KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Oliver Aulich Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Oliver Aulich Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Oliver Aulich Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Oliver Aulich Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Oliver Aulich Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Oliver Aulich Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Oliver Aulich Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Oliver Aulich Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Oliver Aulich

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Oliver Aulich Empty
TémanyitásTárgy: Oliver Aulich   Oliver Aulich EmptySzer. Május 04, 2011 8:39 pm

Karakterkép:
Oliver Aulich 2n174lc

Általános adatok:


Karakter teljes neve: Oliver Aulich
Becenév: Oli, Oliver
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kor: 25
Születés helye és ideje: 1986. szeptember. 15. Genf, Németország
Foglalkozás: Újságíró és riporter.


Család:


Apa: Benjamin Aulich, 55, német professzor.
Anya: Kelemen Fruzsina ( később Fruzsina Aulich), 45, volt modell
Testvérek: nincsenek
Egyéb hozzátartozók: volt élettársa és szerelme Katelyn Rebecca Andrews.


Előtörténet:
Az én történetem anyáék nem mindennapi történetével kezdődött. Ha ők nem lennének, most én sem boldogítanálak titeket. Szóval anya 19 éves volt, amikor Németországba költözött, hogy ott tökéletesítse a német tudását. Mivel az volt az álma, hogy modell legyen szüksége volt egy kis német tudásra. A kis magyar lány bekerült a nagy és gonosz Német világba. Beiratkozott a modell egyetemre, ahol apa volt a tanácsadó, később pedig átvette a történelemtanár helyét. Na… valamikor itt kezdődött a románcuk, a további sztorit nem tudom. Csak azt, hogy anya 20 évesen teherbe esett velem és két év múlva már felvette apám nevét. A gyerekkorom első öt évét Németországban töltöttem. Nagyon jó gyerekkorom volt, csak néha hiányoztak a szüleim. Anya mivel modellként dolgozott lefoglalta a munkája, apa pedig reggeltől-estig az egyetemen lógott, így legtöbbször dadára hagytak.
Életem akkor változott egy nagyot, amikor egy esős tavaszi napon, anyát felhívták telefonon. Nem tudtuk, hogy mi baja lehet. De két nap múlva már elköltöztünk Erdélybe. Itt tudtuk meg, hogy nagyapa meghalt, és nekünk kell vigyázni Rebeka mamára. Azonnal beilleszkedtünk és elkezdtük élni az új életünket. Én nagyon megszerettem Erdélyben. Hamar beilleszkedtem és rengeteg barátot szereztem. Az iskolát már itt kezdtem meg. Bár anya itt is modellkedett, már nem hagyott annyiszor magamra mint máskor. Már nagyira is vigyáznia kellett. Apa tovább folytatta a tanítást. A gimnáziumban megismerkedtem egy lánnyal, aki ma is a világot jelenti nekem. Katelynnel. A gyönyörű lány azonnal elcsavarta a fejem és fülig szerelmes lettem. A szerelemtől köpni, nyelni nem tudtam. De egy végzetesnek tűnő délután, amikor besétáltam az egyetemre. Először minden ártalmatlan volt. Az a lány flörtölt velem, én meg élveztem, de csak messziről. Aztán… egyik nap amikor elmaradt a tanítás felhívott magához. Én buta, pedig mentem. Boroztunk és zenéltünk…aztán magam sem értem miért, de lefeküdtem volna. Talán bűnöm megbocsáthatóbb lett volna, hogy ez egyszeri alaklom marad, de nem. Egy bő hétig kerültem, de nem tartott sokáig a kitartásom. Újra találkoztunk. Esténként elmentünk szórakozni, egész éjjeleket töltöttem vele, bár szex csak egyszer volt. Aztán egy hónap elteltével, ismét elcsábultam. Kihasználtam, hogy kedvesem nincs otthon és a saját ágyunkban csaltam meg. A legrosszabb mindebben az, hogy meglátott. Elb*sztam az életünket. Azóta a balszerencsés nap óta nem láttam és nagyon hiányzik. Szeretném ha visszajönne hozzám és jóvá tehetném a félrelépésem, mert nagyon szeretem.


Jellemzés:

Amiket szeret: írni, beszélgetni más emberekkel, Németországot és Katelynt.

Amiket utál: a hűtlenséget, a kemény munkát és a figyelmetlenséget.

Jellem: Oliver nagyon társaság kedvelő személy. Imád a középpontban lenni. Nagyon szorgalmas, ezért mindig az élen jár mindenben. Imádja a szerelmét, de sajnos néha elgyengül és képes megbántani a körülötte élőket, de azonnal beismeri a hibáját és bocsánatért esedezik. Néha hajlamos a féltékenykedésre.

Külső: Anyukájához hasonlóan ő is szőke. Az átlagnál nem magasabb, körülbelül 170. cm. Mindig divatos, de kényelmes ruhákban jár. A szőke fürtjeit anyukájától örökölte, de az összes többi külső tulajdonságát Benjamin Aulichtől.

Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Oliver Aulich A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Oliver Aulich Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oliver Aulich   Oliver Aulich EmptySzer. Május 04, 2011 8:50 pm

Oliver, üdv nálunk! cheers

A belső informátoraim azt súgják, hogy Katelyn már nagyon várt, úgyhogy nem is húzom az időt tovább: elfogadva. Very Happy

Futás játszani! Razz
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
 

Oliver Aulich

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oliver White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-