KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Dante Pietro Lazzini Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Dante Pietro Lazzini Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Dante Pietro Lazzini Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Dante Pietro Lazzini Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Dante Pietro Lazzini Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Dante Pietro Lazzini Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Dante Pietro Lazzini Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Dante Pietro Lazzini Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Dante Pietro Lazzini

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dante Christo

• Terra Anxia lázadó vezér •

• Terra Anxia lázadó vezér •
Dante Christo

:: Avataron : Stephen Amell
:: Hozzászólások száma : 30
:: Születésnap : 1489. Jan. 02.
:: Csatlakoztam : 2012. May. 03.
:: Kor : 535
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke, Canada
:: Foglalkozás : Vámpírcsapat feje, volt üzletláncvezető
: : Dante Pietro Lazzini Tumblr_mck2hp4VO01qjzjp3o1_500

Dante Pietro Lazzini Empty
TémanyitásTárgy: Dante Pietro Lazzini   Dante Pietro Lazzini EmptyCsüt. Május 03, 2012 7:14 pm

Dante Pietro Lazzini

Dante Pietro Lazzini Orlando-bloom-11

Dante Pietro Lazzini It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Dante Pietro Lazzini
Becenév: Dante
Faj: Vámpír
Nem: férfi
Kor: 24-nek néz ki, valós kora 523
Születés helye és ideje: 1489, Olaszország, Firenze. Átváltozás: 1513
Foglalkozás: Egy üzlethálózatot vezet, persze a háttérből.
Különleges képesség: teleportálás

***

Dante Pietro Lazzini Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: Rodrigo Lazzini, halott, előtte utcazenészként dolgozott
Anya: Carolina Lazzini, halott, festőként dolgozott
Testvérek: nincs

Egyéb hozzátartozók:
életpárom, Elizabeth, de már meghalt


***

Dante Pietro Lazzini Story_www.kepfeltoltes.hu_


Egyszer volt, hol nem volt, élt egyszer egy olasz kisfiú Firenzében. Művész családból származott, a szülei nem kerestek túl sokat, szegényesen élt. Az iskolában lenézték, kevés barátja volt. De ahogy nőtt, egyre erősebb és helyesebb lett, a nők megfordultak utána. Maga is elkezdett foglalkozni a művészettel, dalokat írt és énekelt, történeteket írogatott egy kisfiúról, aki művész családba született, nem szerették az iskolában, de egy napon fenekestül felfordult az élete. Ez lennék én. A nevem Dante Pietro Lazzini, de hívjatok csak Dan-nek, vagy Dante-nak. Egyikért sem harapok. Kivéve, ha annyira ínycsiklandozó vagy, hogy nem bírom megállni. De akkor már mindegy, hogy hogyan szólítasz, mert így is, úgy is véged. Erre csupán egyetlen magyarázat van; vámpír vagyok és a véred akarom. És így el is jutottunk 1513 júliusáig, amikor is megismerkedtem Elizabeth Lawrenc-szel. Csodálatos nő volt, gyönyörű, okos és kedves. Fekete, hosszú haja szállt a szélben, világos bőre szikrázott a napfényben. Zöld szemei pedig ellenállhatatlanok voltak. Teljesen megbabonázott, azt kell mondjam, szerelem volt első látásra. A legtöbb férfi megfordult utána, udvaroltak neki. Virágokat küldözgettek, verseket írtak, örök szerelmet ígértek neki. Ettől engem az idegbaj kerülgetett. De tudtam, Liz számára csak én létezem. Szerelmünk valódi volt, igaz és kölcsönös. Ő is csak annyira szeretett engem, amennyire én őt; az életemnél is jobban. Bármit képes lettem volna feláldozni érte. Még az emberi létet is, cserébe a halhatatlanságért, melyet felajánlott nekem. Beavatott mindenbe. A vámpírok és defenzorok világába. Ahol az élet gyilkolásból áll. Mesélt az életpárokról... De ami köztünk van, az valóban ilyesfajta szerelem? Vagy csak fellángolás? Azt mondta, szinte biztos benne, hogy az életpárja vagyok. Megéri kockáztatni? A szerelem elvakított, ha meghaltam volna, azt se bántam volna. De átváltoztam vámpírrá. És elkezdődött a valódi életem. Liz-zel együtt voltunk három évszázadig, boldogan éltünk, utazgattunk, gyilkoltunk. Mielőtt bekövetkezett az új életem fordulópontja, a nap, melyet sosem feledek el. De ne rohanjunk ennyire előre. Az átváltozásom után évtizedekig csak vándoroltunk. Végül kétszáz év elteltével megállapodtunk Erdélyben, ahol a vámpírélet központja volt. Viszont a Tanácsba csak Liz halála után kerültem be. El is mesélem, hogyan történt... Egyik éjszaka Kolozsvár utcáit jártuk, éppen vadásztunk. Megfelelő áldozatot kerestünk, fiatalt, élettel telit, kinek oly csábító a vére, hogy nem tudunk neki ellenállni. Mindig a tökéletes emberrel végeztünk, a "jó" nem volt elég jó nekünk. De nem találtuk meg... Helyette viszont összeakadtunk egy csoporttal, akik arra tették fel az életüket, hogy a miénket kioltsák. Defenzorok. Nem is emberek, nem is vámpírok. Élők, de mégsem tartoznak az emberek világához. Varázslattal rendelkező lények, akik el akarnak törölni bennünket a föld színéről. Ezzel próbálkoztak, és sikerrel jártak aznap éjjel. Erősek voltak, mind idősebb volt, nem kezdők. Erejüket bevetve végeztek Elizabeth-tel, akinek utolsó szavai ezek voltak: "Menekülj!". Nekem szólt, azt akarta, hogy én túléljem az éjjelt. Meg akartam menteni, de láttam, a helyzet reménytelen, és ezt ő is tudta. Szeméből sugárzott az aggodalom és a szeretet, mielőtt meghalt. Ahogy élettel teste a földre hullott, futásnak eredtem, és meg nem álltam addig, amíg biztonságos helyre nem érek. Akkor és ott megesküdtem, hogy végzek a gyilkosaival. Ez mindössze két hétbe telt. Hat defenzor volt ott, ebből hármat ott helyben megöltünk, három azonban még mindig élt. Sorban, egyesével vadásztam le őket, és fokozott kegyetlenséggel végeztem velük. Akkor váltam olyanná, amilyen most vagyok, amikor végeztem az utolsó defenzorral is. Kegyetlen, gyilkos szörnyeteggé. De megérte, nem igaz? Ennek már kétszáz éve... Százötven évvel ezelőtt jött elő a képességem, a teleportálás. Ez egy ritka és különleges képesség, éppen ezért kerültem be a Tanácsba. Egy ideje a tagja vagyok, tiszteletbeli tagja. Megfontoltságról és kegyetlenségről híres. Célom, hogy a földön élő összes nyamvadt defenzort lemészároljam, amiért hat társuk egykor megölte a szerelmemet, az életpáromat. Azóta nem találtam újat, de nem is kerestem igazán. Liz volt az én egyetlen és igaz szerelmem, majd amikor eljön a nap, és én is a túlvilágon leszek, újra egyesülhetünk. Szerethetjük egymást. Vagy ha nem is létezik az a messzi világ, az sem számít. Az élet nem élet nélküle. Csak a bosszú hajt, a vágy, hogy eltöröljem a föld színéről ezeket az átkozott lényeket. lényeket.
***

Dante Pietro Lazzini Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: vért, vérszívást, más emberek kioktatását, éreztetni, hogy én vagyok a jobb.

Amiket utál: a buta embereket, ha kioktatnak, a hideget

Jellem: Hát, hogy is mondjam... Eléggé vezető egyéniség vagyok. Mindig kimondom, amit gondolok, nem érdekel, ha megbántok vele másokat. Úgyis nekem van igazam. Na, ezt is szeretem. Ha igazam van. Ha mások tudtára adhatom, hogy igazam van. Szeretem a hatalmam, mind a vámpír- és embertársadalomban. Mindkettőben jelentős vagyok. Általában utálok mindenkit, persze egy-két kivétel mindig van. Nem vagyok valami barátságos vámpír, de bunkó sem. Inkább semleges. Aztán majd úgyis kialakul, hogy melyik irányba billen a mérleg.

Külső: 186 cm magas vagyok, fekete hajam van és barnás-zöld szemem. Testem izmos, erős. Hasamon hat kocka van, a karom is izmos, szóval elmondhatom magamról, hogy egy szexisten vagyok. Általában stílusosra borotválom az arcszőrzetem, de előfordul, hogy teljesen leszedem. Ez éppen attól függ, hogy mennyi időm van. Bozótra sosem növesztem meg, nem áll jól. És ráragad a vér. Azt meg nem szeretem. Mindig követem az aktuális divatot, haladok a korral, ahogy mondani szokták a vámpírok.

Avataron: Orlando Bloom
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Dante Pietro Lazzini A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Dante Pietro Lazzini Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante Pietro Lazzini   Dante Pietro Lazzini EmptySzomb. Május 05, 2012 4:06 pm

Üdvözöllek, Dante! Smile

Hmm... végre ismét egy főkaraktert köszönthetünk az oldalon... bár ahogy a történeted és jellemed elnézem, a kék csapat nem fog kimondottan örülni neked. Razz
Ez azonban nem befolyásol abban, hogy értékeljem a karakterlapodat, tehát

ELFOGADVA


Jó játékot, vadászást, vagy amit, csak ne felejts el avit foglalni! Wink


Z
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
 

Dante Pietro Lazzini

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dante szobája
» Dante "Hellboy" Christo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Karakterek :: Előtörténetek :: Vámpírok-