KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Gareth és Bria Wales háza Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Gareth és Bria Wales háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Gareth és Bria Wales háza A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptySzer. Feb. 02, 2011 3:49 am

Gareth és Bria Wales háza Specialreports_2edb.American%20Beauty%20House%20USA
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:52 pm

Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw

Sosem gondoltam volna, hogy pár röpke óra elég arra, hogy fenekestül felforduljon az életem. Illetve... sokszor megéltem már, milyen az, mikor a dolgok az egyik pillanatról a másikra teljesen megváltoznak, megmásíthatatlanul, menthetetlenül elromlanak, de ez... Még nem tértem teljesen magamhoz az elmúlt nap eseményeitől. Az egyik pillanatban még békésen falatozom New York külvárosában egy edzőteremben, ahová bennragadtam új edzőmmel, aztán Will... vagyis Gareth... észbe kap, hogy a mobilja az irodájában van, és miután kiszabadultunk, velünk együtt elszabadul a pokol is. Golyózápor, menekülés, CIA, új személyazonosság, repülő... Erdély. Csak kapkodom a fejem, hogy mi is ez az egész. Még reménykedem, hogy csak egy rossz álom... bár a repülőút nagy részét átaludtam, hisz elég kimerült voltam, de felébredve ismét Will oldalán találtam magam. Jaj, nem Will, Gareth. Ezt még meg kell szoknom, ahogy a saját új nevemet is. A CIA emberei azt mondták, csak akkor van esélyünk túlélni ezt az egészet, ha nevet változtatunk, új helyre költözünk, és házasoknak adjuk ki magunkat. Az egész sztori háttere, hitelessége biztosítva van. Mi friss házasok vagyunk, akik egy jó álláslehetőség miatt döntöttek a költözés mellett. A mese szerint, amit valami Miles nevű ügynök nem egyszer átrágott velünk felszállás előtt, Londonból érkezünk, a jó álláslehetőség pedig tulajdonképpen egy nyamvadt kis újságírói munka egy nem túl ismert helyi szerkesztőségnél Erdély szívében. Mi ez a Times-hoz képest?! Komolyan, mintha a legszörnyűbb rémálmomba csöppentem volna. Még elköszönni sem volt esélyem a családomtól. Sőt! Azt mondták, ne is próbáljam felvenni velük a kapcsolatot, mert azzal csak az ő életüket sodornám veszélybe. Azt pedig természetesen nem akarom. Most azt hiszem, ki fognak találni rólam is valami történetet, például hogy megszöktem egy évfolyamtársammal, vagy hogy valakik elraboltak, és ezt próbálják majd elhitetni az otthoniakkal. Csakhogy ha azt hiszik, hogy apám ennyivel beéri, akkor tévednek. Nagy befolyása van, és ahogy én ismerem, minden követ meg fog mozgatni, hogy a nyomomra bukkanjon, akármit is mondanak neki. Ezzel viszont talán szintén az életét kockáztatja, és jobb lenne, ha tudná az igazat... de erről nem én döntök. Igazából semmiről sem dönthetek, csak megyek Gareth után, mögöttünk a két tagbaszakadt pasassal. Elhagyva a repteret egy ezüst színű Mercedes vár minket, majd egy fél órás autóút vezet új otthonunkhoz, s közben újabb és újabb utasításokat kapunk. Már zúg a fejem ettől az egésztől, fáradt vagyok, ingerült, kétségbeesett és... és félek. És közben ezer meg ezer megválaszolatlan kérdésem van, melyekre nagyon remélem, hogy választ kapok Garethtől. Az ügynökök nem akarnak nekem semmit sem mondani, mert hogy szerintük nagyobb biztonságban vagyok, amíg nem tudok semmit, de... de Gareth tartozik nekem annyival, hogy megmagyarázza ezt az egészet.
Megérkeztünk. A két pasas behordja a bőröndjeinket, melyekben valójában fogalmam sincs, hogy mi van, hisz nem hozhattam semmit a saját dolgaim közül... de most örülni fogok annak is, ha találok az új holmijaim között valami pizsiszerűt, aztán végre alhatok egyet. Utána talán több értelme lesz ennek az egésznek. Éjszaka lévén nincsenek kíváncsi tekintetek, akiknek feltűnne a két öltönyös alak. Hamarosan el is tűnnek a Mercedesszel együtt, meghagyva nekünk pár utolsó tanácsot, bár én már rég nem tudom követni őket. És végül kettesben maradunk Garethtel. Erős a kísértés, hogy elbőgjem magam, de még próbálok erős maradni. Egyelőre még csak a könnyeimmel küszködök, amíg lehuppanok a kanapéra, és felpillantok a "férjemre". Ma már nem hiszem, hogy körbejárom új otthonomat. Legszívesebben aludnék már, de nem akarok lefeküdni addig, amíg Gareth nem magyarázza meg legalább röviden, hogy miért is kellett nekem a világ másik felére, New York-hoz képest nyugodtan mondhatjuk, hogy az isten háta mögé költöznöm vele. De nem kérdezek, csak türelmesen nézek rá, és várok. Várok, amíg meg nem szólal... vagy amíg a kétségbeesésem első jeleként néhány könnycsepp meg nem jelenik az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:39 pm

Nem gondoltam volna, hogy újra megtörténik ez, hogy újra menekülnöm kell. Arra pedig végképp nem, hogy egy ártatlan, ismeretlen, bájos teremtést is magammal rántok. Persze, akár maradhattam volna, hogy sorra kiirtsam a rám küldött embereket, de mégis, ki akarna úgy élni egész életében? Ráadásul a nőt sem védhettem volna minden pillanatban, s az, hogy velem látták, épp elég lett volna ahhoz, hogy az életét vegyék. Az én hibám volt, akaratlanul is tönkretettem a nő életét, megfosztottam a családjától a munkájától… mindenétől. Az, hogy mindezt nem a saját akaratomból tettem, tudtam, hogy nem számít. Gyűlölni fog, még akkor is, ha mindent bevallok neki. Márpedig, most már, muszáj lesz beavatnom a sötét múltam titkaiba. Ennyit megérdemel, azok után, ami a napokban történt vele miattam. Morfondíroztam a repülő út alatt, miközben mellettem lágyan szuszogott legújabb tanítványom, kinek egy velem töltött délután alapjaiban rengette meg az életét. Nem is az a jó szó, hogy megrengette, sokkal inkább az, hogy letarolta. Mint egy kegyetlen buldózer, mely láthatatlanul, minden előjel nélkül siklott át időn, s téren, azzal a szándékkal, hogy romba döntse a lány egész eddigi életét. A baj csak az volt, hogy bár a gép tette mindezt, de úgy gondoltam, hogy én voltam az, aki a kormánynál ült.
Új név, új lakhely…új élet! Ez történt. Ismét minden megváltozott, ráadásul a CIA megtoldott egy „feleséggel”. Persze egy szavam se lehetett ez ellen, hisz felelősséget éreztem a szépség iránt. Én okoztam mindent, s úgy véltem, hogy ezentúl nekem kell majd vigyáznom rá. Mintha ezzel kárpótolhatnám, avagy vezekelhetnék. Igen, vezekelni akartam a vétkemért, s bár eszembe sem volt belerángatni a veszélyes, kusza életembe, mégis, csak engem terhelt az őt okozta kár. Bűntudat…ezt éreztem jelenleg, semmi mást. Az, hogy az én életem is újra változott, szinte semmit sem jelentett. New Yorkban sem volt senkim, így nem volt fájó a változás. Talán csak az miatt fogott el a letargia, hogy így, már semmi esélyt nem láttam arra, hogy felkutassam eltűnt nővéremet. Bár igazából el sem tűnt, csupán én nem tudtam a hollétéről. Most viszont, tudtam, hogy sokkal fontosabb dolgom van a családfám felkutatásánál. A nő, aki immár a „feleségem”. Óvnom kell, vigyáznom kell rá, amíg ez a szörnyűség véget nem ér….s ez, talán soha nem következik be. Egy életen át vezekelhetek majd, de végig fogom csinálni, végig kell csinálnom. Persze, idővel úgymond „elválhatunk”, s ő leendő lakhelyünkön élhet majd teljes, boldog életet, de én nem fogok. Nem, minden egyes napom arról fog szólni mostantól, hogy féltve őrzöm Briát. Még akkor is, ha már nem él velem, akkor is, ha rá talál egy férfi, aki méltó a szerelmére. Mi tagadás, New Yorkban nekem is felkeltette az érdeklődésem, s hazudnék, ha azt mondanám, hogy a meghódítása iránt érzett vágy alább hagyott bennem. De ezek után, a történtek után, már nemcsak, hogy esélyt se láttam a dologra, de megtenni, megpróbálni is féltem. Féltem magamhoz kötni bárkit is olyan múlttal, mint amilyen az enyém volt. Na persze, most mégis egy pár lettünk, de csak a külvilág számára, s ezt, egy idővel meg tudjuk majd változtatni.
Kusza gondolataim közepette leszállt a gép, s egy ezüst színű Mercedesbe átszállva folytattuk az utunkat.
El kell magyaráznom neki, hogy ne számítson a családjára. Hogy ne várja őket, hisz úgysem jönnek el. Életem legnehezebb beszélgetése állt előttem, s tudtam, ez nehezebb lesz, mint bármelyik bevetésem az életem során. Nehezebb, mert el kell mondanom neki, hogy a világ számára mi ketten, halottak vagyunk. Igen, ez a CIA módszere. Aki bekerül a tanúvédelmi programba, az meghal. Jobban mondva, csak eljátsszák, megszervezik ezen emberek halálát. Mi például az újságok szerint, egy autóban ültünk, mikor az felrobbant. Briának még ezt nem mondtam el, hisz akkor közölték velem, mikor ő épp az igazak álmát aludta. Fel kellett volna keltenem, de nem akartam még a szép álomvilágát is apró szilánkokra zúzni.
Már a hold is ragyogó ezüstbe vonta a környéket mikor megérkeztünk új otthonunkba. A két ügynök behordták a bőröndöket, én pedig, észrevétlenül felmértem a terepet. Éjszaka lévén, egy árva lélek sem volt az utcán, mégis, biztos akartam lenni abban, hogy nem követett senki. Bár, elvileg, mi nem is éltünk ekkor már. Miután végeztek az ügynökök, olyan hamar tűntek el, hogy már az is kétséges volt, hogy ténylegesen velünk voltak eddig. Kettesben maradtunk Briával, s tudtam, hogy fáradsága ellenére is, most jött el a nagy beszélgetés pillanata. Fel kell tárnom előtte a múltam. Leült a kanapéra, én pedig legszívesebben átöleltem, vigasztaltam volna, a fülébe suttogva azt, hogy minden rendbe jön majd. Egy darabig csak némán néztem, majd mikor az első könnycsepp legördült hófehér, makulátlan arcán, nem bírtam tovább. Lassan a kanapéhoz sétáltam, s mellé ültem, majd kezemmel letöröltem drága könnyeit.
-Tudom, hogy nem kérhetem azt, hogy bocsáss meg, azzal is tisztában vagyok, hogy miattam történt minden, de tudnod kell, hogy nem akartam…. én nem akartalak belerángatni ebbe.- Kezdtem bele halk, reszelős hangon, miközben igyekeztem összeszedni a gondolataimat.
-Jogod van tudni az igazságot, s azt, hogy miért történt mindez. Elmesélem a múltam, de soha, senkinek nem mondhatod el. A te érdekedben Bria! Ha itt is ránk találnak, te is veszélyben leszel, így a legjobb az, ha követjük a CIA utasításait. Úgy fogunk élni, ahogy ők tervezték…legalábbis egy darabig és megígérem, hogy vigyázni fogok rád. Bármi történjék is, nem hagyom, hogy bajod essen!- Hangom sziklaszilárd magabiztosságról árulkodott. Biztos voltam abban, hogy képes vagyok megvédeni őt, abban viszont már nem, hogy túl is élném azt. Mindez mégsem számított, hisz Ő fontosabb volt nálam.
-Nos, ahhoz, hogy mindent megérts, 1984 tavaszáig kell visszamennünk az időben. Ekkor születtem meg New Yorkban. Anyám táncosnő volt, apám, mint ahogy később kiderült, egy Izraeli moszad-os. Meir Harel, azaz az apám, még gyermek koromban elragadott az anyámtól, s hazavitt saját országába. Ott nevelkedtem, s bár születési nevem Bill Gordon, 6 évesen új szeméjazonosságot kaptam. Reuben Harel lettem, aki a születési anyakönyv szerint, Izrael területén, Jeruzsálemben látta meg a napvilágot. Így tudtam én is, szinte egész életemben. Nem embernek neveltek, hanem harcosnak, ügynöknek, ha úgy tetszik. Apám azt akarta, hogy a nyomdokaiba lépjek, s én beletörődtem ebbe. Már fiatalon csatlakoztam a moszad- hoz, ahol aztán igen gyorsan lépkedtem felfelé a láthatatlan láthatatlan ranglétrán.- Megköszörültem a torkom, miközben tekintetem a szőnyegre szegeztem. Előre dőltem, s alkaromat a térdemre támasztva kulcsoltam össze a kezeimet. Még senkinek sem meséltem magamról, kizárólag a CIA-nek. Azt is csak azért, mert muszáj volt.
-Ügynök voltam, egy gyilkos báb, akit a vezetőség irányított. Ráadásul az egyik legjobb a szakmában.- Nem voltam büszke magamra, mi több, most még szégyenérzet is bujkált bennem a történtek miatt. Ismét elcsendesedtem, s próbáltam átgondolni, hogy, hogy is meséljem el életem „kálváriáját”.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptySzomb. Feb. 05, 2011 10:14 pm

Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw


A türelmem már egyre inkább fogytán van, fáradt vagyok, ingerült és... és annyira, de annyira nem szeretnék itt lenni. Bárcsak hazamehetnék, bárcsak megölelhetném az én nagy cicámat, Nisrint, csókot nyomhatnék a kishúgom homlokára, majd bebújhatnék a saját ágyamba, fejemre húzhatnám a takarót, és elbújhatnék a világ elől. Bárcsak. De lehetetlen. És nem csak most. Soha többé nem mehetek haza. Soha. A szívem helyén hatalmas, fájdalmas űr tátong. Nagy, bénító semmi. Most ezekkel a szavakkal tudom legjobban érzékeltetni, ami bennem van. És közben egy könnycsepp megtalálja az útját lefelé az arcomon. Azt pedig követi a többi.
Gareth előbb csak előttem ácsorogva engem figyel egy ideig, mint aki nem tudja, hogy mitévő legyen. Végül pedig helyet foglal mellettem, és letörli a könnyeimet. Nem is tudom, hogy elhúzódjak-e, vagy bújjak hozzá közelebb. Nem mozdulok, pedig mindkettő jobb lenne, mint ez a tétlenség. Mielőtt a nyakamba szakadt volna az ég, még vonzódtam hozzá. Vagyis... vonzódom még most is. Azt hiszem, ezt le sem tagadhatom. Mágnesként vonzza a tekintetem, és az egész felfordulás ellenére is jó érzés, hogy a közelemben van. Első találkozásunktól, első perctől szimpatikus nekem, és egyre inkább az volt, minél inkább megismertem. Vagyis csak azt hittem, hogy megismerem. De igazából semmit nem tudok róla. Ha jól értettem, akkor még a neve sem az, mint amit mondott nekem... Mégis... ettől függetlenül is vonzódok hozzá, és egy részem igenis szeretné, ha magához vonna, átölelne, a vállára hajthatnám a fejem, és egy kicsit otthon érezhetném magam. Mert ebben a környezetben ő az egyetlen, ami... illetve aki nem idegen a számomra.
Beszélni kezd, és én csak hallgatom. Természetesen nem szakítom félbe, később is feltehetem a kérdéseimet, ha elmondta amit akar. Miközben a bocsánatról beszél, és hogy nem érdemli ezt meg tőlem, azon jár az agyam, vajon tényleg haragszom-e rá. Nem. Haragot nem érzek. Bár talán csak egyelőre. Most még csak zavart vagyok, rémült, kétségbeesett. És fáradt. De semmiféle indulat nincs bennem. Teljesen nyugodt vagyok... letargikus, ha úgy tetszik. Nem érzek mást az irányába sem, mint amit eddig, egy nagy adag csalódottsággal fűszerezve. Valószínűleg mert még fogalmam sincs, hogy mi ez az egész. Hogy mennyire vétkes ő ebben az egészben, hogy lehet-e rá okom haragudni.
- Moszad? - teszem fel a kérdést inkább csak magamnak elhűlve, mikor ahhoz a részhez ér monológjában. Ajkamba harapok, és úgy figyelek tovább. Ezt minden esetre jól kifogtam. - Gyilkos báb... - ismétlem utána suttogó hangon. Aztán nehéz, nyomasztó csend borul ránk. Valószínűleg azt várja, hogy kérdezzek, vagy mondjak valamit, de egyelőre csak megpróbálom felfogni a szavai értelmét. Egy exmoszad-ossal kell ezentúl együtt élnem. Egy gyilkos, moszados ügynök a férjem. Nem. Ezeket most inkább nem is akarom felfogni. Jobb lenne más témára terelni a szót, de nem menekülhetek el a valóság elől.
- Csak voltál? Már nem vagy az? Már nem vagy ügynök? - teszem fel az első kérdést, ami felötlik bennem. Hisz minden bizonnyal nem véletlenül beszél múltidőben. Bár az, hogy már más életet választott magának, nem sokat változtat a múlton, és nem sokat számít azoknak, akiket megölt, de... de mégis...
- És... miért kellett idejönnünk? Kik elől menekülünk? - kérdem aztán, bár talán nem is ez a legégetőbb kérdés. Persze sok dolog van, amit szeretnék tudni, de a legfontosabb most az, hogy meddig kell itt maradnom, mikor mehetek haza... ha egyáltalán hazamehetek valaha...
- Van rá esély, hogy... valaha is hazakerüljek? - kérdem végül azt, ami most leginkább érdekel, és ismét az ajkamba harapva, idegesen várom Gareth válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyKedd Feb. 15, 2011 1:54 pm

-Moszados nem. Jelenleg a CIA megbízatásában vagyok alvó ügynök. - Válaszoltam szinte azonnal, automatikus, színtelen hangon. Nem voltam már moszados, hátat fordítottam az országomnak, a családomnak az egész eddigi életemnek.
-A moszad elől Bria. Elárultam őket, az apámat, a barátaimat, mindenkit. - Azt akartam, hogy tudja milyen is vagyok, hogy tudja, mire számíthat.
-Nem tudom, igazán nem. Nem akarlak illúziókba ringatni, ezért inkább csak annyit mondok, hogy reménykedjünk. Egy ideig viszont, biztos, hogy nem. Mi több, a családoddal sem veheted fel a kapcsolatot semmiféle képpen, mert az egyenlő lenne egy halálos ítélettel. Nem csak számunkra, de számukra is. - Teljesen őszintén, minden köntörfalazás nélkül mondtam el az igazat.
-Ha végig hallgatod a történetet, mindent megértesz majd. - Ígértem magabiztosan, hisz, ha másban nem is, ebben legalább biztos voltam.
-Szóval, a moszadnál sikeres karriert futottam be, annak ellenére, hogy soha nem vágytam arra, hogy apám nyomdokaiba lépjek. Igazából nem volt választásom eleinte, aztán pedig, már túlságosan beletörődtem a dologba ahhoz, hogy ne tegyek semmit a dolog ellen. Aztán az egyik reggel, épp munkába indultam, mikor egy robbanás rázta meg a környéket. Apám háza robbant fel, gyermekkorom színhelye. Természetesen azonnal oda mentem, de apám nem volt ott. Viszont, találtam valami mást, valamit, ami feltárta előttem a múltam. Az eredeti anyakönyvi kivonatom. - Egy pillanatra elhallgattam, ahogy felidéztem magamban azt a bizonyos pillanatot. Azt a pillanatot, mikor tudatosult bennem, hogy apám egy kegyetlen gyilkos.
-Bill Gordon, született; 1984, New York anyja: Elisabeth Gordon.- Soroltam fel az adatokat, amik az agyamba égtek, majd mély levegőt véve folytattam.
-Találtam egy aktát anyámról is, amelyen az állt, hogy kiiktatva. Az apám ölte meg őt Bria.- Nem csak a hangomban, de tekintetemben is ott bujkált a fájdalom. Nehéz volt, piszok nehéz volt újra feltárni valaki előtt a múltam, de tudtam, hogy ennyivel tartozom neki.
-Egészen addig a napig, nem gondoltam volna, hogy apám ilyen kegyetlen. Ölt, nem is egyszer, ez igaz. Úgy, ahogy én is, de az munka volt. Munka, mellyel a moszad bízott meg, és amit kötelesek voltunk végre hajtani. Az viszont, amit az anyámmal tett, megmutatta nekem, hogy milyen is ő. - Lehajtott fejjel bámultam a padlót, majd lassan a nőre emeltem a tekintetem.
-De mást is találtam akkor. Egy képet a nővéremről. Éjfekete hajú, tündéri kislány mosolygott rám a képről és én azonnal megismertem Mayát. Egészen addig, nem emlékeztem rá, de akkor, ott, mintha mély álomból ébredtem volna. Megfogadtam, hogy bosszút állok az apámon és megkeresem a nővérem. Ő az egyetlen testvérem, aki talán, az igazi családom lehet. Van három húgom, de ők már férjhez mentek, s mind, ízig- vérig Izraeli asszonyok. - Elmélázva bámultam bele a semmibe, tekintetem megkövült, mintha csak egy zombi nézte volna a végtelent.
-Nem csak a bosszú éltetett, de tudtam, hogy nem sétálhatok el csak úgy. A moszadból egyetlen kilépő van…. a halál. Így hát, ahhoz, hogy élhessek, meg kellett halnom. Mindezt nem tudtam volna véghezvinni egyedül, segítséget kellett szereznem. Annak pedig a legbiztosabb módja az volt, ha kellő mennyiségű információt szolgáltattam valakinek. Majd egy évig dolgoztam tovább és gyűjtöttem az információkat. Korábbi felderítő lévén, ez sem volt nehéz. Vártam, valami nagyobb dologra, valamire, ami az életemet biztosíthatta. - Ismét elhallgattam és nyeltem egy nagyot. Most jött a legrosszabb rész és tudtam, hogy egy ilyen fiatal, ártatlan lány képtelen lesz megérteni, hogy mit, miért tettem.
-Végül megtudtam valamit, azaz, hogy a moszad Amerika ellenes merényletre készült. Egy fontos politikus és annak a családja volt a célpont. Alkut kötöttem a CIAvel, feladtam őket, az életemért cserébe. - Nem voltam biztos abban, hogy végig tudom mondani az egészet, de aztán erőt vettem magamon.
-A bevetésen elszabadult a pokol. Rengeteg életnek kellett odavesznie az árulásom miatt. Végül apámmal találtam szemben magam és mielőtt ő megtehette volna, én lőttem. Egyetlen golyóval végeztem vele. - Arcom egyre jobban elborult a gyötrő emlékek hatására, miközben idegességemben a hajamba túrtam.
-Aztán megjátszottam a halálom. Besétáltam egy mellék helységbe, úgy, hogy mindenki jól lássa és felrobbantottam. Azaz, tudtam, hogy a moszad telerakta bombákkal, de azt is, hogy a CIA egy búvóhelyet hagyott ott nekem és egy hullát. A mosdó alá vájt betonbunkerbe másztam be, a testet pedig kitettem. Miután berobbant a helység, órákon át gubbasztottam a kis odúmban, míg le nem szállt az éj, s értem nem jöttek. Aztán új személyazonosságot kaptam és New Yorkba költöztem, hogy megtaláljam a testvérem. Ekkor találkoztam veled. - Fejeztem be a történetem, majd csendesen, a szépséget nézve vártam. Vártam a kifakadást, azt, hogy elmondjon mindennek, hogy a fejemhez vágja, hogy milyen átkozott, brutális ember vagyok. Azt, hogy csináljon valamit, bár mit. Legszívesebben a karomba vontam volna, még most is, de nem mertem. Nem, mert biztosra vettem, hogy azok után amiket elmondtam neki, ha nem is fél, de tart tőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 1:13 am

Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw


Csak hallgatom és hallgatom, és néha beleszédülök, és megkapaszkodom a kanapé karfájában, végül pedig nekidőlök a támlájának, felhúzom a lábaimat, és hallgatom tovább. Egyre jobban összehúzom magam, és szeretnék minél kisebb lenni, összezsugorodni, és végül eltűnni. Csak ne kelljen itt lennem, és ne vele, és ne... Nem. Ha jobban belegondolok, még most is úgy vélem, és még inkább úgy érzem, hogy inkább vele, mint bárki mással. Azt mondja, moszados ügynök volt, annak nevelték. És ölt, nem is csak egy vagy két embert. Többet is. És többek halála is az ő lelkén szárad... és még gondolatban is borzasztó kimondani, de... megölte a saját apját is. Persze, értem én: az apja nem volt jó ember. Sőt! Nagyon rossz volt, és Billnek... illetve Garethnek nem volt más választása, minthogy feláldozza őt. Csak így tudott kilépni. De ez akkor is... és ez az egész... és mégis... Mindezek ellenére is úgy érzem, inkább vele akarok itt lenni, száműzetésben a világ végén, mint bárki mással, akit ismerek, a családomat persze kivéve. Őrület, de tényleg így van. Minden szörnyűség ellenére - és talán még fel sem fogtam mindent rendesen - azt hiszem, csak mellette lehetek biztonságban. Azt mondta, meg fog védeni, és tudom, hogy így van. Különös, de bízom benne. Amíg az egész életem épp a feje tetejére állt, azt hittem, teljesen félreismertem őt, és még most sem tudhatom, hogy mennyi igaz abból, amit most elmondott, és mi az, amit esetleg nem akar a tudtomra adni, de egyvalamiben biztos vagyok: őszintén sajnálja, hogy engem is belerángatott ebbe, és meg fog védeni. Talán az élete árán is, bár ezt nem szeretném...
Valójában van ebben az egészben valami ironikus. Néhány napja még az volt a legnagyobb gondom - és nem csak az enyém, apámé is - hogy megtámadtak New York egyik legforgalmasabb utcáján, és azért harcolni akartam tanulni. Erre épp az új edzőm által kerültem ezerszer nagyobb kalamajkába.
Mély levegőt veszek, hogy megszólaljak, de aztán mégis csak kifújom üresben. Gareth mindig higgadt, mindig nyugodt arcát nézem, a szemeit, és azon tűnődöm, mit mondhatnék. Hisz egyértelmű, hogy választ vár. Vagy bármiféle reakciót, miután három szuszra megosztotta velem a fél életét... de jelenleg semmi értelmes nem jut az eszembe. Ez az egész túl sok egyszerre.
- Azt hiszem... innom kell egy kávét - jelentem végül, mint egy fogyatékos. De most ez az első értelmes mondat, ami megfogalmazódott bennem. Ezt a beszélgetést követően már nem érzem magam álmosnak. Sőt! Egészen éber lettem. Az agyam mégsem akar működni. Mintha teljesen leblokkolt volna. Egy jó erős kávé kell most nekem.
- Szerinted van kávénk? - kérdem szinte kétségbeesetten, mintha ez lenne a legnagyobb problémánk. De bár ez lenne! És mégis jó most kicsit ezt játszani. Mintha tényleg egy normális házaspár lennénk, nem pedig szökevények, akik ráadásul csak nemrég ismerték meg egymást.
Hirtelen állok fel, túl hirtelen. Az elmúlt órák izgalmai, vagy a kevéske éber alvás a hosszú repülőúton... de az is lehet, hogy a vérnyomásom esett le, vagy a vércukrom, hisz nem is nagyon ettem tegnap óta... szóval a lényeg, hogy megszédülök, megtántorodok, és végül pontosan Gareth karjaiba zuhanok vissza.
- Hoppá! Bocsánat - szinte sóhajtom a szavakat, és bár közben eléggé zavarba jövök a helyzettől, mégsem sietek felállni. És nem csak azért, mert gyengének érzem magam ahhoz, hogy csak úgy felugorjak. Mióta fenekestül felfordult az életem, most először érzek egy kis nyugalmat. Ez ismét Garethből sugárzik, és nekem szükségem van most erre, és a biztonságérzetre, amit nyújtani tud.
- Ne haragudj, de... szükségem van egy kis időre - reagálok mégis a hosszú-hosszú meséjére. - Ez az egész... most túl sok egyszerre. Próbálom megérteni és felfogni, de... de most túl fáradt vagyok. Nem tudom azt sem, hogy akarok-e kérdezni bármit is. Nem tudom. Nem tudom - rázom egyre hevesebben és kétségbeesettebben a fejem, és bár nem mondom ki hangosan, de igazából attól félek, hogy bármit is kérdeznék, csak még több olyat hallanék, amit nem akarok. Most nem akarom például tudni azt sem, hogy apáméknak milyen mesét adtak be rólam. És hogy mi lesz most Lissyvel, a kishúgommal. És... és hogy... Inkább semmi többet ne mondjon egyelőre.
- A legjobb lesz, ha megkeressük a konyhát! - mondom végül csüggedten. És nem hiába a többesszám. Nem szeretnék most egyedül maradni. Igazából nem is akarok felkelni innen, Gareth karjaiból, de mégis kászálódni kezdek.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyVas. Feb. 27, 2011 9:55 pm

Beszélni kezdtem, s mint egy megáradt patak ömlöttek belőlem a szavak. Nehezemre ment, nehéz volt felfedni azt, milyen is vagyok valójában, de meg kellett tennem. Joga volt tudni, hogy miért történt mindez vele, hogy csakis én tehetek az egészről. Az utolsó dolog amit szerettem volna, hogy bárki belekeveredjen. Nem akartam mást belerángatni ebbe az életveszélyes dologba, s az a tény, hogy ezt végül pont azzal a nővel tettem meg aki felkeltette az érdeklődésemet, még gyötrőbb volt. Az nyújtott csak némi vigaszt, hogy így legalább az ő férjének adhattam ki magam. Vigyázhattam rá minden pillanatban, nappal és éjjel egyaránt. Ez volt a célom, úgy éreztem, hogy ezt kell tennem. Helyrehozni nem hozhattam a dolgot, de legalább őt megvédhetem majd, ha kell. Folyamatosan gyötört a bűntudat. Leginkább Bria miatt, de mások végett is. Sok mindent feláldoztam a szabadságomért, s azért, hogy megtaláljam a testvérem. Túl sokat is. Nem szabadott volna ennyire önzőnek lennem, nem szabadott volna ennyi emberen átgázolnom saját magam miatt. Ha ezt nem tettem volna meg, sokan még ma is élnének, ha mindezt nem tettem volna meg, Bria élete sem esett volna darabokra. Aznap, mikor elárultam a moszad-ot, s kitört a pokol, azt hittem minden rendbe jön majd. Azt hittem, hogy eltűnhetek előlük mint a kámfor, s új életet kezdhetek. Tudnom kellett volna, vagy legalább sejteni, hogy nem hiszik el ilyen könnyen, hogy odavesztem. Tudnom kellett volna, hogy megtalálnak, bárhová is bújok….
Csendesen vártam a reakcióját, a szemrehányásait, sírást…bármit. Aztán, mikor végre megszólalt a lány, hirtelen a szavam is elakadt. Kávé… én elmondtam neki mennyire aljas ember vagyok, egy gyilkos, erre ő kávét akar inni. KÁVÉT! Meglepődtem, de nem is ez volt a lényeg. Valamilyen szinten, tettszett ez a reakciója. Láthatóan hagyott magának időt arra, hogy átgondolja, s némileg feldolgozza az eseményeket.
-Kávét… értem.- Mi mást mondhattam volna erre? Ha azt mondta volna, hogy egy Ferrarit akar, azért is megtettem volna mindent, hogy megszerezzem. Be kellett látnom, hogy nem voltam épp alkuhelyzetben. Ha abban lettem volna, akkor is ugrottam volna bármilyen kérésére.
-Azt…azt hiszem, hogy van. Elvileg a konyha „menetkész”.- Mondtam akadozva a véleményem, majd idéztem a CIA-s szavait. A házban elvileg minden menetkész, akármit jelentsen is ez. Mire ezt végigmondtam, Bria már fel is pattant, aztán egy pillanat múlva, reflexből felé nyújtott karjaimba zuhant.
-Semmi, baj!- Öleltem át gyengéden, mintha teljesen természetes lenne számomra, hogy az ölembe zuhan. Igyekeztem érzelemmentes arcot vágni, annak ellenére, hogy tengernyi érzelem kavarodott bennem. Most meg, hogy először tartottam így a karomban, még zavarodottabbá váltam. Mégsem mutattam ki semmit ebből. Épp úgy viselkedtem, mint máskor is. Nem azért, mert így akartam, csak én egyszerűen ilyen voltam mindig is.
Mély levegőt vettem, minek hatására orromat megtöltötte a nő kellemesen bódító illata. Ismét csak vártam, magam sem igazán tudtam, hogy mire. Talán épp csak arra, hogy lekeverjen egyet, amiért úgy öleltem át, mintha hozzám tartozna. Jól esett érezni teste melegét, ezért nem is nagyon zavartattam magam, annak ellenére, hogy tudtam, ennek most egyáltalán nincs itt az ideje.
Csendes nyugalmamat, lágy, magyarázkodó hangja törte meg. Ismét meglepett. Még váratott magára az általam ódzkodva várt kiborulás, helyette viszont, Ő kért bocsánatot. Képtelen voltam agyilag követni a nő reakcióit, de ez a fordulat is tetszett. Újdonság volt számomra, csupa meglepetés és izgalom.
-Én tartozom bocsánatkérésekkel és nem te. Megértelek. Tudom, hogy most nagyon nehéz neked és azt is, hogy jogod van haragudni.- Óvatosan fogalmaztam, hisz az, hogy joga volt haragudni, elég gyenge kifejezésnek tűnt most.
-Értem és bármikor beszélhetünk majd róla. Amikor csak akarsz. Tudom, hogy most össze vagy zavarodva, de ha szeretnél majd többet megtudni, én őszintén el fogok mondani mindent.- Ismét egy ígéretet tettem, s tudtam, hogy bármi lesz is, betartom mindazt majd, amit ma megígértem.
-Ó…értem. Akkor irány a konyha!- Mondtam, miközben ő kászálódni kezdett. Figyelembe sem vettem a távolodási szándékát. Egyszerűen felkaptam mikor én felálltam, s nem is foglalkozva a helyzettel, karjaimban a nővel indultam a konyha felé. Nem telt sok időbe, hogy kiérjünk. Megálltam a pult előtt és gyengéden letettem rá. Egy pillanatig, csak álltam előtte szépséges szemei tükrét csodálva, majd felé nyújtottam a jobb kezem. Gyengéden kisimítottam egy tincset az arcából, aztán mintha tűzhöz értem volna, hirtelen fújtam visszavonulót.
-Bocsáss meg.- Halk hangon szóltam, s tudtam, hogy semmiért sem érdemlek bocsánatot, mégis jó volt kimondani. Pár másodpercig még némán néztem, majd megköszörültem a torkom, s végre ismét megszólaltam.
-Hogy kéred a kávét?- Nem túl frappáns, de akkor csak annyi telt tőlem. Miközben a válaszára vártam, neki is álltam elkészíteni a fekete életerőt. Hamar feltérképeztem a konyhát, s onnantól kezdve, magabiztosan készítettem el amit kért.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptySzer. Márc. 02, 2011 2:31 am

Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw


Látom Gareth arcán, mennyire megdöbbentettem az óhajommal, hogy kávét akarok inni. Ez érthető is. Nyilvánvaló, hogy miután ennyi mindent megosztott velem magáról - és valószínűnek tartom, hogy nem sok olyan ember van ezen a földön, akiknek hozzám hasonlóan megnyílt volna, ezért kicsit el is szégyellem magam - minden bizonnyal azt várta, hogy lesz bármiféle hozzáfűznivalóm. Én pedig terelem a témát, és kávét kérek. De nem tehetek róla. Ennyi információt az agyam nem tud ilyen gyorsan feldolgozni. Két napja még mesét néztem a kishúgommal a New York-i otthonunkban, most meg itt vagyok, Erdélyben, egy ex-moszados a férjem, akit még csak most ismertem meg. Bujkálnom kell olyasvalami miatt, amihez semmi közöm. Az is csoda, hogy még nem ment el a józan eszem.
- Menetkész? - kérdem összevont szemöldökkel, aztán nem tudom megállni, és halványan elmosolyodom. Az új, közös életünk első momentumai a menetkész házban. Fogalmazódik meg bennem a kissé ironikus gondolat. A CIA-ra mindenesetre nem lehet panaszunk, nem igaz? Mindent előkészítettek nekünk, hogy minden "tökéletes" legyen. Kár, hogy ez az egész csak egy színjáték. Egy kártyavár az új életünk, aminek nincs semmi stabil alapja, és bármelyik pillanatban összedőlhet. Vagy én vagyok az, aki bármikor összeomolhat? A kétségbeesés újra és újra összeszorítja a szívem, ha arra gondolok, hogy soha többé nem láthatom a családomat. Hogy fel kell adnom az álmaimat. De nem... mégsem érzem úgy, hogy ettől összeroppannék. Gareth azt mondja, jogom lenne haragudni, de még haragot sem érzek. Csak fáradtságot és csalódottságot. És ezt a maró gúnyt, ami befertőzi a gondolataimat, és csak ezen keresztül tudom pillanatnyilag szemlélni az idillinek ígért jövőmet.
Egyedül Gareth ölelő karjai tudják most lecsillapítani a bennem kavargó vihart. Tekintete megnyugtat, és rabul ejt. Nem is tudom, hogyan haragudhatnék rá.
- Nem... nem haragszom. Van itt még pár dolog, amiket talán nem fogtam fel teljesen... és néhány dolog, amiket majd, ha készen állok rá, meg szeretnék kérdezni... de nem hibáztatlak azért, ahogy a dolgok alakultak. Gondolom te sem akarhattad ezt - nézek körbe a nappaliban. Egyszerű, ízléses, otthonos. E téren sem lehet okom panaszra. De bárcsak máshogy alakultak volna a dolgok! Azt egyszerűen nem tudom bánni, hogy megismertem Garethet. Csak rosszkor voltunk rossz helyen, és most nincs más választásom, mint hogy megszokjak, mert megszökni ebből a helyzetből nem lehet. Aludnom kellene rá egyet. Holnap talán már kicsivel más színben látom majd a világot.
- Nos, akkor majd még visszatérünk a témára később... - mondom végül, mielőtt kászálódni kezdenék, de Gareth nem hagy felkelni. Karjaiban tartva indul meg velem a konyha felkutatására, én pedig először csak meglepetten nézek rá, aztán tiltakozni szeretnék, de mire bármit is mondhatnék, már meg is érkezünk. Gyengéden tesz le a pultra, és nem is távolodik el rögtön. Pár röpke pillanatig elveszhettem nyugalmat, békét és magabiztosságot sugárzó tekintetében, aztán a keze mozdul, és megérezve ujjait az arcomon, amint egy rakoncátlan tincset félresimít, szinte ösztönösen hunyom le a szemeimet. De a pillanat tovaszáll, és elhúzódik. Bocsánatot kér, de amilyen zavarba jövök, nem nagyon tudok mit mondani rá, csak egy bizonytalan mosolyt eresztek.
- Édesen - válaszolok aztán a kérdésére, figyelve, ahogy felméri a terepet. - Sok cukorral és tejjel - mondom, és most sokkal könnyedebb, szinte kislányos mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy leszökkenek a pultról, hogy újdonsült "férjem" segítségére siessek. Miközben ő már elkezdi a sürgés-forgást, én kávéscsészék után kezdek kutatni, és egy-kettőre meg is találom őket az egyik felső polcon. Lekapok gyorsan kettőt, és épp visszafordulnék, de közben beleütközöm a mögöttem szorgoskodó Garethbe, és majdnem elejtem az egyiket. Az utolsó pillanatban sikerül csak elkapnom, mielőtt a konyha padlóján ripityára törne.
- Gareth... hajlandó lennél továbbra is kung-fura tanítani engem? - teszem fel aztán az időközben bennem felötlő kérdést. Persze tudom, hogy mellette biztonságban vagyok, és ennek az egész "Isten háta mögé költözésnek" az lenne a lényege, hogy biztonságban legyünk, mégis úgy gondolom, továbbra sem árthat, ha meg tudom védeni magam, akármi is vár rám a jövőben...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptySzer. Márc. 16, 2011 8:41 pm

-Megértem, hogy ez most egyszerre sok neked. Ha készen állsz majd, csak egy szavadba kerül és őszintén elmondok mindent.- Ismételtem meg a már korábban elhangzott ígéretemet. Nem szívesen beszéltem a múltamról, de tudtam, hogy neki joga van tudni a teljes igazságot.
-Tényleg nem akartam, de nem is voltam elég óvatos. Ha jobban figyeltem volna, észrevehettem volna a veszélyt. Erre vagyok kiképezve. Tudnom kell, éreznem kell, ha valami vagy valaki veszélyeztet. – Nem tudtam, vajon megértette-e, mi is bánt legbelül. Kém voltam, méghozzá nagyon jó kém és New Yorkban mégsem tűnt fel, hogy figyeltek. Lekötötte a figyelmemet a lány, nagyon is. Soha nem szabadott volna ezt hagynom. Persze őt, nem hibáztattam, hisz csakis én tehettem az egészről. Még soha azelőtt nem fordult elő velem ilyesmi, hogy ennyire figyelmetlenné váltam volna, bárki társaságában. Azt hittem, ennél jobb vagyok, sokkal jobb, de tévedtem. Elbuktam az ügynökök egyik legalapvetőbb „vizsgáját”.
Miközben fejemben keringtek a gondolatok, tekintetem szép lassan körbejárta a szobát. Egyszerű, mégis ízléses berendezés tarkította az összképet. Minden úgy festett, mint egy igazi család otthona. Ha bárki belépett volna, biztosan arra a következtetésre jutott volna, hogy ez egy ifjú pár szerelmi fészke. Idilli, hangulatos légkör, s csak a felszín alatt voltunk mi, az érzéseinkkel együtt.
-Ahogy akarod! – Mondtam immár karjaimban a nővel a konyha felé menet. Végig sem gondoltam semmit, teljesen ösztönből cselekedtem. Még az után is, miután a konyhában leraktam őt a pultra. Nem tudtam, hogy vajon a kényes beszélgetés által kiváltott érzelmi zavar, vagy csak a tökéletesnek látszó karcsú nő közelsége blokkolta-e le az agyamat. Minden esetre beletelt pár percbe, mire újra kitisztult előttem a kép. Végül, inkább az általa kért kávéra koncentráltam.
-Értettem kapitány! – Szalutáltam mint egy bohóc, hátha egy kis bolondozás némi mosolyt csal az arcára, ebben a nem mindennapinak mondható helyzetben.
- Egy kávé édesen a hölgynek, pár perc múlva kész. – Hajoltam meg kissé, majd nekiláttam a keresgélésnek. Egész gyorsan sikerült feltérképeznem a konyhát, s onnantól kezdve, már minden zökkenőmentesen ment. Azaz, csak ment volna, ha újdonsült nejem, nem akart volna szorgosan segíteni. Két kávéscsésze vadászata közben, valahogy sikerült összeütköznünk. Én csak annyit érzékeltem az egészből, hogy összeütköztünk, majd ő előre dőlt. Hirtelen reflexből utána nyúltam, s míg Ő a kávéscsészét kapta el, addig én a derekát.
-Nem…nem láttam a bögrét! – Próbáltam megmagyarázni, hogy miért fonják át karjaim ismét törékeny testét, de még nem eresztettem el. Legalább nem hazudtam, hisz olyan gyorsan történt az egész, hogy nem volt időm megfigyelni, mi is történik igazából. csak cselekedtem, remélve, hogy ezzel jót teszek.
-Ne haragudj! Csak nem akartam, hogy eless!- Halk hangom mormogásként hatott a konyha légterében, miközben nem szívesen bár, de elengedtem.
-Befejezem a kávét!- Jelentettem ki, s már el is vettem tőle a két bögrét, hogy megtöltsem őket erős feketével. Miközben cukrot raktam hozzájuk, Bria ismét beszélni kezdett.
-Kung- fut? Annál többet is, ha megengeded. – Válaszoltam, mintha az imént semmi sem történt volna. Szándékomban állt őt megtanítani nagyjából mindenre, amit tudok. Biztos akartam lenni abban, hogy ha velem történne valami, meg tudná magát védeni.
-Visszamegyünk a nappaliba? Ott mégis csak kényelmesebb. – Nyújtottam át neki az immáron teli, forróságtól gőzölgő bögrét, immár az említett helység felé indulva.
-Nem fázol? Begyújtsak a kandallóba? Vagy, azt mégse kéne? – Későre járt az idő, s le is hűlt a hőmérséklet. Mégsem voltam abban biztos, hogy most, pont egy kandallónál szeretne-e melegedni, avagy nem. Talán túl meghittnek érezné úgy az estét…
-Nem vagy éhes? Rendelhetnénk valamit. – Kortyoltam bele a kávémba, immár a nappali közepén állva. Már nem is emlékeztem arra, hogy mikor ettünk rendesen utoljára.
-Közben átnézhetnénk újra a papírjainkat. Holnap biztosan összefutunk egy – két helybélivel. Jó lenne, ha mindent megjegyeznénk az új életünkből. – Nem akartam bármivel is veszélyeztetni őt, így jobbnak láttam, ismét átrágni az adatokat. Elég feltűnő lenne, ha egyikünk véletlenül a régi nevét, születési dátumát vagy akár a régi lakhelyét megemlítené. Én, már sokszor csináltam ilyet, de Ő, még soha. Tudtam, hogy neki sokkal nehezebb lesz mindenkinek hazudnia, még úgy is, hogy tudja, nincs más esélye, nem tehet másként.
-Mit szeretnél enni? Gondolom itt is van több hely, ahonnan rendelhetek. – Vártam a válaszát, miközben előhalásztam vadonatúj mobilomat. Gondoltam, ha dönt, felhívom a tudakozót és megkérdezem, hogy ilyenkor honnan lehet ételt rendelni kiszállítással.
-Kínai, Olasz esetleg Görög ételre vágysz? – Én úgy éreztem, hogy gyakorlatilag bármit meg tudnék enni, így hagytam, hogy ő válasszon. Még ha nem is sokat, de pár falatot jó lett volna, ha a szervezetébe juttat.


Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyVas. Márc. 20, 2011 3:23 pm

Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw


Magam sem igazán tudnám megmondani, hogy miért, de Gareth fájdalmas önvádja jobban szíven talál, mintha mentegetőzne, vagy tagadni próbálna, és másra hárítani a történtekért a felelősséget. Különös, de valamiért nem akarom, hogy önmagát vádolja. Fáj látnom ezt az önmarcangolást. Én tényleg nem hibáztatom őt, és nem is szeretném, hogy ő magát hibáztassa. Nem akarom, hogy gyötrődjön emiatt. De vajon hogyan tudnám megakadályozni?
A konyhában egymás körül sürgölődünk, miközben aranyosan viccelődni próbál. Nem is tudom megállni, hogy ne mosolyodjam el rajta.
- Pihenj, tizedes! - kapcsolódok be én is a játékba, és közben tényleg érzem, hogy lassan oldódik a mellkasomon a szorítás, ami azóta kínoz, hogy tegnap New Yorkban felültünk arra a gépre.
Még egy mosolyt villantok a szorgosan tevékenykedő férjemre, majd hátat fordítok, és előveszek még egy bögrét. Már lépnék is, hogy a másik mellé tegyem a konyhapultra, de kiesik a kezemből, ahogy visszafordulva Garethbe botlok. Nem túl nagy ez a konyha... vagy csak nekünk kell még megszoknunk egymás jelenlétét... Sikerül az utolsó pillanatban elkapnom a szökős bögrét, mielőtt elérné a padlót, de közben Garethnek is sikerül elkapnia engem. Először nem is tudom, mire vélni ölelő karját a derekamon, de nem is nagyon tiltakozom.
- Azt hitted, elbotlottam? - kérdem, és a helyzettől akarva-akaratlanul is kitör belőlem a nevetés. Aztán újra találkozik a tekintetünk, és ahogy lassan tudatosul bennem, hogy még mindig a karjaiban vagyok... és hogy ez milyen kellemes érzés... úgy halkulok el, és csak nézek némán a szemeibe. Érzem, ahogy a szívem egyre hevesebb tempóra vált, és pillantásom az ajkaira vándorol.
- Rendben - motyogom zavartan, miközben elenged, és visszatér a kávékhoz. Úgy érzem magam, mint akit fejbe kólintottak, ezért egy pillanatra lehunyom a szemem, és veszek pár mély levegőt, mielőtt én is folytatnám a sürgölődést.
- Többet? Ezt hogy érted? - kérdezek vissza. Vajon mi mást akarhat nekem tanítani a kung-fun kívül? - Mehetünk - bólintok szórakozottan, és követem őt a nappaliba.
- Hát... nem is tudom. Egy kicsit tényleg hűvös van – mintha csak nyomatékosítani akarnám a szavaimat, összefonom magam előtt a karjaimat. Nem is értem, miért kérdezi utólag, hogy esetleg mégsem kellene. Talán nem tudja hogyan kell begyújtani a kandallóba? Én sajnos nem biztos, hogy tudnám, nálunk otthon elektromos volt, ahhoz nem kellett nagy ügyesség.
- De lehet, csak elég lenne egy pulcsi is a bőröndömből… ha egyáltalán csomagoltak nekem olyat… – fűzöm hozzá kissé elmélázva. Szét kellene nézni abban az utazó táskában rendesen, és felmérni végre, mennyire voltak előrelátók, és mennyire találták el az ízlésemet a CIA emberei.
- Igen, ez jó ötlet – bólogatok, miközben a kanapé mellett levő kézitáskámból előveszem a vadiúj irataimat, és kiteszem őket az asztalra. – Bár… én egyáltalán nem beszélek románul… sem magyarul – húzom el a szám. Kislánykorom óta tanulok nyelveket, apám már akkor megtanította, milyen fontos diplomáciai szempontból, ha az ember sok nyelvet beszél, és újságíróként sem árthat… de a román és a magyar sajnos kimaradt. Még pótolhatom, de így hiába faggatnának a helyiek, hogy kik vagyunk, és mit csinálunk itt, csak akkor tudnék felelni, ha például angolul kérdezősködnek. Az újságírói állás, amit a CIA szerzett nekem, sem tudom, hogy milyen, és hogy fogok így boldogulni. Majd kiderül…
Miközben Gareth az ételekről beszél, a hasam is korogni kezd, hisz már akkor éhes voltam, mikor megérkeztünk.
- Olasz… - döntök némi tűnődés után. – Pontosabban spagettit szeretnék – fűzöm hozzá, és már a gondolatra is nyelek egyet. Őszintén szólva már nem is emlékszem, mikor ettem utoljára. A kung-fu teremben elfogyasztott kínai kaja után vajon volt más is? Nem rémlik…
Újdonsült férjem a tudakozót hívja, majd vacsorát rendel, és miközben telefonál, észreveszem, hogy a felsőjén elől a jobb válla felől apró vörös foltok éktelenkednek. Te jó ég! Hiszen átvérzett a kötése. Majdnem el is felejtettem, hogy meglőtték.
- Gareth, azt hiszem el kellene látni a sebedet – jelentem, miután befejezte a telefonálást, majd szelíd erőszakkal a kanapéra ültetem.
- Maradj itt, rögtön hozom az elsősegély dobozt. Megtennéd addig, hogy leveszed a felsődet? Aztán ellátom a sérülésed – jelentem, majd elsietek a fürdő felé. A legtöbb házban ott szokták az ilyesmit tartani, remélem az ügynökök azt sem hagyták ki a berendezésből.
Szerencsére nem. Meg is találom hamar, és már indulok is vissza, hogy az asztalra helyezve kotorászni kezdjek benne. Időközben Gareth szófogadóan megszabadította magát az ingétől, én pedig a látvány okozta érzéseket figyelmen kívül hagyva letérdelek elé a földre, és leveszem az előző, átvérzett kötést.
- Tanultam elsősegélyt Afrikában. El tudom látni – mondom határozottan, de belül azért mégsem vagyok ilyen magabiztos, hisz igazából még sosem csináltam ilyet. Fertőtlenítő szert locsolok egy darab gézre, majd óvatosan lemosom a sebet, de meglepő módon az már nem is olyan súlyos, mint a sok vértől tűnt. Mintha már nagyjából egy hete szerezte volna a sérülését. Különös…
Miközben előkészítem az új kötéshez, ami kell, tekintetem találkozik Garethével. Még mindig ugyanaz az önvád van benne, mint az imént, és ettől ismét elszorul a szívem.
- Figyelj… - kezdem, de még magam sem tudom, pontosan mit is akarok neki mondani. – Öhm… Tudom, hogy képzett ügynök vagy, de… te sem vagy tévedhetetlen, ahogy senki sem lehet az. Én tényleg nem hibáztatlak a történtekért. Rosszkor voltam rossz helyen. Ennyi. Őszintén nem szeretném, hogy miattam emészd magad… Majd… megoldjuk valahogy ezt… - Talán különös neki ilyeneket hallani tőlem, hisz a legtöbb ember a helyemben valószínűleg őrjöngene magából kikelve, de én nem tudok rá haragudni. Elég csak a szemébe néznem, és… Jobb lesz, ha visszatérek a sérülés ellátásához!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyKedd Márc. 29, 2011 7:07 pm

A fatális tévedésem után, ismét a kávékészítésnek szenteltem a figyelmem. Azaz, úgy tettem, mintha csak arra figyeltem volna miközben egész más dolgok jártak a fejemben. Egy pillanat, mely az előző percekben zajlott le. Ebben az igen gyorsan elszálló időintervallumban, úgy éreztem, hogy tennem kéne valamit. Hogy közelebb kéne kerülnöm hozzá. De mire észbe kaptam, már el is illant a pillanat csókra késztető hatása, s nem maradt más, csak Ő meg én egy zavarba ejtő jelenetben. Gondolataimat Bria hangja szakította félbe, ezzel visszarántva engem a jelenbe.
-Többet, hogy megvédhesd magad, ha kell! Ügynök voltam, nem csak kung-fuzni tudok!- Kacsintottam rá, mint egy huncut kisgyermek, aki épp a legféltettebb titkát osztotta meg a barátjával.
-Bár, kétségtelenül az, az egyik erősségem. – A többit inkább nem akartam taglalni, hisz egyik se olyan, amire bárki büszke lenne. Hacsak nem abnormális az illető.
Közben elkészült a kávé, s mindketten a nappali felé vettük az irányt.
-Jó lenne mondjuk, ha értenél egy két fegyverhez. Néha az is elég, ha csak látják a kezedben, de vannak, akik nem viccelnek. – Próbáltam nem túl ijesztően előadni a dolgot, mégis meggyőzni valamennyire. Azt akartam, hogy legyen nála egy fegyver a későbbiekben, csupán a biztonság kedvéért. Az, hogy megtanítom majd kung-fuzni jó, de nem elég egy nála többször nagyobb és erősebb férfi ellen. Ráadásul a moszad ügynökök többsége, nem egyedül jár.
Épp, hogy beértünk a nappaliba, letettem a csészémet a kis asztalra. Miután megbizonyosodtam arról, hogy nem bánná, ha begyújtanék a kandallóba, már serénykedtem is. Régi, hagyományos módon működő szépen kidolgozott kandalló volt, így nem is volt nagy feladat a begyújtás. Még a fa is mellé volt készítve, s reméltem, hogy odakint is találok majd aprítva legalább ma estére. Holnap meg, ha kell, majd csinálok én magam. Pár perc múlva, már a pattogó tűz mellett, a nappali közepén állva kortyoltam bele a kávémba.
-Én sem sokat, hogy őszinte legyek. De majd együtt megtanuljuk. – Elég sok nyelven beszéltem tisztán és folyékonyan, de ez a kettő valahogy kimaradt. Persze az alapvető dolgokat tudtam, de ennél többet már nem. Azért nem aggódtam, hisz, ahogy a többi nyelvet is, majd ezt is elsajátítom.
Közben én is kipakoltam a zsebeimbe rejtett új irataimat, majd előhalásztam egy 38-as smith and wessont és a nappali kis asztal alatt lévő kosárba csúsztattam. Igazából két fegyver volt nálam, de nem akartam sokkolni Briát, így a másik ott maradt a ruháim alá rejtve. Ezt is csak azért tettem ki, mert már előzőleg is kényelmetlen volt úgy ülni, hogy közben a húsomba nyomódott az életmentő „barátom”. Gondoltam szép lassan adagolom majd, hogy mennyi ehhez hasonló dolgot hoztam magammal. A CIA igen segítőkész volt, de persze miért ne lett volna az? Most már papíron a munkatársuk voltam egy ideje, ráadásul igen hasznos, ha a fejemben lévő információkat nézzük.
Most, hogy már kezdett bemelegedni a helység, s ismét átbeszéltük a hamis múltunkat, eszembe jutott még egy fontos dolog. Az étkezés!
-Értem, akkor azt rendelek. – Már vettem is elő a mobilom, hogy a tudakozó által kerítsek egy helyet, ahonnan be tudom szerezni az ételt. nem telt sok időbe, s már le is adtam a rendelést. Épp, hogy letettem a telefont, Bria már mellettem is termett.
-Mi?- Kérdeztem értetlenül immár a kanapén ülve. Hirtelen nem tudtam, hogy miről is beszél. Közben még megkért, hogy vegyem le a felsőmet, majd elviharzott. Még mindig nem esett le, hogy mit is akar, de azért, mint egy jó gyermek, aki bánja bűneit, szó nélkül engedelmeskedtem. Mire levettem az említett ruhadarabot, már vissza is ért egy elsősegélydoboz társaságában, s az asztalra téve kotorászni kezdett benne. Csendesen figyeltem a mozdulatait, majd mikor elém térdelt, egy pillanatra még lélegezni is elfelejtettem. Ez a póz, igen csak megmozgatta a fantáziámat. A karomhoz nyúlt, s akkor tudatosult bennem, hogy mire is gondolt az előbb. Megszabadított az átvérzett kötéstől, de én, egy fikarcnyit sem törődtem a sebemmel. Sokkal jobban lefoglalt a nő közelsége, mint az, az aprócska lövésnyom a karomon. Szinte teljesen eltűnt minden körülöttem egy időre, s csak az előttem térdelő gyengéd nő képét véltem látni. Majd egy enyhe fájdalom jelezte, hogy hol is vagyok igazából, s hogy mi is történik. A fertőtlenítő égető érzéssel lepte el a bőröm. Fájt, de még az enyhe kategóriába soroltam a dolgot. A lány szemébe néztem, mire belőle dőlni kezdtek a szavak. Először csak pislogni tudtam, majd összeszedtem magam, s igyekeztem normálisan reagálni az elhangzottakra.
-Az lenne a dolgom, hogy tévedhetetlen legyek! Legalábbis az ehhez hasonló esetekben. – Kezdtem bele a mondókámba, majd egy gyors torokköszörülés után folytattam.
-Hidd el, jó az, ha bűntudatom van. Ha nem lenne, akkor lennék igazán bajban. – Nem tudtam, hogyan is kéne megmagyaráznom neki a dolgot. Annyi szörnyűséget tettem már, annyi életet oltottam ki, hogy a bűntudat már az életem részévé vált, s ennek örültem is. Ha az nem lett volna, mára már szörnyetegnek érezném magam.
-Sokat jelent nekem, hogy nem hibáztatsz, de azt is megérteném, ha igen. – Közben az utolsó szavai csengtek a fülemben, míg tekintetem az övébe fonódott. Megoldjuk valahogy… ez most, jobban esett, mint bármi más a világon. Megoldjuk… együtt. Akarva- akaratlan az ajkára tévedt a tekintetem, de Ő, megszakította az újabb csodás pillanatot, s visszatért a karom ellátásához. Gyengéd kezei lágyan érintették az izmaimat, miközben egy új kötés került a sebemre. Mikor végzett, ismét a tekintetét kerestem, majd lassan közelebb hajoltam hozzá. Ajkam, épp csak, hogy érintette az övét egy röpke, édes csók erejéig, aztán már el is vált tőle.
-Köszönöm. – Simítottam végig selymes fürtjein, majd a kezemet a térdemre ejtettem. Olybá tűnhetett mindez, mintha tényleg csak köszönetképp törtem volna be gyengéden a intimszvérájába, de erről szó sem volt. Azért tettem, mert akartam, mert vágytam rá, s már nem tudtam ellenállni az újabb alkalomnak.
-Mindent köszönök! – Egy apró mosoly, ennyi futotta jelenleg tőlem.
Miközben Ő az elsősegély dobozzal foglalatoskodott, én előkaptam egy cigarettát, majd karomon a véres felsőmmel kisétáltam a konyhába. A kukába gyömöszöltem a ruhát, s mélyet szívtam az immár égő cigimből, majd élvezettel letüdőztem a füstöt. Aztán még egyszer, majd még egyszer, egészen addig, míg el nem jött a búcsú, azaz az „elnyomás” ideje. Miután elszívtam a cigim, s kissé lenyugodott zubogó vérem, elindultam keresni valami felső ruházatot. Épp, hogy felkaptam az ingem, csengettek. Már arra sem maradt időm, hogy begomboljam. Átvágtam a helységen, miközben Briának kiáltottam.
-Maradj csak, majd én nyitom!- Egy gyors ellenőrzés után, ki is tártam az ajtót, s átvettem a megrendelt ételeket. Fizettem a vörös bozonttal megáldott futárnak, aztán rögtön a nappaliba vittem mindent.
-Jobb, ha itt eszünk! A konyha még elég hűvös. – Raktam le a megrakott szatyrot, majd ismét kifelé vettem az irányt.
-Hozom a tányérokat és a poharakat. Kell még valami?
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptySzomb. Ápr. 09, 2011 2:01 pm

Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw Gareth és Bria Wales háza 2czwiw


Baljós előérzet kerít hatalmába, ahogy Gareth szavait hallgatom. Néhány nappal ezelőtt még afelől is voltak kétségeim, hogy én kung-fut akarnék tanulni, de a szülői féltés erősebb volt a viszolygásomnál, és végül beleegyeztem, mert úgy gondoltam, nem árt, ha meg tudom védeni magam. De az, amire most Gareth utal... és már ki is mondja nyíltan, hogy jó lenne, ha értenék a fegyverekhez... Ez már nem egyszerű ellenkezést vált ki belőlem. Ez már meg is rémít. Biztosan igaza van, biztosan hasznos lenne ezt is megtanulnom. De épp ez a baj! Az eddig nyugodt, csendes, hétköznapi életemet felváltotta ez a... rémálom? Ez a legtalálóbb szó rá. Egy rémálom, melyben rettegnem kell a saját árnyékomtól is, mert sosem tudhatom, mikor találnak ránk, mikor lőnek rám újra, és meg kell tanulnom megvédeni magam, és értenem kell a fegyverekhez... sőt... talán eljön az az idő is, mikor használnom is kell valaki ellen. A gondolatától is megborzongok.
- Aha - bólintok. - Ha csak látják a kezemben... - ismétlem utána a szavakat. Az végül is nem nagy ügy, nem igaz? Bár a mondat vége nem túl megnyugtató. Közben érzem, ahogy lassan elsápadok. Nem tetszik ez nekem. Ha még Gareth is úgy véli, hogy nem árt megtanulnom lőni, mert "vannak, akik nem viccelnek", akkor azért mégsem vagyunk olyan nagy biztonságban, mint ahogy azt a CIA emberei megpróbálták elhitetni velem. Megpróbálok uralkodni az érzéseimen, nyugtatni magam, hogy minden rendben lesz, nem akarok pánikba esni, mert attól csak rosszabb. Hisz Gareth itt van velem, és ő képzett ügynök, és meg tud védeni, és meg tud tanítani nekem mindent, amire szükségem lehet ahhoz, hogy megússzam ezt ép bőrrel. Minden rendben lesz. Minden rendben lesz! - ismételgetem magamban.
Azonban mielőtt sikerülne teljesen lecsitítani hőbörgő érzéseimet, elkapom tekintettemmel a jelenetet, amint Gareth a nappali kis asztala alatti kosárkába süllyeszt egy fegyvert. Először csak bambán, tátott szájjal nézek rá, aztán enyhén megrázom a fejem, és elkapom a pillantásom, mintha véletlenül olyasmit láttam volna meg, amit nem lett volna szabad. Igazából fogalmam sincs, hogy kellene reagálnom ilyesmire. De ez így nem lesz jó. Hozzá kell szoknom a fegyverek jelenlétéhez az új otthonomban, különben aligha merem majd használni.
- Igen, megértem. Igazad van - bólintok, miközben folytatom a sebe ellátását. Azzal még most sem tudok teljesen egyetérteni, hogy tévedhetetlennek kellene lennie, de nem feszegetem tovább a témát. Abban viszont igaza van, hogy a bűntudat bizonyos szempontból jó dolog, szóval ezzel sem tudok vitatkozni. Nem csak ő lenne bajban, ha nem lenne lelkiismerete, hanem én is.
Végre helyére kerül az új kötés, és kicsit fellélegzek, hogy sikerült, de nem húzódok el rögtön, mert tekintete fogva tart. A szívem mintha a torkomban dobogna, mikor közelebb hajol, és könnyű csókot lehel az ajkaimra. Aztán csak mosolyogva bólintok a hálálkodására, mintha ez az egész így lenne természetes, mintha ez egy teljesen hétköznapi jelenet lenne, egy a mindennapjainkból. Aztán elsétál, magamra hagy, de ez is olyan természetesnek tűnik. Összepakolom az elsősegélydobozt, és a helyére teszem. Míg Gareth a konyhában időzik, végre feltárom a bőröndöm féltett titkait. Végül is panaszra nem lehet okom, van benne minden, amire szükségem lehet, és az ízlésemet is nagyjából sikerült eltalálniuk. Bár a hálóruhák kicsit merésznek tűnnek, főleg így, hogy Gareth-tel lakom most egy fedél alatt. Így végül csak kiválasztok valami kényelmesebb felsőt, meg sportos nadrágot, amelyekben remélhetőleg fázni sem fogok, és átöltözöm. Benézek egy-két szobába is, mindenhol ugyanaz a kényelmes elegancia... és hideg. Nem tart sokáig a ház feltérképezése, hamar visszaiszkolok a meleg nappaliba. Majd holnap megnézem a többi helyiséget is. Éppen megágyazok magamnak a lenyitható kanapén - úgy döntöttem, hogy ma inkább itt éjszakázok a hűvös hálók helyett - amikor csengetnek. De mielőtt bármit tehetnék, Gareth már megy is ajtót nyitni, és az evőeszközökről is gondoskodik, úgyhogy inkább magamra húzok egy takarót, és bevárom a nappaliban. Nem tudom, mi van velem, talán a kimerültségtől, vagy az éhségtől reszketek már, de egyre jobban fázom. Remélem nem leszek beteg, most az hiányzik a legkevésbé. Amint a férfi visszaér, segítek neki a vacsoránk tálalásában, aztán nem kéretem sokáig magam, hamar hozzá is látok a spagettimnek.
- Jó étvágyat! - mondom halkan, aztán kicsit eltűnődve felteszek egy újabb kérdést Garethnek, ami már korábban megfogalmazódott bennem. - Azt mondtad, nem adhatok magamról semmilyen életjelet, a családom, és a világ számára meghaltam, és ezt értem is... de... van rá bármilyen mód, hogy én szemmel tartsam őket, vagy hogy halljak róluk valamit? Csak hogy biztos lehessek benne, hogy jól vannak... - hangomban és tekintetemben a reménykedés és a szomorúság keveredik, amint a férfira pillantok. Nagyon remélem, hogy ennyit azért engedélyezni fog a CIA.
A tányérom elég hamar kiürül, és csak most jövök rá, hogy tényleg nagyon éhes voltam már. Jelenleg viszont, hogy már jóllaktam, már csak erős fáradtságot érzek. Újra magamra húzom a takarót, és hátamat a kanapé támlájának döntve kicsivel közelebb araszolok Gareth-hez. Mellette biztonságban vagyok, és azt hiszem, nyugodtabban tudnék aludni, ha itt maradna velem. Remélem nem fog itt hagyni. Bár azt perceken belül talán már észre sem fogom venni.
- Hosszú nap volt... - motyogom elnyomva egy ásítást, és már le-lecsukódik a szemem. - Mindjárt elmosogatok - suttogom még erőtlenül, aztán félálomban még közelebb bújok Garethhez, majd végleg elnyom az álom.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza EmptyPént. Jún. 17, 2011 4:40 pm

Játék fagyasztva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gareth és Bria Wales háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth és Bria Wales háza   Gareth és Bria Wales háza Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gareth és Bria Wales háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gareth Wales
» Az Éjszaka Háza
» Anthony Sawyer háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum-