KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Reese Grady Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Reese Grady Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Reese Grady Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Reese Grady Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Reese Grady Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Reese Grady Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Reese Grady Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Reese Grady Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Reese Grady

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Reese Grady Empty
TémanyitásTárgy: Reese Grady   Reese Grady EmptyHétf. Feb. 07, 2011 6:21 pm

Karakterkép:
Reese Grady 163851126kep1_www.kepfeltoltes.hu_


Általános adatok:


Karakter teljes neve: Reese Grady
Becenév: Reese, Süni, Tüskeböki (ezt azért kevesen merik)
Faj: Defenzor
Nem: férfi
Kor: 24
Születés helye és ideje: 1987., Anchorage (Alaska)


Család:


Apa: Marcus de Carte
Anya: Mary Grady
Testvérek: Veronica Carte (féltestvér)

Egyéb hozzátartozók:
: -



Előtörténet:

Ne kérdezd, mi vagyok, mert magam sem tudom. Se fény, se árnyék, se hideg, se meleg. Nincs bennem semmi más, csak fagyos és emésztő tűz. Látod a kék lángnyelveket? Én igen. Belülről éget és emészt.
Az anyám nem érti ezt, senki sem érti.
Anya nem egy lángész. Amolyan egyszerű lélek, aki inkább beledugja a fejét a homokba, mint a strucc, nehogy túl messzire lásson. Ha csak egy kicsit is szembenéz a sorsával, akkor megöli magát, amikor rájön, hogy teherbe esett velem. De nem. Ő csak siránkozott, és tehetetlenkedett. S persze volt, aki felkarolta. S persze korántsem önzetlenül.
A csapatnak én kellettem. Nemes bosszú egy fiúból az apja vadászát kinevelni? Hogy szakadna rájuk az ég!
S az apám? Legyen ezerszer átkozott, amiért hagyta ezt! S ha hagyta, hát legyen! Megtalálom és megölöm, csak elébb felteszem neki a kérdéseimet. Illetve csak egy kérdést: MIÉRT?!

Anyám kevéske pénzzel, és még kevesebb életrevalósággal bolyongott Hamburgban, négy hónapos terhesen, és tényleg nem tudta mit tegyen, kéregetett. S akkor valaki meghívta egy ebédre a közeli gyorsétterembe. Az ismeretlen nő elmondta, hogy egy alapítványnak dolgozik, és átmeneti szállást ajánlanak krízishelyzetben lévő nőknek. Anyám számíthat a segítségükre, s soron kívül elhelyezik, mivel terhes. Ebből egy szó sem volt igaz, a nő defenzor volt, és pontosan tisztában volt vele, milyen magzatot hord anyám a szíve alatt. Anyám boldogan vele ment, s boldogan rakta át élete minden terhét más vállára. Csak egy hónapig maradtak azon a Hamburg melletti kis tanyán, s addigra minden papírt elintézve már indultak is Alaszkába.
Anyám addigra némi rábeszélésen és agymosáson esett át, és már teljesen egyetértett a szervezet minden céljával, még ha nem is értette őket teljesen. Ma sem érti.
Megszülettem, és amint cseperedni kezdtem, teljes körű kiképzést kaptam, úgy neveltek, mint a defenzorok saját gyerekeit. Voltak dolgok, amiket jobban tudtam, voltak, amiket rosszabbul, de elboldogultam. Viszont soha nem tekintettek maguk közül valónak. Mindig csak egy kis kakukkfióka voltam, akire mindenki ferde szemmel néz. Eleinte nem értettem ezt, és a lelkemet kitettem, hogy végre befogadjanak. Azt értettem, hogy mi jövevények vagyunk, ők meg generációk óta együtt élnek. De úgy véltem, ha már befogadtak, akkor el is fogadhatnának, de ez soha nem következett be. Vizsgáltak, tanulmányoztak, és neveltek, de soha nem tekintettek valóban közülük valónak.
Anyám érezte, hogy nem vagyok boldog, és ez azon kevés dolgok közé tartozott, ami eljutott a tudatáig, de elég sajátosan oldotta meg a problémát: inni kezdett. Egyik bódult pillanatában kifecsegte, hogy mi a helyzet. Azért nem fogadnak be, mert az apám egy vámpír. Addigra én már annyi rosszat halottam a vámpírokról, a világ megrontóiról, akik kegyetlen gyilkosok, hogy ez a közlés alapjaiban kiforgatott magamból. Viszont a képességeim birtokában már képes voltam leellenőrizni, hogy igazat mond.
Én tizenöt voltam, és odakinn tombolt az alaszkai tél, én azonban leléptem akkor otthonról. Nem volt semmi tervem, egyszerűen csak kisétáltam az ajtón, és belegyalogoltam az éppen tomboló hóviharba. Persze megtaláltak (már félig kihűlve egy parkolóban), és visszavittek. Sok heves vita és vádaskodás hangzott el a következő napokban, és a bizalmam végleg megrendült.
A következő egy évben még hatszor megszöktem, és kétszer próbáltam megölni magam, nem tanultam semmit, nem vettem részt a felkészítő foglalkozásokon. Aztán felhagytam ezzel, és átcsaptam a másik végletbe: én lettem a legszorgalmasabb diák. Elhatároztam, hogy ha itt nem kapok egyenes választ a kérdéseimre, akkor majd kérdőre vonom a másik felet.
S most úgy vélem, elérkezett az idő. Már rég nem tartozom számadással senkinek, s a készülő támadás tökéletes időpont arra, hogy színre lépjek, és végrehajtsam, amit elterveztem.
A gyűrű az én iránytűm: úgy húz apám felé, mintha zsinóron lennénk összekötve, nekem csak a szálat kell gombolyítanom.



Jellemzés:


Amiket szeret:
- hó
- fenyvesek
- mindenféle járművek, minél spécibb, annál jobb

Amiket utál:
- érzelgősség
- fecsegés, felesleges beszéd
- az egész világ?


Jellem:

Harcol a világgal, és önmagával. Nem tudja, mit higgyen, mit akarjon, úgyhogy egyenlőre nem hisz, és nem akar, vagy inkább nem akar. Az nagyon megy neki. Szeretne rendet tenni, s arra még nem ébredt rá, hogy nem a világgal kéne kezdenie, hanem a saját fejével és lelkével. Makacs, önfejű, de kitartó is. Érzelmileg egy erős fallal vette magát körül, amin be szinte semmi nem jut, kifelé pedig szinte mindig csak düh sugárzik.

Külső:
Magas, alkatra nem erős, sokat dolgozott azért, hogy izmokat növesszen, és nem mindenféle csodaitalokkal oldotta meg, hanem rendszeres testgyakorlással. A divatra nem sokat ad, bár jó holmijai vannak, mert szereti, ha a holmi, amit visel sokat bír. Általában fekete farmerben, valami fehér pólóban, és fekete bőrdzsekiben van, ami ma már mondható klasszikus viseletnek is a lázadó ifjak körében. A gyűrűt a nyakában hordja egy láncon.
Vissza az elejére Go down
Lucas Kenward

• Alpha Fidelis fővezér •

• Alpha Fidelis fővezér •
Lucas Kenward

:: Avataron : † Joseph Morgan
:: Hozzászólások száma : 536
:: Születésnap : 1194. Feb. 03.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 830
:: Tartózkodási hely : † Sherbrooke; Canada
:: Foglalkozás : † leader; businessman
: : Reese Grady Tumblr_mas7mp0i1m1rppid9o6_250

Reese Grady Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reese Grady   Reese Grady EmptyKedd Feb. 08, 2011 12:17 am

Üdvözöllek az oldalon Reese Grady!

Szép előtörténet! Smile
Pár apró hibát javítottam, egyébként pedig : ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
http://klaustheking.tumblr.com/
 

Reese Grady

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-