KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Empty
TémanyitásTárgy: Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin...   Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... EmptyPént. Jan. 06, 2012 10:06 pm

Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Tumblr_lsptglBUPB1qmzcnlo2_500
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin...   Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin... EmptyPént. Jan. 06, 2012 10:47 pm

Nem nagyon emlékszem semmire, bevallom nem is akarok semmire se emlékezni, örülök, hogy itthon vagyok, és nem Erdélyben...hülyeség volt tőlem, hogy a bátyám után mentem, és azt hittem majd ott jó lesz, és... nem tudom mit gondoltam, és mit hittem?!
Én csak a bátyámat akartam látni, de be rá kellett jönnöm, ő már felnőtt, és éli a saját életét, lett egy barátnője, egy nagyon aranyos lány...remélem a baleset miatt azért még együtt vannak, ugyanis ahogy felépültem, legalábbis utazhattam, már jöttünk is vissza. Chester se szó, se beszéd, maga mögött hagyta Erdélyt, és Laila-t...én mondtam neki, hogy elleszek én, haza tudok menni, vagy legalább a következő géppel forduljon vissza, de komolyan azt láttam rajta, hogy remeg, ahogy Erdélyre gondol, elfogja a rosszul lét, és engem szorít magához, és sír...kezdetben el se mozdult az ágyam mellől, a kórházban is őrzött, és azt hitte nem látom, ha sír...aztán mikor hazajöttünk, bejött a szobámba, azt mondta vigyáz rám, de láttam rajta, hogy nem tud aludni, napok vagy hetek óta csak őrlődik. Bevallom, nem tudtam eldönteni, hogy miattam, mert magát okolja, vagy mert hiányzik neki Laila, vagy szimplán a sokk...azt tudom, hogy ahogy magamhoz tértem a mentő autóban, pontosabban érzékeltem a külvilágot, hogy kiszednek a kocsiból, de nem tudtam levegőt venni, de azt láttam a résnyire nyitott szememen keresztül, hogy összeesik, rosszul lesz...szóval a bátyámat is betették a mentőbe, én meg amennyire magamnál voltam, lévén lélegeztettek, de próbáltam megfogni a kezét.
Hülye voltam, nagyon hülye...és akkor még a fű is...azt valahogy sikerült azzal kimagyarázni, hogy valami olyan süteményt ettem, amiről nem tudtam mi van benne.
Nem tudtam Laila-val mi történt, nem is láttam se őt, se Kimi-t...
Kimi...már napok óta vele álmodok, hogy az ajtómba áll, és mosolyog, de miért álmodok ilyeneket?!
A szüleim persze kiakadtak, de Chester csak kétségbeesetten sírt, sose láttam ilyennek, így kiborulva...az orvos nyugtatókat írt fel neki, és el is járt egyszer egy héten pszichiáterhez, de nem beszélt senkinek se semmiről, nekem elmondta, amikor szorosan hozzám bújt este...még azt is elmondta ezért nem akarja felhívni Laila-t, nem akarja, hogy tudja milyen pocsékul van. De Kimi-vel beszélt olykor, nem tudom, hogy mennyire gyűlölte meg a bátyámat, amiért ott hagyta Laila-t, de nem akarom azért, hogy a testvérem elveszítse az első szerelmét, hisz nagyon szereti...azt hiszi nem tudom, de álmában róla motyog.
Nyáron nyaggattam, hogy legalább most menjen el hozzá...bár fél év eltelt, de hátha lehet valami megoldást találni, mert Chester-nek szüksége van arra a lányra!
Amúgy én egy évet ugye halasztottam, vagy valami hasonló, hisz lassan megint szeptember...úgy, ahogy tudtam próbáltam befejezni, de ugye épp félév volt, de másik iskolába iratkoztam be...nagyon nem akartam bemenni...de hogy ezt a részt itt rövidre zárjam, Chester-nek valahogy le kellett foglalni magát, helyettem levizsgázott, tudom nem erkölcsös dolog, a szüleink nem is nagyon tudtak róla, szóval most, hogy érthető legyen az egész...szeptemberben kezdek a gimnáziumba, tizennégy éves lettem, kamaszodom, és még mostanság Kimi jár az eszembe. Pedig nem gondoltam már rá elég régóta...de pár hete, csak róla álmodok, olyan furcsa.
Ahogy múltkor például megálmodtam, hogy Chester-t felvették, kérdeztem is, hogy nem is mondta, mire közölte, nem küldtek levelet...másnap jött a levél, a bátyám hivatalosan is a UCLA hallgatója szeptembertől.
Akartam könyörögni neki, hogy vigyen magával, de a szüleim sem engedtek, pedig láttam, hogy szüksége lenne rám.
Mindegy...most itthon vagyok, a bátyám elment lakást nézni, egy kis tengerparti kéglit akar, azt mondja a vízről mindig Laila jut eszébe...még mindig szereti...
az új könyveimet nézegetem most, lesz mit tanulni...most ki lehet nevetni, de az irodalom, vagyis az írás érdekel, így annak megfelelően jelentkeztem iskolába...lesz színház elmélet is, dráma óra, Irodalom, Írás gyakorlat, Film ismeret, meg ilyen érdekes dolgok, de az angol irodalom érdekel, tényleg.
A szüleim most odavannak, hangosan szól a zene, és a szobámba forgok körbe körbe vidáman, és dúdolgatok hamiskásan, és lapozgatom a könyveket, és mellesleg agyalok az írásomon, amit elkezdtem az itthon létem alatt.
Vissza az elejére Go down
 

Kimi Lutz and Envy Pilgrim...It's a sin, but love is a sin...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Envy Pilgrim
» Kimi Mättias Lutz
» Chester Pilgrim
» Laila Katherina Lutz
» Love Sucks (új)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-