KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Katy McWear Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Katy McWear Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Katy McWear Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Katy McWear Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Katy McWear Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Katy McWear Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Katy McWear Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Katy McWear Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Katy McWear

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Katy McWear Empty
TémanyitásTárgy: Katy McWear   Katy McWear EmptySzer. Szept. 07, 2011 6:56 pm

Katy McWear

Katy McWear 128-28

Katy McWear It__sjustme_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter teljes neve: : Katy Olivia McWear
Becenév: Kay
Faj: Ember
Nem: Nő
Kor: 19
Születés helye és ideje: : Nagy-Britannia, London, 1992.12.13
Foglalkozás: : Még tanulok.
Különleges képesség:

***

Katy McWear Family_www.kepfeltoltes.hu_



Apa: George McWear, 42 éves, kémia és földrajz tanár. Általában jól kijövünk, de nem vele beszélem meg a személyes dolgaimat.
Anya: Olivia McWear, 41 éves, főnővér. Az anyámról kaptam a második nevemet, mivel én voltam az elsőszülött pici lányuk és azt akarták, hogy vigyem tovább, ezt a nevet. Néha nagyon össze tudtunk veszni, főleg 14 éves koromban, de mindig kibékültünk valahogy.

Testvérek: Cassie McWear, 15 éves . Ő az én kishúgom, akit nagyon imádtam négy éves koráig. Azóta meg mindig rajtam lóg, de ha függetlenül ha valami baja esett volna, akkor nagyon kiakadnék.


Egyéb hozzátartozók:
-
***

Katy McWear Story_www.kepfeltoltes.hu_
1992. December 13. napján láttam meg a napvilágot. Egy szép londoni lakásban éldegéltünk , amíg Cassie, a kishúgom megszületett. Mindenki nagyon nörült neki. A rokonok csak vele foglalkoztak és csak neki vettek ajándékot, mert ugye Ő a kicsi. Nagyon féltékeny voltam,csak magamnak akartam a szüleimet, ezért hogy felhívjam magamra a figyelmet mindig bajba keveredtem. Az első sulis éveimben, szinte csak én kaptam figyelmeztetéseket. Az osztály bohócaként ismert mindenki az iskolában. Mindent el poénkodtam, még akkor is, ha legbelül nagyon fájt valami. Nem ismerte senki az igazi énemet, ami nagyon fájt, mert ha tudnák, hogy én is egy érző ember vagyok, és nem egy bohóc, aki mindent elintéz egy kis viccel, vagy egy mosollyal.
Pár év múlva amikor elvégeztem a sulit a szüleim és fokozottan figyeltek rám. Nem engedtek el sehova. Nem tehettem mást, mint megszöktem a házból és követtem a barátaimat. Ezt persze megtudták, és egy hatalmas büntetést szabtak ki nekem, és ez az volt, hogy mindig ott kell lennie egy felnőttnek velem akárhol vagyok. Valószínűleg azt feltételezték rólam, hogy a legrosszabbakkal kötök ki, akik drogoznak vagy egyéb önpusztító dolgokat. Szánalmas, hogy ennyire nem bíznak bennem! Ezek után minél messzebb akartam kerülni tőlük, a lehető legtávolabbi iskolát választottam ki, ahova fel is vettek. Nagyon örültem neki, mert végre a magam útját járhattam. Voltak barátaim és végre nem kellett fel vennem a bohóc szerepét, hogy felismerjenek. Nem gondoltam volna, hogy a pont ebben az iskolában találom meg a legjobb barátaimat. De sajnos nem sokáig tartott ez az időszak. Egy idő után mindenki szőkének hívott, mert tanultam úgy, ahogy ők. Mindenki nagyon naivnak és befolyásolhatónak gondolt, a külsőm miatt. Egy napon éppen vége lett az óráimnak és egy fiú behívott a szertárba, azzal a kifogással, hogy nem tudja hol vannak a nagy térképek. Én meg úgy gondoltam, hogy tényleg nem tudja, hogy hol van ezért segíteni akartam neki. Közelebb mentem hozzá és kinyitottam az egyik üveges szekrényt, de ekkor magához húzott és csókolgatta a nyakamat . Ez kicsit sok volt nekem. Teljesen sokkolt az egész. Volt már barátom, de ez nem olyan volt. Ez fájt és durva volt. Összeszedtem minden erőmet és jól megrúgtam, ott ahol a legjobban fáj neki. Ekkor szerencsém volt és reflexszerüen elengedett. Gyorsan kiszöktem a karjából és futottam, ahogy csak tudtam. Pár nappal később megint próbálkozott, ezért minél hamarabb el akartam menni abból a középiskolából. Egy hónappal később, már repülőn ültem , hogy az új erdélyi iskolámba menjek. A repülőn még abban reménykedtem, hogy normálisabbak legyenek ott az emberek.



***

Katy McWear Tellme_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: Szeretek táncolni, zenét hallgatni. A kedvenc sportom az úszás, mert az legalább élvezhető. Imádok olvasni, de csak és kizárólag romantikus könyveket, amiknek a vége Happy END. Az ázsiai kultúra nagyon érdekel, és ezért egyszer megszeretnék tanul japánul, vagy valamilyen ázsiai nyelven.


Amiket utál: Pókokat. Irtózom tőlük, ha meglátok egyet a sarokban frászt kapok. A focit, mint sportot. Nem értem, mi értelme van a focinak. Annyiból áll, hogy kergetnek egy labdát, ami párszor begurul a hálóba.

Jellem: Nagyon érzékeny vagyok, de sírni semmi képpen nem tudnék társaságba, csak akkor, ha már nem tudtam feldolgozni a történteket. Sajnos nagyon kíváncsi vagyok, de még szerencsére nem kerültem bajba emiatt. Társasági ember vagyok, tehát nem szeretem az egyedüllétet.


Külső: :
Magasság: 163 cm
Kinézet: Szőke, egyenes hajam van és zöldes- kék szemem. Kicsi vagyok, aminek egyáltalán nem örülök. Arányos a testalkatom.
Ruházat: Általában csőszárú famert és feliratos pólót szoktam viselni, de ha valamilyen ünnep van, akkor szívesen kiöltözöm.






A hozzászólást Katy McWear összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 08, 2011 8:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Katy McWear A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Katy McWear Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katy McWear   Katy McWear EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 12:55 am

Üdv Katy! Küldök neked egy PM-et! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Katy McWear A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Katy McWear Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katy McWear   Katy McWear EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 9:24 pm

Köszönöm a javítást! Elfogadva! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Katy McWear Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katy McWear   Katy McWear EmptyPént. Szept. 09, 2011 8:14 pm

Köszi, hogy elfogadtad. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katy McWear Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katy McWear   Katy McWear Empty

Vissza az elejére Go down
 

Katy McWear

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-