KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Rose Hudson Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Rose Hudson Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Rose Hudson Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Rose Hudson Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Rose Hudson Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Rose Hudson Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Rose Hudson Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Rose Hudson Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Rose Hudson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Rose Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Rose Hudson   Rose Hudson EmptyPént. Szept. 09, 2011 6:28 pm

Rose Hudson

Rose Hudson Taylor-Swift-taylor-swift-3535364-400-200

Rose Hudson It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Rosena Claire Hudson
Becenév: Rose, Rosa, Rosie (Sena, Claire)
Faj: Ember
Nem: nő
Kor: 20
Születés helye és ideje: Phoenix 1991. április 14.
Foglalkozás: Pincérnő a városi kávézóban, és időnként besegít a Black Rose pub-ban, valamint egyetemista tanuló.
Különleges képesség: -

***

Rose Hudson Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: Jonathan Hudson
Anya: Almássy Klára (Clara Almassy)
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók:
Almássy Roxána, 18, tanuló, az unokatesóm, ki nem állhatjuk egymást.
Lilianne Hudson, 22, fotómodell, szintén az unokatesóm, akivel viszont nagyon is jó barátnők vagyunk.

***

Rose Hudson Story_www.kepfeltoltes.hu_


Egy gyönyörű áprilisi nap volt, amikor megszülettem Phoenix-ben. Nos akkor, hogy hogyan kerültem Erdélybe? Elmesélem... Egészen tíz éves koromig nevelkedtem Amerika vidékein, kétnyelvű gyerekként. Vagyis anyám részéről magyart, apám részéről meg angolt hoztam magammal. Nos mivel anyám magyar származású, pontosabban erdélyi, így a családja is ott él, csak ő még kamaszkorában elszökött, mint igazi lázadó. Gyerekkoromban én az iskolában is a rendes gyerekek közé tartoztam, mint egy igazi jó kislány. Nem mondhatni, hogy szerettem tanulni, de megetettem, mert kellett. Kitűnő sose voltam, de például mindenből négyes, de inkább ötös körül mozogtam. Aztán az egyik karácsonyon meglátogattuk anya szüleit Erdélyben. És itt kezdődtek a bonyodalmak...

Ugyanis a nagyiék nem csak a karácsonyi ünneppel álltak elő, hanem az ideköltözés gondolatával is. Ez érthetően sokkolta a szüleimet, mivel mindig is Amerikában éltek, és első reakcióként kapásból nemet mondtak; ám később ebből a nemből sok-sok hosszú gondolkodás után igen lett, és rá egy évre már azon kaptuk magunkat, hogy Erdélyben van egy szép nagy kertes házunk. Megjegyzem engem nem kérdeztek meg, úgyhogy ebbe is bele kellett törődnöm, ami nagyon nehé volt, mert Phoenix-ben már meg volt a baráti köröm, és engem ebből a megszokott környezetből szakítottak ki, hogy egy számomra teljesen ismeretlen helyre vigyenek.

Eleinte nehezen találtam a helyemet az iskolában...állandóan egyedül voltam, kezdtem én lenni a kis különc, ám aztán idővel ez megszűnt, és úgy látszott a közösség már engem is befogad. Aztán jött a pályaválasztás, meg az érettségi, és hasonlók. Három pálya körül jártak a gondolataim. Elsősorban az építészmérnökségen, másodsorban a színészeten, és harmadsorban a modell szakmán. Az előbbi kettő volt a dominánsabb, így idén kezdem el az építészmérnökit, és közben meg a városi kávézóban, és Black Rose pubban dolgozom, délutánonként, és esténként, hétvégéken akár éjszaka is. Így legalább van munkám, keresek pénzt, és még élvezem is.

***

Rose Hudson Tellme_www.kepfeltoltes.hu_


Amiket szeret: vásárolgatás, éneklés, gitározás, lovaglás, bulizás, pasik.

Amiket utál: Roxa, az unokatesóm, ha kihasználják, okoskodók.

Jellem: Rose vidám, vagány csaj, aki szívesen hülyül a barátaival, és szeret bulizni. Viszont a z olykor vad külső érzékeny belsőt rejthet, nem szereti, ha megbántják, rosszul esik az önbizalmának. Nagyon kitartó a barátai mellett, és hűséges, ha egyszer szerez egy igaz barátot, akkor biztos, hogy nem hagya el, és feltétlenül megbízik benne. Ám időnként elég nehéz elnyerni a bizalmát

Külső: Hosszú szőke haja, és kék szeme van. Magas, modell alkatú, 180 centi. Szeret öltözködni, általában alakot kiemelő fazonú ruhákat hord.


A hozzászólást Rosena Hudson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 10, 2011 6:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Rose Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose Hudson   Rose Hudson EmptySzomb. Szept. 10, 2011 6:37 pm

JELENTEM, KÉSZ VAGYOK! Smile Razz
Vissza az elejére Go down
Chantal B. LaFond

• Alpha Fidelis vámpír •

• Alpha Fidelis vámpír •
Chantal B. LaFond

:: Avataron : Emma Watson
:: Hozzászólások száma : 136
:: Csatlakoztam : 2011. May. 03.
:: Tartózkodási hely : Erdély

Rose Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose Hudson   Rose Hudson EmptySzomb. Szept. 10, 2011 11:00 pm

Üdv Rosena! Smile
Karakterlapodat elfogadom! Mehetsz is játszani!
Detti
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rose Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose Hudson   Rose Hudson Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rose Hudson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lilianne Hudson
» Black Rose
» Mira Nanamy Rose
» Silver Rose High School
» Silver Rose High School

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-