KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Chace Wayland Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Chace Wayland Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Chace Wayland Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Chace Wayland Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Chace Wayland Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Chace Wayland Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Chace Wayland Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Chace Wayland Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Chace Wayland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chace Wayland

• Képzett defenzor •

• Képzett defenzor •
Chace Wayland

:: Avataron : Jake Gyllenhaal
:: Hozzászólások száma : 10
:: Csatlakoztam : 2011. Dec. 28.
:: Tartózkodási hely : Erdély
: : Chace Wayland Millio_www.kepfeltoltes.hu_
Chace Wayland Jake00-f1fbb57379

Chace Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Chace Wayland   Chace Wayland EmptySzer. Dec. 28, 2011 4:32 pm

Chace Wayland

Chace Wayland Sweet-Jake-Gyllenhaal-9_large

Chace Wayland It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: Chace Wayland
Becenév: Chace
Faj: Defenzor
Nem: férfi
Kor: 25
Születés helye és ideje:Virginia,Denville 1986.október 18
Foglalkozás: Milliomos, naplopó.


***

Chace Wayland Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: Charles Wayland - jelenleg a vállalatot vezeti, fiával telefonon tartja a kapcsolatot
Anya: Kathrina Gabriak - szülés közben hunyt el
Testvérek: mostoha testvérei vannak

Egyéb hozzátartozók:
Jakob Lewis fogadott apa- defenzor. nagy utazó hírében van, soha nem telepedik le sehol, a világot járja néha néha pedig meglátogatja Chace-t.


***

Chace Wayland Story_www.kepfeltoltes.hu_


A Virginia állambeli Denville-ben láttam meg a napvilágot. Édesanyám belehalt a szülésbe. Apámmal éltem egy fényűző villában. Együtt éltünk, mégsem kerültünk közel egymáshoz. 15 éves koromig magántanulóként tengettem napjaimat, legtöbb időmet azonban az edzőteremben töltöttem, karate órákat, és egyéb más küzdősportokat tanultam. Barátaim nem igen voltak, leginkább a kutyámmal lógtam együtt aki jelenleg is hű társam. 15 évesen elhagytam a szülői házat, és Angliába utaztam hogy megkezdjem tanulmányaimat a St.Joseph gimnáziumban. Édesapám ekkor házasodott újra, így lett két mostoha bátyám, és egy mostoha húgom. Ritkán találkozom velük, de ettől függetlenül teljes szívemből szeretem őket. 2004 őszén keresett fel egy bizonyos Jakob Lewis nevű férfi, aki azt állította hogy ismerte anyámat. Egy olyan világot mutatott be nekem, amiről egészen addig álmodni sem mertem. Fényt derített édesanyám múltjára, elmondta hogy ereimben defenzor vér csörgedezik. Mesélt a vámpírokról, és arról hogy milyen fontos tőlük megvédeni az embereket. Miután leérettségiztem vele mentem Japánba ahol a hegyekben élve, hidegben,forróságban,viharban és szárazságban tanított meg a defenzorok harc modorára, arra hogy hogyan kell egy vámpírral bánni, hogy hogyan élhetem túl a harcokat. Életem legnehezebb, és egyben legszebb évei voltak. 23 évesen vissza kerültem a civilizációba, vagyis Londonba költöztem ahol luxuskörülmények között éltem. Főállású vámpírvadász vált belőlem, élveztem a munkámat, de valami hiányzott. Magányos voltam, és az egyedüllét lassan kezdett felemészteni. Ekkor egy kis időre hozzám költözött mostoha húgom Heloise, aki mit sem sejtett arról hogy mit dolgozom. Jól éreztem magamat vele, jól esett valakivel együtt lógni, és Hel olyan lány volt akivel jókat lehetett beszélni. Sajnos másfél évvel később vissza kellett utaznia az egyesült államokba, mert a mostoha anyánknál rákot diagnosztizáltak. Egy hónapja helyeztek át Erdélybe így vagyunk most itt a jelenben. Úgy érzem itt végre megtalálhatom azt amit keresek, és igazi barátokra lelhetek.
***

Chace Wayland Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: küzdősportok, tudományos könyvek, fegyverek, sport kocsik, esős napok, kocsikázás, túrázás, búvárkodás, a kutyáját Rafaelt

Amiket utál: fél a pókoktól, nem szereti a macskákat, a buta nőket, a reggeleket, a sorozatokat, besúgókat, a könnyelmű embereket

Jellem: Eléggé bonyolult jellemű fiatalember. Alapjában véve kedves férfi. Nem ítél el senkit elsőre, csak alapos megfontolás után. Nehezen lehet manipulálni, ugyanakkor néha túlságosan is ki tudják hozni a sodrából. Nem szereti ha elsőre nem értik meg amit mond, és ki nem állhatja ha lekezelően bánnak vele. Nehezen fogadja a bizalmába az embert, de ugyanakkor ha valaki a barátjává válik, azt soha semmilyen körülmények között nem árulja el.

Külső: Körülbelül 177 cm magam, gyönyörű tengerkék szeme van, és barna haja. Arca enyhén borostás, és ez teszi őt igazán sármossá. Testalkata sportos, széles válla van, és kidolgozott izmai. Chace afféle álompasi. Ruháit szereti megválogatni, kizárólag csak márkás holmikat hord. Kedvenc ruhadarabjai közé tartozik a bőrdzseki, és a bakancs.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Chace Wayland A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Chace Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chace Wayland   Chace Wayland EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:30 pm

Kedves Chace!

Előtörténeted rövid, tömör, de semmi nem hiányzik belőle, és hibát se nagyon találni, így elfogadlak, és megelőlegezek neked annyi bizalmat, hogy a leírtak alapján képzett defenzornak titulállak. Smile

Jó játékot nálunk! Razz

Zoya
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Chace Wayland

• Képzett defenzor •

• Képzett defenzor •
Chace Wayland

:: Avataron : Jake Gyllenhaal
:: Hozzászólások száma : 10
:: Csatlakoztam : 2011. Dec. 28.
:: Tartózkodási hely : Erdély
: : Chace Wayland Millio_www.kepfeltoltes.hu_
Chace Wayland Jake00-f1fbb57379

Chace Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Chace Wayland    Chace Wayland EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 12:21 am

Nagyon köszönöm.Very Happy Örülök hogy rá találtam a fórumra Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chace Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chace Wayland   Chace Wayland Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chace Wayland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nero Wayland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Karakterek :: Előtörténetek :: Defenzorok-