KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Damon & Sophia ~ Egy romos épület~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptyKedd Nov. 08, 2011 10:06 am

Erdély volt az otthonom, bár nem kis időre elhagytam. Kellemetlen dolog, ha el kell hagynod az otthonod, hogy végre kilábalj a rossz dolgokból. Nekem sikerült helyre hoznom az életemet, persze ez 1 évembe került. Mióta újra visszajöttem történt pár dolog, de semmi kellemetlen, vagy éppen rossz dolog. Ennek felettébb örültem, sőt a mai nap nagyon boldog voltam, és úgy éreztem ez a nap remekül fog sikerülni. Sétálni akartam mivel remek idő volt, persze amint kiléptem láttam, hogy hetedhét országra süt a nap. Ezért is elég lengén öltöztem fel most. Egy lila top volt rajtam, amit egy farmer miniszoknyával hangoltam össze, és emellett most tökéletes volt a hosszú szárú csizmám, ami persze nem téli volt. Gyalog indultam el, és arra sem tudtam merre megyek csak sétálok. Viszont hirtelen beborult az ég és csak úgy szakadni kezdett az ég... ezt egyszerűen káprázatos. Remek az időzítésem nekem is. Már a város szélén lehettem, és nagyon távol volt a belváros, és nem volt hová mennem. A szememmel megpillantottam egy romépületet, de szerencsémre, nem volt annyira vészes, bár nem voltam odáig a helyért, mert már messziről árulkodott róla, hogy: "NE MENJ BE, MERT VESZÉLYES!!!" Én pedig egy részt csak azért is bementem mert élveztem, a veszélyt, és nem tántorított el, és mert az eső csak esett tovább és így is csurom víz vagyok. Amint beléptem a látvány borzalmas volt. Körbesétáltam, és szétnéztem, de semmit nem láttam, és a zuhogó eső nem akart csillapodni sem. Hirtelen hátra fordultam, mert lépteket hallottam a hátam mögül. Az ártatlan bájos arcomon egy csöpp ijedtség reppent át, de az is elmúlt miután nem láttam senkit sem.
-Remek; nem elég az eső nekem még a végén hallucinálok is.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptySzer. Nov. 09, 2011 1:49 pm

Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Sophia-3-sophia-bush-13254332-100-100 Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf

A mai napom elég zsúfoltnak bizonyult. Amióta itt vagyok most először van találkám egy vámpírral. Csak annyi, hogy ő úgymond "haver". Már ha lehet ilyesmit mondani egy vérszívóra. Na jó...mondjuk őt régóta ismerem csak nem gondoltam volna, hogy halhatatlan. Mindig is nagyon jóban voltunk és csak nem rég derült ki az igazság róla. Pontosabban mióta idejöttem Erdélybe, hogy tanuljak kicsit. A lényeg, hogy ma találkozok vele a régi romos házban. Ott a madár sem jár és ő megengedi, hogy próbálgassam rajta erőmet. Mondjuk rendes tőle.
Mikor megérkezek, kicsit várnom kell még. De nem sokan mert hamarosan lépteket hallok és meg is pillantom Aaron-t. Persze ebből a gyakorlásból is inkább a hülyeség folyt ki, nem pedig komolyabb dolgok.
Mikor már éppen végezni készülünk, újabb lépteket hallunk meg. Kicsit elrejtőzünk és várjuk a nagy félelmetes szörnyet amit esetleg le kell gyűrnünk közös erővel. Jó is lenne...most tényleg valakin komolyan kipróbálnám magam. De a nagy félelmetes dolog helyett csak egy csaj jön, aki ráadásul elég csinos. Talán mégis szükségem lesz képességemre. Aaron felé fordulok és látom, hogy majd ki esnek a szemei. Viszont nem tudom, hogy azért mert lány...vagy inkább mert ember. De egyik sem jobb...ő az enyém lesz!
- Hejj...ideje lesz elmenned! Ő EMBER! - Súgom neki fülébe halkan. Először mintha nagyon nem akaródzott volna elmenni, de miután meglátta szememben, hogy tényleg komolyan beszélek, elment. Én pedig csak nézem ahogy közeledik, egyenesen felém. Pedig tuti, hogy nem lát. Na nembaj...akkor már hasznosítom magamat is és a szoknyácskáját is.
Ahogy csak közeledik és közeledik, mintha csak belekapott volna a szél, az amúgy is rövid szoknyába, fellibbentem és kukkolok is.
Pár másodperccel később mikor már csak körülbelül egy méter a távolság közöttünk, előbújok és megállok előtte.
- Lám-lám! Mit keres egy ilyen helyen, egy ilyen csinos lányka? - Kérdezem és szemmel láthatóan végignézek rajta. Igazán csinos, nem tagadom.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptySzer. Nov. 09, 2011 6:23 pm

Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Felix-What-s-your-story-Brooke-Bored-Ignored-brooke-davis-17855007-500-281

Valahogy nem volt kedvemre az idő, de nem voltam nyugtalan még. Persze zavart, hogy a szép napsütéses időnek lőttek, de ennek ellenére remek kedvem volt. A szemem előtt megjelent egy srác, akkor nem örültem meg. Ez már egy jó dolog, hogy az eső meg a hely nem vette el a józan eszemet. Amint elém lépett nem sokkal később meg is szólalt. A hangja bár megnyugtató volt, de azonnal olyan érzésem volt, hogy ő olyan fajta srác, hogy amit akar azt megszerzi. Amint meglátott engem éreztem magamon a pillantását. Tudtam, hogy egy perc alatt végigmért engem, és már is véleményt alkotott csak éppen magában.
-Hát ez a csinos lányka ahogyan te neveztél hasznosítja magát és sétált egy kicsit míg kellemes idő volt. Csak nem számítottam arra, hogy elered az eső, és itt kötöttem ki egy ilyen helyen. Na és egy magadfajta pasi mit keres pont itt?
Kíváncsiskodtam én is egy picikét. Ez még csak az enyhébb változat volt. Ismertem magamat, és még ez csak a kezdet volt. Valami azt súgta nekem, hogy ő nem egy átlagos ember, és mindig bíztam az érzéseimben, és tudom nem csap be engem most sem. Be kell azt vallanom attól, hogy mit sugározz ki magából nem rossz pasi. Jó kislány neveltetést kaptam, de sajnos valahogy a tanáraim biztos elrontottak valamit mert eléggé átirányultam egy neveletlen, szemérmetlen lánnyá. Ki is hibáztatna ezért? Valaki mondjon olyan lányt aki olyan mint egy szent apáca. Persze megválogatom, hogy kikkel kavarok, de akkor is, nem vagyok egy ártatlan szüzecske. Az eső csak úgy esett odakint, és nagyon úgy nézett ki, hogy nem akart elállni.
-Nos, sikerült jól végigmérned? Elégedett vagy azzal amit látsz éppen??
Kérdeztem magabiztosan majd rápillantottam a bájos, és magam módján ártatlan tekintetemmel. Hát igen, elsőre egy aranyos, udvarias lány vagyok, akiről csak úgy süt az ártatlanság, de ne tévesszen meg a látszat.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 4:25 pm

Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Sophia-3-sophia-bush-13254332-100-100 Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf


Míg kellemes idő volt? Már nem az van? Mennyi az idő egyáltalán? Azt hiszem kicsit elhúztuk az időt Aaronnal. De semmi gond...úgysem lett volna jobb dolgom a ami napon. Maximum elmenni és megint leinni magam a sárgaföldig. Sajnos mostanában elég sűrűn történik meg...az új barátok mindenre rávesznek. Na persze én nem mondom, hogy nem szeretek inni és rájuk sem fogom az egészet. Csak eddig nem voltam ilyen...teljes mértékben. Bár legalább most kiélem a kiesett fiatalkoromat. Hát ezt meg úgy mondtam "gondoltam" mintha már legalább negyven éves pasas lennék, miközben még előttem az egész élet. Elvégre az a huszonöt nem is olyan sok.
Ahogy elnézem a csinos lányka nagyon nem ártatlanka. Pedig első pillantásra csak egy szerény kis bárányra gondoltam...bár az öltözéke miatt kicsit sandítottam már valamit. Azért egy kis szende lány nem öltözik ki egy kis sétához, még ha hét ágra süt is a nap. Na már most, ez az én sajátos véleményem.
- Egy magamfajta jóképű pasi... - Bővítem ki mondatát. - ...itt, hogy is mondjam. Úgymond gyakoroltam, vagy dolgoztam. Vedd amelyiknek akarod. - Elvégre inkább gyakoroltam, de a munkámat. De mindegy, a kis csajnak nem is sok köze van hozzá, hogy mit dolgozok. Ha elmondanám talán meg is ölhetném egyből. Bár lehet nehezemre esne bántani egy olyan valakit akit akár ágyba is vihetek. Szóval inkább nem szólok semmit.
- Elégedettebb lennék ha nem lenne rajtad semmi. De megteszi. - Kacsintok egyet és az ellenállhatatlan mosolyommal leveszem a lábáról. Legalábbis megpróbálom vele levenni. Végül is mindenki másfajta...van akinél valamivel több kell egy mosolynál.
Megnézem a karórámon az időt és elégedetten bólintok. Már este van...mármint nem olyan késő de fél nyolc elmúlt. Jó sokáig elhúzódott ez az egész.
- Drágaságom te nem félsz itt ilyenkor? Én a helyedben félnék...különösen ha egy ismeretlen pasas leállítana. - Célozgatok kicsit magamra, hátha sikerül legalább egy kicsit ráijesztenem. Imádom ha egy olyan csajjal futok össze aki azt hiszi övé az egész világ...erre egy apró beszólás és összehúzza magát. De semmi gond, majd utána elkényeztetem ha szükség lesz rá.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 7:12 pm

Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Felix-What-s-your-story-Brooke-Bored-Ignored-brooke-davis-17855007-500-281

Idő ennek ellenére kellemes volt, de nem nagyon foglalkoztatott most az időjárás. Inkább az előttem álló nagyképű, beképzelt srác. Eléggé sikerült megfigyelnem, és arra már rájöttem ő olyan fajta aki megszerzi azt amit akar, viszont ha én lennék az akkor hatalmas fejszébe vágta a fejszéjét. Nem adom könnyen magam, pláne nem egy nőcsábász idegennek. Az meg csak tetézte, hogy befejezett egy olyan mondatot ami már rég be volt fejezve. Hallgattam a kis monológját, de nem nagyon volt hihető. Látszott rajta, hogy rosszban sántikál, de a gondolatmenetemet nem osztottam meg vele.
-Köszi, hogy befejezted a befejezett mondatomat. Amúgy meg elég jó az önkritikád. Csak vigyázz nehogy az egoizmus legyen a végzeted.
Mondtam szarkasztikusan neki, de közben elmosolyodtam, és bájosan belenéztem a szemeibe. Ha azt hiszi elér ezzel a viselkedéssel bármit is, hát el kell, hogy keserítsem őt. Amint tovább hallgattam őt egyre jobban bebizonyosodott, hogy mit akar, de azt lesheti. Nem leszek számára egy könnyű préda.
-Húúú, mily meglepő, hát el kell, hogy keserítselek drága, de a ruha rajtam marad. Ne meglepő, hogy egy ilyen pasi csak a nőcsábászi életvitelét folytatja.
Folytattam a kis mondatomat, de nem érdekelt mit gondol a nagy kijelentésemről. Bármennyire is beképzelt, jobb ha már most tisztában van azzal, hogy milyen vagyok, de ettől én még játszadozhatok vele. Milyen élvezet lenne az, ha csak ő szórakozna. Elővett egy sármos mosolyt, amit még isten sem tudna levenni róla. Azt hiszi ezzel levett a lábamról, de akkor el kell, hogy szomorítsam őt. Bár az igaz, hogy keltett bennem némi érzést, de ezt nem kell neki tudnia.
-Ha még nem jöttél volna rá édesem, nem vagyok az a félős kislány. És meg kell valljam nem nagyon vagy ijeszti, és semmi félelmet nem keltesz bennem.
Kezdtem el majd körbe néztem ezen a kis helyen. Nem volt valami hű, de tündérmesébe illő helyiség.
-Na és te nem félsz bezárva lenni egy hölgyeménnyel mond csak? Sosem tudhatod mi történhet egy ilyen romos helyen egy lánnyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 3:25 pm

Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Sophia-3-sophia-bush-13254332-100-100 Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf


Ahogy elnézem a kis csajnak elég nagy szája van. Én örülnék neki a helyében ha egy ilyen helyes pasi leállítaná egy kis csevejre...vagy többre. Majd meglátjuk mire megyek vele! De ha túl sokat jártatja a száját előbb vagy utóbb rá fogok unni. Szóval gyorsan döntse el mit akar...vagyis persze, hogy engem akar csak nem meri bevallani. Úgyhogy inkább azt mondom, gyorsan engedje el saját egóját és ne totojázzon.
- Szívesen bármikor édesem! - Mondom egy nagy vigyor kíséretében. - És pont ellenkezőleg. Nem tudod te mennyi mindenben segíti ez az életem. - Még mennyire, hogy ez így van. Ha nem lennék ekkora s*ggfej akkor most már rég meghaltam volna. Ugyanis volt már rá példa, hogy összefutottam egy két vámpírral akikkel csak azért tudtam végezni mert bedőltek nekem és az ellenállhatatlan egómnak. De azt hiszem ezt nem fogom kifejteni neki. Hiszen ő csak egy ember...akit persze nem azért csábítanák el mert meg akarom ölni. Csak hiányzik már egy kis szórakozás a sok szórakozás közepette. Na de ezt a mondatom csak én értem meg. Meg a barátaim.
- Édesem nem gondoltam, hogy most azonnal le fogod szedni...vagy én. Majd később! Mindenki ugyanoda jut végül... - Az utolsó megjegyzésemet érti ha elég okos hozzá. Ha nem érti meg akkor meg nem való hozzám. De azt jelenti, hogy először legtöbben ezt mondják. Ellenkeznek aztán meg mégis "valahogy" lekerül az a ruha.
- Nos...én nem magamra gondoltam. Van itt elég sok dolog amitől félned kellene. Sok mindent nem tudsz t erről a városról, amiket én már igen. - Ha már így kinyílt a csipája akkor hagy legyen egy kicsit kíváncsi. Hiszen minden lánynak felébred a kíváncsisága egy ilyen mondat hallatán. Kivétel nélkül...csakhogy én egy szót sem mondok neki. Még csak az hiányzik!
- Nem félek. Itt csak jó dolog történhet. És azért annyira nem romos ez az épület. Főleg, hogy épp az imént itt dolgoztunk. Gondolom nem jöttem volna ide ha már bármelyik pillanatban összeomolhat. - Megemelem egyik szemöldököm. - Nemde? - Kérdezek még rá majd még egy kicsit közelebb lépek. - De ha mégis történne megvédenélek nyugi. - Mondom és a fejünk feletti nagy csillárt méregetem. Talán besegíthetnék neki a leesésben és mindjárt sztár lennék a csajszi szemében amiért megmentettem. Micsoda csodás ötletet adott nekem. Hmm...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptyHétf. Feb. 06, 2012 10:14 pm

Nem vitás a srác nem mindennapi, de nem ijedtem meg tőle. Az arcáról sok mindent le lehet olvasni. Veszélyes; titokzatos; sármos és megkapja mindig amit akar. Nem igazán jutottam sokra a fiatalemberrel, de nem szokásom feladni. Szeretek megharcolni azért ami előttem van. Nem vagyok odáig a könnyű munkáért. Még nem döntöttem el, hogy milyennek tartom őt: ártalmasnak aki veszélyt jelent számomra vagy aki azt sugallja képes lenne bántani, de nem fog. az sem vita tárgya, hogy eléggé egoista, és nem retten meg néhány szótól sem. De ettől ég kimerem mondani amit gondolok. ez a hely nem volt valami biztonságos, de per pillanat az jobban érdekelt a biztonságomnál, hogy ki is ez a pasas. A pimaszsága nem lanyhult kicsit sem, de ez valamiért nem állt rosszul neki. A gondolataim kicsit elkalandoztak, de aztán Damon-re figyeltem. Persze csak miután sikert gyorsan kapcsolnom és rájönni, hogy mire célozgatott.
-Helyes!!! Nem ijedek meg egy könnyen. Viszont bizonyára rengeteg dolog van a miről nem tudok, és tudnom kéne. De mindennek eljön az ideje.
-Bármennyire is próbáltam leplezni nem igazán ment most, de kíváncsi voltam, s előbb vagy utóbb ha ő tud valamit csak el mondja. Nem hiába vagyok nő és ismerek minden női praktikát.
-Szép meglátás, de majd kiderül mi történik itt. Ahhoz képest, hogy itt dolgozol nem éppen valami biztonságos. Bár eddig ha még nem dőlt ránk talán mondasz némi igazat is.
-Szólaltam meg lágy, de szelíd hangon. Körbenéztem s a hely nem nyerte el a tetszésemet, de nem ez volt a lényeg. Mindig veszélybe ütközöm. Mivel is lehetett volna ez a találkozás más?!
-Egoista, túlságosan magabiztos, de ha kell lovagias?? Milyen szép párosítás Damon! Van még valami meglepetésed a számomra?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ EmptyVas. Márc. 25, 2012 4:21 pm

Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Sophia-3-sophia-bush-13254332-100-100 Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ 006d7xkf


Miközben a lány szavait hallgatom, teszek egy kisebb kört az épületben. Nem sok látnivaló van, néhány porosodó kacat. Igazából nem is értem, az ilyen épületeket miért nem bontják le, és építenek a helyére valami hasznosabbat. Plázákat, üzletközpontokat, parkolóházat. Lehet, hogy csak az államokból magammal hozott nagyvilági életstílusom mondatja, illetve jelen esetben gondoltatja ezt velem. De mégis. Persze ilyenkor jó jön. Ha az ember be akar húzódni valahová, vagy egy defenzor titkos helyet keres gyakorlásra. Na meg a bűnözőknek, hogy lezavarják a kis üzleteiket. Én már csak tudom, hogy mennek ezek a dolgok. Ezért is lep meg kicsit a lány hozzáállása, hogy nem ismer, mégis milyen magabiztosan állítja, hogy nem fél, se tőlem, se a helytől.
- Azon gondolkodom... - szólalok meg végül, és felülök valami régi, szintén eléggé poros asztalra, vagy pultra, és onnan figyelem a csajszit.
- ... hogy vajon bátor vagy, vagy botor. Meggondolatlan és vakmerő. Ahogy az imént említettem, nem csak én lehetek itt az egyetlen veszély, és nem is csak a romos épület ingatagsága. Tudod, a legtöbb piti kis bűnöző az ilyen helyeken zavarja le a bizniszeit, na meg bármikor felbukkanhat itt egy drogos, vagy egy csavargó. Szerintem egy ilyen csinos lánynak egyikük sem tudna ellenállni, de gondolom téged ez sem riaszt el - kúszik pimasz vigyor az arcomra.
- Mit is mondtál, mi a neved? - Ha mondta egyáltalán. De mindegy is. - A lényeg, kedvesem, hogy én a helyedben háromszor is átgondolnám, hogy az esőt választom, vagy egy ilyen elhagyott raktárépületet - teszem hozzá, és ha egy kis esze is van, igazat kell hogy adjon nekem ebben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon & Sophia ~ Egy romos épület~   Damon & Sophia  ~ Egy romos épület~ Empty

Vissza az elejére Go down
 

Damon & Sophia ~ Egy romos épület~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damon Stark
» Sophia Cortez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-