KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Nate Larsen Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Nate Larsen Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Nate Larsen Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Nate Larsen Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Nate Larsen Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Nate Larsen Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Nate Larsen Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Nate Larsen Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Nate Larsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathaniel Larsen

• Ember •

• Ember •
Nathaniel Larsen

:: Avataron : Tobias Sorensen
:: Hozzászólások száma : 8
:: Születésnap : 1987. Apr. 05.
:: Csatlakoztam : 2012. Jun. 25.
:: Kor : 37
:: Tartózkodási hely : Kolozsvár
:: Foglalkozás : Leendő cégtulajdonos
: : Nate Larsen Yhe2tmsw3pgq8nlq6ylj

Nate Larsen Empty
TémanyitásTárgy: Nate Larsen   Nate Larsen EmptyHétf. Jún. 25, 2012 3:48 pm

NATHANIEL LARSEN
Nate Larsen Tumblr_m4x2mkeaIB1qimboko5_250

Nate Larsen It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Nathaniel Larsen
Becenév: Nate
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kor: Huszonöt
Születés helye és ideje: Dánia, Koppenhága -- 1987. Ápr. 05.
Foglalkozás: Leendő cégtulajdonos
Különleges képesség: -

***

Nate Larsen Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: William Larsen - 53 - milliomos cégtulajdonos - szerinte jó a viszonyunk, szerintem nem...
Anya: Ha én azt tudnám...
Testvérek: -

Egyéb hozzátartozók:
-

***

Nate Larsen Story_www.kepfeltoltes.hu_


Ezerkilencszáznyolcvanhét április ötödikén születtem egy Dánia nevű ország fővárosában, Koppenhágában egy gazdag család első és egyben utolsó gyermekeként. Igen bizony, amikor megszülettem volt apám és anyám is, öt hónappal később viszont már nem. Apám az apám volt, legalábbis annak neveztem, ő pedig a kisfiának, de körülbelül annyit törődött velem, mint az anyám, aki egyébként elhagyott. Apámnál hagyott.. Őt a dadusok helyettesítették, és bevallom talán jobban is jártam velük. Egy dada jobban törődött velem és jobban szeretett, mint anya és apa együttvéve. Tökéletes indítás egy életet nézve. Egy élő lény életét nézve. Nem érdekelt, leginkább azért, mert fogalmam sem volt arról, hogy milyen egy olyan gyermek élete, akivel igazán törődnek és a saját szülei vigyáznak rá éjjel nappal. Egyszerűen nem volt egy viszonyítási alap. Szóval.. nem tudtam eldönteni; ez jó, vagy sem. Nekem jó volt. Hamar megszoktam...
Leginkább akkor volt fura, amikor elkerültem az óvodába, egy társaságba. És mellesleg e társaság, szinte minden tagjának más volt az élete, mint az enyém; szinte mindenkinek volt anyja és apja, aki ott volt mellette, jött érte az óvodába, amikor vége volt, és még a munkából is eljött, ha a gyermeke láza felment játszadozás közben. Ekkor még volt viszonyítási alapom. Ekkor jöttem rá, hogy milyen is az igazi gyermekkor. De még mindig nem tudtam átérezni, bármennyire is átvettem volna, a helyét a társaimnak. Ezt nem lehetett.
Mire iskolába kellett menjek, megszoktam ezt, hogy mindenki családja más és teljesebb, mint az enyém. Ezenkívül próbáltam olyan lenni, mint a többiek, legalábbis látszatra. Látszatra, mivel belül nem tudtam olyanná válni. De ezt a rész kihagynám, mindig is utáltam az iskolát, és szerencsére soha nem voltam stréber, aki mindig mindent jobban tud, mint a többiek. Azt hiszem, még ha az is akartam volna lenni, se lettem volna.
... Felnőttem. Lassan olyanná váltam, mint az apám, de hát milyenné is válhattam volna. Lehet, hogy ő ezt nem erőltette rám és nem is állt szándékában, de egész életemben ő volt az, akire felnéztem. Mert muszáj volt rá felnézzek, ő volt az egyetlen igazi rokonom, aki legalább megtartott, még ha nem is törődött velem. Legalább eltartott. Bár lassan tényleg kezdem azt hinni, hogy csak azért, hogy legyen egy utódja, akinek átadhatja majd a céget. Mindig is fukar volt, biztosan nem adná át ezt a rengeteg pénzt és a céget egy idegennek. Habár.. belegondolni nem is olyan rossz, hogy apám halála után az egész az enyém lesz. Csak az enyém..!
***

Nate Larsen Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: Mit szerethetnék..? Azon nőttem fel, hogy minden a vagyonon múlik, apa csak úgy szórja a pénzt és minden éjszaka más nőt hoz fel a lakására. Ahol mellesleg nekem aludnom kéne..! Szóval igen; pénz, nők, pia, és e fajta dolgok.

Amiket utál: Hisztis rib*ncokat, akiket maximum az ágyamban tűrök el.

Jellem: Nem vagyok egy túl összetett jellem, sok olyan ember mászkál az utcán, mint én.. Vagy tévedek?! Talán semmi különleges sincs bennem, azt csinálom amit tudok és amit szeretek. Nem foglalkozom a körülöttem lévőkel, csak a saját épségem érdekel és az, hogy én jól érezzem magam. Így egyszerű és jó is élni, úgyhogy miért változtatnák..? Nemsokára meg amúgyis hatalmas vagyon üti majd a markomat.. Már nem mintha így nem lenne meg mindenem.

Külső: Barna haj, barna szem, kigyúrt, férfias alkat, egy kis borosta és minden nő olvadozik értem. Vagy legalábbis addig, amíg minden a külső..

Avataron: Tobias Sorensen
Vissza az elejére Go down
Ronaldo Montiel

• Alpha Fidelis fővámpír •

• Alpha Fidelis fővámpír •
Ronaldo Montiel

:: Avataron : Enrique Iglesias
:: Hozzászólások száma : 276
:: Születésnap : 1996. Apr. 11.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 19.
:: Kor : 28
:: Tartózkodási hely : Kolozsvár
: : Nate Larsen Naked3

Nate Larsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nate Larsen   Nate Larsen EmptyHétf. Jún. 25, 2012 4:42 pm

Üdv Nathaniel! Smile
Karakterlapodban nem sok kivetni valót találtam. Talán egy kicsit sok a szóismétlés, de az nem olyan nagy probléma. Nem is húzom a drága idődet tovább: ELFOGADVA!
Avatarfoglalást ne felejtsd el, és már mehetsz is játszani! Wink

Ron
Vissza az elejére Go down
 

Nate Larsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Karakterek :: Előtörténetek :: Emberek-