napok óta itt van mellettem, és egy ujjal sem értem hozzá. De nem csak azért, mert nem tudja ki vagyok. Egyrészt nem akarom ismét megbűvölni. Másrészt fel kell épülnie rendesen, meg kell erősödnie. De már szemmel láthatóan is jobban van. Ennek örülök.
A nap nagy részét nem itthon töltöttem. Nem is szoktam. Beleőrülnék ha naphosszat a négy fal között kellene kuksolnom... évszázadokig. Voltam edzésen, aztán intéztem az ügyesbajos dolgaimat, az üzletet. Valamiből nekem is élnem kell, természetesen. Ingyen nem tarthatnék fenn egy ekkora lakást. Délután érek vissza. Ioan éppen alszik. Nem is áll szándékomban felébreszteni. Inkább csinálok magamnak egy kávét. Igen, mostanában egyre több feketét iszok. Jó erősen. Úgy vettem észre, hogy ideig-óráig segít elterelni a figyelmem a vérről. Aztán a csészémmel kivonulok az erkélyre, és ott iszogatok a várost szemlélve egy fotelből. Egy kabátot még talán kihozhattam volna. Nem azért, mert fázok... hanem csak mert egy ember így biztosan fázna, és nem akarom elárulni magam. De úgyis mindegy! Ioan még alszik, és nem maradok kint sokáig.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyKedd Dec. 13, 2011 10:55 pm

Már egyre jobban érzem magam, a seb nem fáj, gyenge sem vagyok. De ettől még leharcoltnak érzem magam, és újra itt a tél. Azt nem értem, mért nem álltam odébb, mért maradtam ebben a városban olyan sokáig? Ilyet eddig még nem tettem.
És ez csak a pont az i-n, mert sok minden másban is megváltoztam. És tudok egy csomó mindent. Ismerek olyan ételeket, amikről nem emlékszem, hogy mikor ettem. De ez már nem lep meg, mert tudom, hogy vannak az életemben olyan napok, amikre nem emlékszem. Azért nem emlékszem rájuk, mert egy csodás gyönyörű nővel töltöttem őket, és aztán ki tudja miért, én barom megkértem, hogy törölje ki ennek emlékét.
Rettentően nyomaszt, hogy valami iszonyatosan nagy galádságot csináltam akkor, és erre nem akarok emlékezni. De ha így van, akkor ő mért kedvel még mindig?
Órákon át tudok ezeken a kérdéseken rágódni, és nem jutok előbbre. Most is úgy nyomott el az álom, hogy ezen törtem a fejem. Most, mikor felébredek, úgy érzem, semmit sem pihentem. Ez nem mehet így tovább.
Felkelek, és Keiko keresésére indulok. A teraszon találom meg.
- Keiko! - lépek ki utána, aztán megborzongok a hidegtől. - Huhh!
Egy pillanatra megzavarodom, hogy mit is akarok mondani, de aztán összeszedem magam.
- Én ebbe így belecsavarodom! Kérlek, segíts!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzer. Dec. 14, 2011 4:00 am

Talán két-három perce ücsöröghetek kint a forró kávémat szorongatva, el-elmerengve, és már éppen a számhoz emelném a csészémet, amikor meghallom a közeledő lépteket. Felébredt hát. Azt hittem tovább fog aludni, de biztos nem volt nyugodt álma. Azt hiszem, sosincs az mostanában. Legalábbis nekem úgy tűnik. Nem tudom, mi lehet ennek az oka. Talán az, hogy itt van... és meglehet, hogy álmában feldereng neki valami abból, hogy bántottam, megharaptam, többször is. Nem tudom... Mondani nem mond semmit.
Felé fordulok, amikor kilép az erkélyre. Halványan elmosolyodom látva, hogy megrázkódik a hidegtől. Hát igen, tényleg kellett volna az a kabát, de most már mindegy. Mindenre lehet valamilyen nyakatekert magyarázatot adni, ha az kell.
- Szia! Hogy aludtál? Próbáltam csendben maradni, de ezek szerint mégis csak felvertelek... - Most már tényleg kortyolok egyet a kávémból, aztán összeszűkült szemekkel, homlok ráncolva figyelem a kitörését.
- Mibe csavarodsz bele? Mit segítsek? - kérdem, és félre teszem a csészémet a fotelom melletti asztalra. Van egy olyan sejtésem, hogy ez egy komoly beszélgetés kezdete.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzer. Dec. 14, 2011 10:02 am

Úgy ül itt kint, mintha minimum kellemes tavaszi napsugarak simogatnák. Micsoda nő! Bár lehet egy bögre forró teával én is jobban bírnám, mint így álmosan, ébredés után, "frissen" kibújva az ágyból.
Nekifeszülök a mondandómnak, de az érzelmi felindulás eléggé zavarossá teszi azt, szinte csak saját amgamat ismételgetem.
- Teljesen meg vagyok kavarodva. Egy csomó mindenre emlékszem, ami úgy volt, egy pár dologra meg teljesen rosszul, mert nem is úgy néz ki, és minden össze van most kavarodva. - széttárom a kezeimet jelezve a tehetetlenséget, de ez meggondolatlan mozdulat volt, mert így még jobban támad a hideg, gyorsan össze is zárom - Szóval kérlek, segíts, hogy tudjam mi is történt itt!
Nem tudom, mit fogok megtudni, lehet, hogy szörnyű lesz az elején, szégyellni fogom magam, vagy nem is tudom ... Mindegy is. Tudni akarom. Nem fogom megbánni utána, mert az elhatározásom szilárd, és felkészültem arra, hogy nehéz menet lesz. De ennél a tétova kusza feszültségnél minden jobb.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 15, 2011 1:03 am

Egyre csak ráncolom a homlokomat a szavai hallatán, és próbálom kihámozni a lényeget, hogy mit akar kihozni ebből, miért mond ilyeneket. Tényleg meggondolta volna magát? Meglepő fordulat lenne...
- Jól értem? - billentem oldalra a fejem, és úgy figyelem minden apró rezdülését, hogy mennyire gondolja ezt komolyan. - Azt kéred tőlem, hogy adjam vissza az emlékeidet? - kérdem, és most már fel is állok. Lassan közelebb sétálok, és nem szólalok meg újra, csak amikor közvetlen elé érek,
- Biztos vagy benne? - Felemelem az egyik kezem, és finoman végigsimítok vele az arcán. Aztán felágaskodom hozzá, és egy apró csókot lehelek az ajkára, szinte alig érintem. Hogy ez most mire volt jó? Fogalmam sincs. Nem is tudatosan cselekedtem, csak ezt valahogy meg kellett tennem. Talán elnézést kellene emiatt kérnem. De az nem rám vallana. Inkább csak elhátrálok egy fél lépést, hogy a szemeibe nézhessek, hogy lássam, hogy reagál.
- Ha fázol, bemehetünk - ajánlom, mert látom, hogy nincs nagyon ínyére a kinti hűvös idő.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 15, 2011 1:17 am

Igen, jól érette, mért olyan furcsa ez? Nem csökkenti a feszültségemet, hogy visszakérdez. De aztán feláll, odalép elém, és ... megcsókol! Úgy állok ott, mint akit hirtelen lefagyasztottak (mondjuk nem is vagyok távol a megfagyástól), és még egy ideig nem mozdulok, még pislogni is elfelejtek. Aztán végül gyors pislogással térek magamhoz, és aztán tágra meresztem a szemem, és sóhajtok egyet.
A kérdésre aztán éppen elbűvölt állapotom okán csak késve válaszolok, de akkor készségesen.
- Igen, fázom, menjünk be!
S nem is tétovázom, hamar ajtón belülre kerülök, s megvárom, míg Keiko is követ, aztán újra kijelentem.
- Igen, vissza szeretném kapni az emlékeimet!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyPént. Dec. 16, 2011 2:14 am

Nem válaszol a csókomra, de nem is vártam tőle. Épp egy nagy gondolati-érzelmi zűrzavar kellős közepén van, és ezzel csak még jobban összezavarom. Nem szándékosan. Hisz nem tudatosan cselekedtem. Éppen ezért is nem lep meg a reakciója. Vagyis jelen esetben annak hiánya. Nyilván fordított helyzetben én sem tudnám, hogy mit tegyek.
- Menjünk - bólintok, és a kávémat magamhoz véve követem a jóval melegebb nappaliba. Természetesen én is érzem a különbséget, annak ellenére, hogy nem zavar az ilyen "kisebb" hőmérsékleti változás.
- Rendben. Őszintén szólva örülök ennek, mert nincs kedvem tovább színlelni. Örülök, hogy végre ismét önmagam lehetek majd előtted, mert ez így fárasztó, túl fárasztó. - Sóhajtok, majd közelebb lépek, megfogom a kezeit, és teljesen magam felé fordítom.
- Remélem, hogy nem fogod megbánni - teszem hozzá nagyon halkan, mintha csak magamnak mondanám, majd mélyen a szemeibe nézek. Egyik kezemet az álla alá simítom, hogy még inkább egymásra összpontosítsunk csak.
- Emlékezz! Emlékezz mindarra, amit elfelejttettem veled! Emlékezz arra, hogy mi vagyok! Emlékezz arra, ami köztünk történt. Emlékezz mindenre! - A szavakat szinte súgom, mégis elemi erővel bírnak. Érzem. Érzem a hatalmamat. Elmosolyodom, majd elengedem, és hátra lépek. Hmm... gondolom szüksége lesz pár pillanatra, amíg befogadja mindazt, amit már tudott. Ellépkedek a beépített bár felé. Azt hiszem, most mindkettőnknek jól fog esni valami, ami erősebb a kávénál.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 12:08 pm

Keiko szavai valami olyasmit sejtetnek, hogy egészen eddig rossz malomban őrültem. Nem velem volt baj, hanem vele. Ez még feltételezésnek is nonszensz, nem is tudom hirtelen értelmezni, hiszen Keiko az én szememben tökéletes: csinos, okos, gazdag, kedves ... ugyan mi a fenét kellene titkolnia előttem?
"Remélem, hogy nem fogod megbánni "
Hohhh, hát éppen most merül fel bennem lehetőségként, hogy meg fogom bánni. Én ilyennek akarom látni Keikot, nem akarom az álomképemet romokban látni! De már nem tudom megállítani a folyamatot, és ez amúgy is csak egy rossz megérzés.
S lassan tűnnek fel az emlékképek. Összevissza jönnek, nem sorrendben. Az elején teljes a káosz, még nagyobb, mint volt, mert így nem állnak össze az ok-okozati összefüggések. Keikoval szeretkezünk (nem mondom, jól kezdőik!) ... TVt nézek egyedül a lakásban, ágyban fekve, mert gyenge vagyok ahhoz, hogy felkeljek (mért vagyok gyenge?) ... Keiko rám néz, aztán megnyúlnak a fogai (jajj nekem!!!) ... beléharap a nyakamba, és a vérem szívja ...
Na, itt éreztem azt, hogy nekem le kéne ülnöm. eltámolygok a fotelig, és belerogyok. De az emlékeke felidéződése itt nem áll meg, már özönlenek, és lassan sorba állnak, és alig két perc fotelben gubbasztás, és elkerekedett szemű rémült zihálás után már minden világos.
Csak azt nem tudom, mihez kezdjek most.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 2:32 pm

Remélem, hogy nem fog összeroppanni a rátaláló emlékek alatt. Annyira kis szerencsétlennek néz most ki, ahogy eltámolyog a fotelig, majd helyet foglal, de egyértelmű, hogy most a szobából nem sokat lát. Gondolom képek ezrei pörögnek jelenleg gyors egymásutánban a szemei előtt. De ő akarta ezt. Ő akart megszabadulni is az emlékektől, és most ő kérte vissza is őket. Ismét csak az jár a fejemben, hogy egyszer bár meg tudott birkózni a vámpírságom gondolatával. Ezúttal is menni fog?
Kitöltök magunknak egy-egy pohárka whiskeyt. Azt hiszem, ez jó szíverősítő lesz. Az egyikbe rögtön belekortyolok. Nekem is szükségem van most rá. Aztán megindulok Ioan felé, és a másikat a kezébe nyomom. Végül leülök a mellette levő kanapéra, és úgy figyelem.
- Szólj, ha készen állsz beszélni róla... vagy kérdésed van! - jegyzem meg halkan, aztán inkább ismét az italomnak szentelem a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 10:18 pm

Keiko itallal kínált, és én átvettem tőle a poharat, aztán belekortyoltam. Mindezt tettem úgy, hogy szinte azt sem tudtam mit csinálok. De az alkohol aztán végigmarta a nyelőcsövem, és tűzként áradt szét a tagjaimban. Megrázkódtam tőle, de nem esett rosszul.
"Szólj, ha készen állsz beszélni róla... vagy kérdésed van!"
Keikora pillantottam, és ambivalens érzések kavarogtak bennem. Egyrészt rengeteg mindent köszönhetek neki. Másrészt, valami olyasmi, ő, amitől azért jobb lenne távol tartani magam, vagy nem is tudom.
- Érdekes ez az emlék dolog. - szólalok meg - Most már tudom, hogy mi minden történt, de mintha nem az én emlékeim volnának hiszen emlékszem arra az időre is, amit nélkülük éltem le. Szóval ... más ... Tudom, hogy ... - megakadok, és bizony rendesen belevörösödöm - ... lefeküdtünk ... meg hogy ittál belőlem, de mintha mégsem én lennék az a fickó az emlékeimben ...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyVas. Dec. 18, 2011 3:38 am

Elfogadja az italt, bár továbbra is olyan, mint aki se lát, se hall. Nem tudom, meddig fog ez tartani, de kezdek lassan izgulni. Hogy miért, magam sem értem. Mármint... régen nem voltam ilyen. Nem érdekelt volna a véleménye. Sőt, valószínűleg nem adtam volna vissza az emlékeit, de még az sem biztos, hogy sérülten befogadtam volna. Önző voltam, számító, egy igazi harcos, és egy igazi vámpír, aki szép lassacskán a sötétség útjára téved a magány fojtogató kezei hatására. Ha valaki túl sokáig nem találja az életpárját, azzal bizony ilyesmi történik. És én már több mint kétszáz éve hiába keresem. De aztán megismertem Ioant, és tagadhatnám, de hiába: én is megváltoztam. Nem tudom, miért van ez. Hiszen először még csak nem is kedveltem, egy csavargó volt az utcáról, aki csak tápláléknak kellett. Talán... talán az volt a baj, hogy túl közel engedtem magamhoz. Itt élt velem napokig, és most megint itt van, és mintha egyre jobban kötődnék hozzá. Egyszerre jó, de ijesztő érzés is. Főleg most, hogy már emlékszik mindenre, és nem tudhatom, mit fog lépni.
- Pedig az bizony te voltál... Minden igaz, amire most emlékszel. Mondd... - hajolok közelebb ültömben, és a pillantását keresem - ... most félsz tőlem? - kérdem meg végül. Igen, én félek a választól.
- Ha úgy érzed, hogy időre van szükséged, azt is megértem - húzódok vissza.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 10:38 am

Miket tud kérdezni! Keiko belecsap a lecsóba hamar. Hogy félek-e tőle? Hogy félhetnék, amikor ennyit segített? És hogy vehetnék zokon tőle bármit is? De a félelem az bennem van.
- Nem, tőled nem. De a világtól, attól igen. Most még sokkal jobban, mint eddig bármikor.
Pedig már azért jöttem ide, mert megkéseltek, és meg akarnak ölni. Eddig sem volt veszélytelen a világ a számomra. De most a helyzet még zűrösebb.
A pillantásom a csuklómra téved. Ott volt egy furcsa heg, amiről nem tudtam, mi lehet az. Most már tudom. De időbe a megszerzése nem esik egybe a Keikoval töltött idővel.
- Ez nem te voltál, ugye? - mutatom a helyét, ami már nem látszik, de tudom, hogy ő is felfedezte.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyKedd Dec. 20, 2011 2:55 pm

Nem fél tőlem. A válasza mégsem megnyugtató. És vajon mit mondhatnék erre? A világ tényleg sokkal rosszabb hely, mint ahogy azt sokan képzelik. De nem mondhatom neki, hogy majd én megvédem. Az mégis hogy venné ki magát? Azt hiszem egyik férfi sem akar ilyet hallani egy nőtől. Vagyis... hát sosem tudni. De mégis.
- Ezt megértem, és... persze nem mondhatom azt, hogy nincs mitől félned, mert mindig van, de... ugyanilyen erővel retteghetsz minden nap attól is, hogy elüt egy busz, vagy rád gyullad ez a ház... Ezek a dolgok mindig is voltam, még az előtt is, hogy tudomást szereztél volna róluk, és lesznek is. Nem vagy nagyobb veszélyben attól, hogy tudsz róla. Sőt! Így már felkészültebb lehetsz. - Próbálok valamiképp segíteni neki, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy megy ez nekem. Aztán a pillantását követve én is a karjára nézek.
- Nem - rázom a fejem. - De egy volt közülünk. - Kár tagadni. A heg még aránylag friss, könnyen megállapítható, hogy aki ezt tette vele, egy közülünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 10:41 am

Jah, hát ez igaz. Csak néha vannak dolgok, amiket jobb nem tudni, vagy legalábbis könnyebb. Én, ha rajtam múlna, nem szeretném tudni, hogy vannak a földön vámpírok, csak Keiko miatt érdekes az igazság, hogy őt is megismerhetem ez által. Azt viszont nem adnám semmi pénzért.
- Hát, majd megszokom előbb-utóbb. - vonom meg a vállam, hiszen változtatni a dolgon nem lehet. - És köszönök mindent, amit értet tettél, Keiko!
Azért elkel még egy kis ital, jó ez a pohár a kezemben. Újra belekortyolok, és a forróság, ahogy szétárad a tagjaimban, megnyugtat.
De még mindig ott a kérdés, hogy most akkor hogyan tovább? Maradhatok még egy ideig talán, aztán megint mennem kell majd. És lehetőleg jó messzire ettől a várostól, hogy ne találjanak rám a volt munkaadóm emberei.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 1:47 pm

- Szívesen... - válaszolom halkan, enyhe bizonytalansággal a hangomban. De nem azért vagyok bizonytalan, mert a válaszom nem lenne igaz, csak... Tanácstalanul nézek rá, figyelem, ahogy újra kortyol, és fogalmam sincs, hogy mit kellene most tennem, vagy mondanom, amivel segíthetnék neki. Hogy ismét megtudta az igazat, úgy tűnik, jobban megviseli, mint legutóbb. Nem tudom, mi lehet ennek az oka. Talán, hogy másik egy vámpír is megtámadta, bár sajnos ennek sokkal inkább ki van téve, amíg az utcán él. Éppen ezért szeretnék valamit tenni érte. Nem akarom, hogy továbbra is csavargó életmódot folytasson. De ki vagyok én, hogy beleszóljak az életébe? Próbáltam már felajánlani, hogy keresek neki valami munkát, de úgy tűnt, nem nagyon tetszik neki az ötlet.
- Elárulok neked valamit: amíg nem ismertelek, eszembe nem jutott volna segíteni... senkinek. Nem azért, mert önző lennék, csak... nem láttam értelmét. Nem volt senki, akiért tehettem volna bármit is. Vagyis inkább fogalmazzunk úgy, hogy nem volt olyan személy eddig akiért akartam is tenni valamit. Már évtizedek óta nincs. - Azt hiszem, Andy volt az utolsó, aki fontos volt nekem, de ő évtizedekkel ezelőtt meghalt.
- Szóval én köszönöm neked, hogy felébresztetted az emberségemet... - fejezem be halkan, és mondom ki végre, amit eredetileg akartam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 5:14 pm

Régi emlékek élednek fel bennem Keiko szavaira, és nem tudom megállni mosolygás nélkül.
- Nos, igen, ott a parkban még elég pokróc volt a modorod, és halálra ijesztettél.
Igen, már emlékszem, mi volt ott. Én pár lejt koldultam, ő ételt ajánlott, és az ölembe ült. Aztán hirtelen rám parancsolt, hogy ne mozduljak, és maradjak csendben, és belém harapott. Az egy eléggé katonás menet volt, de aztán összecsiszolódtunk.
- De én is sokat változtam. És azt meg én köszönhetem neked.
Igen, ez így igaz. Ezt kár lenne figyelmen kívül hagyni.
Nekem nincsenek kétségeim afelől, hogy jól jártam ezzel a kapcsolattal. S csak rajtam múlik, hogyan tudom kamatoztatni amit felszedtem.
Egyenlőre úgy tűnik az első nekirugaszkodás nem sikerült túl jól, mert majdnem belehaltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 10:00 pm

Elmosolyodom, amikor feleleveníti az első találkozást. Való igaz, nem voltam épp a legkedvesebb, sokat változtam, és ő is, ahogy ezt maga is elismeri. Nyers volt, modortalan, nemtörődöm, aki mondhatni félvállról veszi, hogy él-e vagy hal. Változott, jó irányba, sokkal több akarás, élni akarás, tanulni akarás, megfelelni akarás van benne, mint akkor, és már nem csak úgy teng-leng a semmiben. Kit tudja... talán lehet ezt még fokozni is.
- Örülök... örülök, hogy jó hatással voltam rád... Azt hiszem... szeretnék kérni valamit... vagyis... - Ezt se kinyögni, se megfogalmazni nem lesz könnyű.
- Csak azt akartam mondani, hogy... nem tudom, mennyi időre tervezel előre, mit szeretnél ezek után kezdeni magaddal, de... nem szeretném, hogy elmenj. - És sikerült. Kimondtam. Most már csak várnom kell a reakciójára... amit bármi lehet. Talán kap a lehetőségen, hogy nem kell visszamennie az utcára. Talán nem. Meglehet, hogy a sok hálálkodás ellenére is tart tőlem annyira, hogy ne akarjon maradni. De szeretném, hogy maradjon. Már nem akarom, hogy az életem visszazökkenjen a régi kerékvágásba. Egyszer már elengedtem, most nem akarom. Nem akarok újra egyedül maradni. Kedvelem Ioant, és ha tehetek érte valamit, hogy megkönnyítsem az életét, hogy ne kelljen nyomorban élnie... Számomra ez semmiség, azért cserébe, hogy a két lábbal a földön tart, hogy újra valamennyire embernek érzem magam, és nem csak egy önző, vérszívó szörnynek.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 12:03 pm

Na, most ért igazán meglepetés. Sok mindenre számítottam, d erre egyáltalán nem. Amióta az eszemet tudom, mindig ábrándoztam ilyesmiről, hogy valaki egyszer majd nem csak belém rúg, nem csak odavet némi alamizsnát, hanem tényleg tartósan segíteni akar. Mert én már jó ideje tudom, hogy egyedül ebből kimászni szinte teljesen lehetetlen. Annyi mindennek kellene összejönnie, ami teljesen valószerűtlenné teszi a saját erőből való kilábalást.
Erre most hirtelen nem tudok mit mondani, csak kapaszkodom a karfájába, és azon erőlködöm, hogy ne hatódjak meg túlzottan, bár ez már veszett fejsze nyele, de azért nem akarok bőgni, mint egy kis ovis. És lám ... az emberek között nem akadt senki, erre egy vámpír ... nem is tudom én ezt még igazán felfogni, hiába vannak meg az emlékeim. Kétségbeesetten küzdök a felindultságommal, mert Keiko most azért csak az életemet menti meg tartósan, az után, hogy a hirtelen bajból kisegített. Ha nem lök vissza az utcára, akkor nem fognak megtalálni.
- Kö ... köszönöm.
Nagy nehezen nyögöm ki ezt, nehéz megszólalnom, és hirtelen inkább elfordulok, mert most túl sok ez nekem. Meg kellene nyugodnom.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 6:32 pm

Ioan úgy tűnig, pillanatokig szóhoz sem jut, én meg magamban csak reméleni tudom, hogy ez jó jel, és nem azért borkolózik hallgatásba, mert ennyire meg kell fontolnia a dolgot. Végül nagy nehezen, a maga módján, válaszol a kérdésemre, és ha jól értem, ezzel elfogadja az ajánlatomat.
- Akkor... ezek szerint maradsz... ugye? - kérdem meg még egyelőre egy halvány, bizonytalan mosollyal, de közben mégis fellélegzek már, mert a szívem már tudja, amit az eszem még csak sejt. És végül még szélesebb mosoly rajzolódik az arcomra.
- Örülök neki. És ne köszönj semmit! Amit az imént mondtam, komolyan is gondoltam. Én tartozok neked hálával, és nekem teszel szívességet, ha nem hagysz magamra... - Nem akarok belebonyolódni ennél bennsőségesebb beszélgetésekbe. Az annyira nem lenne hozzám illő. Olyanokat mondani, mint "Fényt hoztál az életembe" vagy "Visszarángattál a szakadél széléről". Nem vagyok én ilyen költői, hogy hasonló képekben beszéljek. Legalábbis az esetek többségében nem vagyok ilyen, most mégis eféle gondolatok fogalmazódnak meg bennem.
- Ebben az esetben... azt hiszem, jó lenne még inkább megismernünk egymást. Mármint... eddig nem sokat meséltem magamról. Ha készen állsz még több infót befogadni, mesélhetek majd neked magamról, a népemről. Persze nem muszáj ma este. El is mehetünk majd valamikor együtt valahová... csavarogni... - Ez egy kicsit olyan, mintha randira hívnám. Ami egyrészt vicces, tekintve, hogy éppen most hívtan meg magamhoz lakni. Másrészt... Igazából jó lenne tudni, hogy tulajdonképpen hányadán is állunk egymással. Hiszen volt már köztünk minden. Vajon csak lakótársak vagyunk? Vagy barátok is? Esetleg annál is több? És eközben úgy érzem magam, mint egy kislány, aki megkapta a áhított kívánt csokoládét, és most teljesen belelkesedett...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 11:11 am

Keiko beszélni kezd, és én hallgatom, de még nem igazán tudtam túltenni magam a felindulásomon, és így válaszolni nincs módomban. Nem is találok szavakat. Rengeteg minden hangzik el. Én teszek szívességet, ne hagyjam magára, ismerjük meg egymást jobban, menjünk el valahová ...
Először felfogni sem bírom ezt az egészet, annyi minden kavarog a fejemben, hogy az új szavak és gondolatok egy része be se fér. Némelyik egészen ellentétes azzal, amit eddig hallottam vagy láttam, gondoltam.
Ne hagyjam magára? Soha nem gondoltam volna, hogy Keiko magányos lenne, vagyis hogy ez zavarná. Úgy véltem, ő kitűnően megvan ebben az állapotában, s nem hiányzik neki senki társasága huzamosabban. Amikor itt laktam nála, emlékszem, úgy gondoltam, egy vagyok a sok közül, hogy előttem is hozott fel magának táplálékot és szórakozást, és ez után is fog. Nekem az a pár nap sokkal többet jelentett, de soha egy pillanatig meg sem fordult a fejemben, hogy neki is. De ezek szerint tévedtem.
Ez volt az első dolog, amire aztán végül reagálni tudtam. Visszafordultam feléje, de ez így nem volt jó, túl mesze volt, közelebb akartam hozzá lenni, így felkeltem és eléje álltam, de így se volt jó, mert olyan magasról néztem le rá, hát letérdeltem elé. Amúgy is felnéztem rá.
- Keiko, nem megyek el, ha te nem akarod. És nem csak azért, mert itt van mit ennem, és van fedél a fejem felett, hanem mert szívesen vagyok veled, és ha nem törlöd ki az emlékeimet, eddig is biztos nagyon hiányoztál volna.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Reia Keiko otthona - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reia Keiko otthona   Reia Keiko otthona - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Reia Keiko otthona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Reia Keiko
» Ryan McAdam otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-