KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Lia és Zoya minikalandjai Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Lia és Zoya minikalandjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lia és Zoya minikalandjai A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:13 pm

Reggeli kapkodás...

Reggel korán kirángatnak az ágyból azzal, hogy sürgősen menjek be a klubba, szükség van rám. Kávét inni nincs időm, sietek a kocsimhoz, nem gyullad. Fene! Taxit hívok, de útközben elakadunk. Dugó. El sem hiszem. Pechsorozat, de még nem adom fel. A parkon akarok átvágni kiröppenve a taxiból, hogy levágjam az utat. Útközben veszek egy pohár dobozos kávét. Megszaporázom a lépteimet, szinte már futok, a sarkon lefordulva pedig beleütközöm valakibe, és a kávé egyből az arcomba köszön. A hajamból is az csöpög.
- Nagyszerű!
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:27 pm

Utálom a reggelt, főleg ha korán kell kelni. Bár mostanában minden reggel korán kell kelni, mert apára rájött valami dili. 10-kor ágyban kell lenni, és maximum 8-kor fel kel kelni! Nem tudom, hogy mi ütött belé, de teljesen az agyamra ment. Úgy csinál, mintha valami taknyos kölyök lennék.
Az utcán sétálva gondolataimba merültem, amikor valami... vagyis inkább valaki belém jön. Egy lány volt, aki hála nekem tiszta kávé lett.
- Jajj...sajnálom!
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lia és Zoya minikalandjai A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:36 pm

Végignézek magamon. Végül is sokkal rosszabb is lehetett volna. A felsőm száraz maradt, ezért előre dőlök, hogy ne is csöpögjön rá a reggeli koffeinbombám, amíg előhalászok a táskámból egy papíp zsebkendőt, és megtörölközöm vele. A hajam sajnos már menthetetlen, maximum összefogom, hogy ne legyen olyan feltűnő. De remélhetőleg nem kell sokat dekkolnom odabent.
- Semmi baj - sóhajtok. - De legközelebb jobban figyelj! - zúgolódok kicsit, bár ebben igazából ugyanannyira hibás voltam, mint ő. Még biccentek neki egyet, aztán továbbindulok.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:44 pm

Hogy őszinte legyek, arra számítottam, hogy ordibálni fog - amilyen kedvemben vagyok, tuti, hogy nem álltam volna meg, hogy ne szóljak vissza. Már nem egy olyan alkalmam volt, hogy ilyesmi miatt majdnem fej nélkül maradtam. Örülök, hogy ez a lány nem olyan, mufurc.
- Persze...figyelek - Válaszoltam mosolyogva, majd én is elindultam az ellenkező irányba.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lia és Zoya minikalandjai A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 9:57 pm

Délutáni ütközet...

Végre sikerült elszabadulnom, de már két óra is elmúlt, farkas éhes vagyok, fáradt, a hajam tincsekben összetapadva a reggeli kávé miatt, amit a sarkon magamra öntöttem. Igazából azt reméltem, sokkal előbb elszabadulok, hogy csak valami ellenőrzés van, aminél jobb, ha jelen vagyok, erre egy csomó papírmunka várt, mert valamit elírtak a rendelésnél. Szerencsére sikerült rábeszélnek Alexeyt, hogy hozza el a kocsimat, ne kelljen taxival mennem haza is. Kiderült, hogy a jó öreg Audimnak semmi baja nem volt, csupán egy kis türelmet igényelt volna, hogy elindítsam. Kifarolva az ezüstszín, metál fényű járgányommal a parkolóházból, valami elsuhan mögöttem. Hirtelen fékezek le, de már későn, érzem a koppanást. Azt hiszem, elütöttem valakit. Kipattanok a kocsiból, és hátra sietek.
- Már megint te? - kerekednek el a szemeim, amikor felismerem a reggeli leányzót. Nagyjából ugyanúgy néz ki, hogy most görkori van a lábán. Látszólag nincs baja.
- Jól vagy? - kérdem a kezemet nyújtva, hogy felsegíthessem.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:14 pm

Miután meguntam egymagam sétálgatni a városban, hazamentem és elvettem a görkorim. Valamiért nem akarok a házban roskadni, ami szokatlan nálam. Sosem voltam az a fajta, aki órákat tölt a városban. Mióta megvan ez a görkori - több mint egy éve -, kétszer ha volt a lábamon. A lustaság nem engedte soha, hogy a lábamra húzzam. De hát itt az ideje... Elég nehezen tudtam megszokni a kerekeket, mert már rég nem volt rajtam. Mikor végre sikerült megtartani az egyensúlyomat, újra a park fele vettem az irányt. Egész hamar belerázódtam.
Épp egy parkoló kocsi hátában elsuhanva az belém jött. Már csak ez hiányzott mára...
Ahogy megpillantottam a vezetőt, nevetni kezdtem. Ugyan az a lány, akit a reggel én gázoltam el, bár én nm kocsival. Talán ki lennék borulva, ha bármim is fájna, de nem. Tökéletesen érzem magam.
Megfogtam a kezét, amit felém nyújtott, majd nagy nehezen feltápászkodtam.
- Persze... kutya bajom. - Válaszoltam kérdésére, miközben lepaltam magamról a port. - Azt hiszem, így már kvittek vagyunk.

Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lia és Zoya minikalandjai A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:33 pm

- Biztos? - nézem őt gyanakodva, oldalra biccentett fejjel, miközben felsegítem. Nem értem, mi olyan vicces neki, épp most gázoltam el. Persze lehetett volna sokkal rosszabb is, láthatóan tényleg nincs semmi baja, hacsak nem ütötte be a fejét.
- Igen, így is mondhatjuk - nevetem el most már én is magam. - De tudod mit? Meghívlak egy kárpótló italra. Mondjuk egy kávéra - kuncogok ismét - vagy amit szeretnél, és amikor ráérsz. Én nagyobbat koccantam, szóval ennyivel tartozom. Látod ott azt a klubot? Rock Hearts Pub. Amikor kedved tartja, nézz be hozzánk - indulok vissza a kocsi eleje felé.
- Keresd Zoyát! - szólok még hátra, majd elmosolyodok búcsúképpen, és visszaülök a volán mögé. Alig várom, hogy lezuhanyozzak, és megszabaduljak a kávészagtól.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:59 pm

Ezt a napot tuti, hogy sosem fogom elfelejteni. Valaki miattam tiszta kávé lett, aztán majdnem meghaltam, mert elütöttek, ráadásul ugyan az a lány, akit korábban én ütöttem el. Így visszagondolva nagy poén ez az egész. Feledhetetlen élmény. Mintha a sors rendelte volna ezt így.
- Igen, biztos. - Mosolyodtam el. Valahogy támadt egy olyan érzésem, hogy sokszor fogunk mi még találkozni.
- Öhm...köszi a meghívást. Még ma benézek oda. - Nahát! Aranyos dolog volt ez tőle. Nem néztem volna ki belőle. Mármint azt, hogy a reggel történtek után ilyen jófej legyen. Na mindegy. - Öhm...akkor nemsokára találkozunk. - Ezzel elindultam haza.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lia és Zoya minikalandjai A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyKedd Aug. 02, 2011 11:44 pm

Esti csevej...
A mai nap felejthetetlen izgalmai után jó volt kicsit felfrissülni otthon, megszabadulni a kávészagtól, amitől mostanra már enyhén émelyegtem. Hajat mosni. Tiszta ruhába bújni. És kicsit lepihenni, pedig még csak a nap fele múlt el. Még ez után jön az esti hajsza, telt ház a klubban. Szó se róla, szeretem az ezzel járó izgalmakat, de azért elég fárasztó tud lenni.
Felfrissülve, emberibb formába öntve érkezek vissza a pubba, és belépve rögtön meglátom a mai események főszereplőjét a pultnál. Oda is lépek rögtön, és mellételepszem a szomszédos székre.
- Hahó, görkoris lány! - mosolygok rá. - Örülök, hogy egészben látlak. Már rendeltél? - kérdem, majd a pultoshoz fordulok.
- A csajszi a ház vendége ma - közlöm vele.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptySzer. Aug. 03, 2011 4:06 pm

Ma kivételesen nem volt unalmas napom. Sőt... rendkívül szórakoztató volt. És még vár rám egy este. Ki tudja, hogy ott is mennyi szerencsétlenség ér majd. Magamat ismerve... Így vissza gondolva, nagy szerencsém volt. Simán meg is hallhattam volna, amikor az a lány - ha jól emlékszem Zoyának hívják - nekem jött a kocsijával. Bár nem tagadom, egy másodperc alatt hirtelen leforgott előttem az egész életem.
Amikor odaértem a Rock Hearts Pub elé, vettem egy mély levegőt, majd benyitottam. Nos... eddig nm igazán jártam ilyen helyekre, de egyszer mindent el kell kezdeni, nem?
Leültem a pult mellé, majd vártam. Nem kellett sokat, hiszen hamar megérkezett a lány.
- Szia! - Ahogy rá néztem, eszembe jutott a reggel, amikor miattam tiszta kávé lett minden. Akkor még nem volt nagy poén, de most... Ha még egyszer megtörténne ugyan az, tuti, hogy nem bírnám ki nevetés nélkül. - Na hát igen... én is örülök, hogy még élek. - De még mennyire, örülök! - Nem, még nem! Előbb meg akartalak várni téged! De inkább majd én fizetem ki amit rendelek, jó? - Mondtam, amikor meghallottam, hogy azt mondja, hogy a ház vendége vagyok. Ez nagyon aranyos tőle, de nem jó ötlet. Csak azért, mert ma szerencsétlenségemre minden baj utolért, nem kell ingyen innom ma.


Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lia és Zoya minikalandjai A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 12:20 pm

- Ha ragaszkodsz hozzá... - vonok vállat mosolyogva. Nem erőszak a disznótor, ahogy mondani szokás. Én csak úgy véltem, hogy tartozom neki ennyivel.
- Nekem egy jeges teát hozz, citrommal, kérlek - szólok oda a pultosnak még. Nem hiányzik most semmi ütős, főleg egy ilyen nap után.
- Egyébként Zoya vagyok. Zoya Iryna Davorov - fordulok ismét a lányhoz.
- Még nem sikerült bemutatkoznom. Ez a klub pedig az enyém - mutatok körbe.
- Hamarosan lesz egy jó kis koncert is, remélem maradsz... - mosolyodok el ismét.
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Lia és Zoya minikalandjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lia és Zoya minikalandjai   Lia és Zoya minikalandjai Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lia és Zoya minikalandjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zoya Iryna Davorov
» Zoya lakrésze
» • Zoya's relationships •
» Zoya Iryna Davorov
» Zoya Iryna Davorov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-