KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Lena Myrancle Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Lena Myrancle Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Lena Myrancle Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Lena Myrancle Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Lena Myrancle Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lena Myrancle Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Lena Myrancle Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Lena Myrancle Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Lena Myrancle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Lena Myrancle Empty
TémanyitásTárgy: Lena Myrancle   Lena Myrancle EmptyCsüt. Május 19, 2011 4:19 pm

Karakterkép:

Lena Myrancle QEFFDktvAwMFVQ1KRQVR

Általános adatok:


Karakter teljes neve: Lena Myrancle
Becenév: Lena
Faj: Defenzor
Nem: lány
Kor: 19
Születés helye és ideje: Anglia, Leicester; 1992. Május. 16.
Foglalkozás: Egy kisebb boltban eladó illetve énekesként dolgozom


Család:


Apa: Kray Myrancle, 58 éves katona, ami jól jön a vámpírvadászatnál számára. A legtöbbet apámtól tanultam a vadászatot illetően.
Anya: Amy Myrancle, 56 éves doktornő, akinek rendkívüli tehetsége van a szakmájában, nagyon jó orvos és persze apámmal együtt elmegy vadászni és együtt, egymást kiegészítve harcolnak.
Testvérek:
Fivére: Max Myrancle, 23 évesen meghalt.

Egyéb hozzátartozók:
-



Előtörténet:

1992.Május 16-án születtem meg Anglia egyik kisebb városában Leicester-ben második szülöttként. Sajnos a bátyám, amikor én három éves voltam meghalt megölte őt egy vámpír. Bár én erről mit sem tudtam még akkor. Szüleim pedig eltitkolták a dolgot mivel én még kicsi voltam el is lehetett nem emlékeztem rá és csak feldúlt volna a dolog és nem értettem volna meg így úgy nevelkedtem nagyon sokáig, hogy azt hittem én vagyok az egyetlen gyermekük az leső szülött lányuk. Minden nap apám tanított a harc fortélyaira mit tegyek, ha szembe jön velem esetleg egy vámpír vagy egy erősebb defenzor aki harci kedvében van éppen. Anyám pedig a gyógyítást tanította meg többnyire az erdőbe vitt ki, hogy ott a gyógyításra alkalmas növényeket megtanítsa és azt, hogy melyik mire való. Illetve melyik méreg az ember számára. Apám pedig vagy a katonai kiképző pályán tanított harci alapokra vagy otthon a kertben és ezt én jobban élveztem. Sokéig ilyen szépen és lassan teltek az éveim viszont egy nap anyám nem volt otthon dolgozott apámnak pedig a kiképző pályán kellett maradnia én pedig haza jöttem az edzésből és felmentem a padlásra mivel mindig érdekelt mi van fent és unatkoztam így körbe néztem. Nos, itt hibázták el a szüleim a dolgot megtaláltam Max fényképét, amin ott van velem még mikor csak 1-2 éves voltam. Először nem értettem mi ez azt hittem véletlen, de egyre több dolgot találtam, ami ezé a fiúé volt ekkor még nem tudtam, hogy a bátyámról gondolkodok így. Dühösen futottam a szüleim elé, akik épp akkor értek haza és kérdőre vontam a sok dolgot, amit találtam a padláson. Ekkor leültettek megnyugtattak és elmondták, hogy ő a bátyám volt, de meghalt. Egy vámpír által vesztette életét ezek után én még nagyobb elhivatottja lettem a vámpírvadászatnak. Most már a hatalmas gyűlölet elszállt az óta belőlem 19 éves létemre, de még mindig megvetem a vámpírokat, azért amit tettek. Minden nap gyakorlok és keresem az igaz szerelmet, amely rám talál és elfogad, olyannak amilyen vagyok.


Jellemzés:

Amiket szeret: Imádom a szüleim és a halott bátyámat is aki igaz nem ismerhetek. A munkámat szintén szeretem, jól elvagyok benne hamar boldogultam benne. A nyarat és a virágokat egyenest imádom.

Amiket utál: a hideged és az előítéletes személyeket.

Jellem:
Iszonyatosan makacs lány vagyok és önfejű is egyszerre így nehéz velem boldogulni. A kíváncsiságomról már nem is beszélve, hiszen ennek köszönhetem azt, hogy rátaláltam a halott bátyám dolgaira. Nehezen bocsájtok, meg és nem igazán kérek bocsánatot másoktól a makacsságom ára. Kalandvágyó vagyok, ezért minden őrültségbe azonnal belemegyek. Hangulatfüggő egyéniség könnyen sértődős, és ha megbántanak, akkor eléggé hideg tudok lenni feléjük. De általában kedves vagyok és könnyen barátkozós.

Külső: Elég alacsony lány vagyok. Barna hajú barna szemű vékony nőies testalkatú lány. Bőröm elég fehéres így kitűnök néha napján. Öltözködésem nőies minden ruhám megy az alkatomhoz szeretek úgy öltözni, hogy minden megy mindenhez.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lena Myrancle A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lena Myrancle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena Myrancle   Lena Myrancle EmptyCsüt. Május 19, 2011 4:54 pm

Lena, üdv a fórumon! Smile

Előtörid érdekes, elfogadom.

Nyomás játszani! Razz
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
 

Lena Myrancle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-