KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Mentorprogram Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Mentorprogram Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Mentorprogram Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Mentorprogram Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Mentorprogram Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Mentorprogram Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Mentorprogram Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Mentorprogram Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Mentorprogram

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Szerintetek szükség van nálunk mentorprogramra?
Nem
Mentorprogram I_vote_lcap11%Mentorprogram I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Igen, részt is vennék rajta
Mentorprogram I_vote_lcap33%Mentorprogram I_vote_rcap
 33% [ 6 ]
Igen, és szívesen segítenék tanárként
Mentorprogram I_vote_lcap56%Mentorprogram I_vote_rcap
 56% [ 10 ]
Összes szavazat : 18
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Mentorprogram A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Mentorprogram Empty
TémanyitásTárgy: Mentorprogram   Mentorprogram EmptySzomb. Feb. 11, 2012 1:34 pm

Üdv, drágáim!


Nem régiben felmerült egy ötlet a Staff körében, amivel eddig nem volt időm komolyabban foglalkozni, de most szeretnék egy kisebb felmérést végezni ezzel kapcsolatban a fórumon. Szerintem a legtöbbeteknek nem mondok újat azzal a szóval, hogy mentorprogram. Talán már át is estetek egyszer-kétszer ilyenen, de biztos vannak olyanok is, akiktől teljesen idegen ez a szó, ezért most kifejteném:

Arról van szó, hogy mind kezdjük/kezdtük valahol az írást, a szerepjátékozást. És bármennyire is jó írónak tartjuk magunknak, mindig van mit tanulni, van hová fejlődni, és ebben tudunk egymásnak segíteni, mert egymástól tanulhatunk a legtöbbet. Ugyanolyan játék formájában történik az egész, ahogyan játéktéren is játszatok, csak egy rejtett részben, és a mentorok a hozzászólásaikhoz csatolnak egy kiegészítő részt is, ahol elmondják, hogy szerintük mivel lehetne javítani az írásotokat.

Én személy szerint nagyjából három éve kezdtem a szerepjátékozást, és - nem azt mondom, hogy most milyen profi vagyok, de - kezdetben tényleg nagyon szerencsétlen voltam. Az első pár reagomkor alig tudtam kipréselni magamból 5-6 sort, bátortalan is voltam. Idővel belejöttem persze, mégis volt olyan fórum, ahol engem is elküldtek tanulni, és kaptam magam mellé egy mentort. Meglepett, mert úgy gondoltam, hogy már elég jó vagyok. Visszagondolva nagyon is megérte részt vennem a programban, és azóta is vettem már részt hasonlón, tanárként és tanulóként is. Legutóbb nagyjából egy hónapja, mert olyan fórumra regisztráltam, ahol nem engednek senkit a játéktérre próbajáték és mentorálás nélkül.

A fórumok szabályai is változók. Van, ahol megkövetelik, hogy E/3-ban írj, van ahol magad választhatod. Van, ahol megkövetelik, hogy használd a szerepjátékos jeleket (- párbeszéd, * cselekvés, ~ gondolat), van ahol ez sem lényeg, és egy ideje divatba jött a párbeszédrész színnel való kiemelése. Elég sokféle fórumon megfordultam már, és elsőre például nagyon furcsa volt E/3-ban is írnom, amikor úgy kellett, de mindenbe bele lehet jönni. És ahogy említettem, egymástól tanulhatunk legtöbbet. Akár tanárként is.

A sok rizsa és körítés után ideje lenne megfogalmaznom a lényeget, ugye? Ha szeretnétek, és igény van rá, csinálhatunk itt is egy mentorrészt, ahová csak az láthat be, aki szeretné igénybe venni a segítséget, illetve tanárnak jelentkezik. De mivel így is lenne mivel lefoglalnom magam, nem vágok bele addig, amíg a véleményeteket - egyelőre ilyen formában - ki nem kértem.

A szavazás idejét nem határozom meg előre, pár hét, amíg mindenki, akit ez érdekelhet, rá nem szánja magát, hogy elolvassa mindezt, vagy csak szavazzon.

Zoya


A hozzászólást Zoya Iryna Davorov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 24, 2012 10:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Mentorprogram A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Mentorprogram Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mentorprogram   Mentorprogram EmptyKedd Márc. 06, 2012 3:51 pm

Azt hiszem, az eredmény magáért beszél. Szükség van a mentorprogramra, és szerencsére tanárnak is jelentkeztetek többen. A szavazást ezzel le is zárom. Már csak egy-egy PM-et kérnék mindazoktól, akik tanulni, illetve tanítani szeretnének.

A PM-ben jó lenne, ha válaszolnátok a következőkre:

Hány éve szerepezel?
Milyen idős vagy?
Milyen jellemű karaktereket játszol a legszívesebben?


Természetesen nem kötelező megválaszolni a kérdéseket, de megkönnyítené a dolgomat.


Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Mentorprogram A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Mentorprogram Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mentorprogram   Mentorprogram EmptySzomb. Márc. 24, 2012 10:36 pm

Egy gyors helyzetjelentés:


A mentorprogram megnyitott. Már folynak is a mentorálások, és van több tanárunk is:

Lucas Noxville
Natasha Tatjana Davorov
Lev Csehov


Bárki bármikor rászánná magát, hogy tanuljon, nyugodtan írhat nekem, vagy akár a választott tanárnak egy PM-et, és már indulhat is a dolog.

Tanárunk egyelőre van elég, de ha valaki úgy érzi, hogy szeretné, és tudná is a sorait bővíteni, jelentkezzen nálam!
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mentorprogram Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mentorprogram   Mentorprogram Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mentorprogram

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Általános :: Hírek-