KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
 
Welcome to Sherbrooke!



Welcome!

Lassan fél éve annak, hogy az erdélyi vámpírok és a rájuk vadászó defenzorok között kirobbant a háború. A veszteség nagyobb volt, mint bárki gondolta volna, és az egyetlen megoldás a menekvés maradt. Lucas, a vámpírok vezére, a túlélőket a kanadai birtokára menekítette, de a régi gondok helyébe újak léptek, a defenzorokon kívül már új ellenségek is vadásznak rájuk.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hot Links



Staff Team


Lucas Kenward
főadmin
Multi:
Zoya Iryna Davorov

Alexey M. Davorov
admin
Multi:
Ronaldo Montiel

Madeline Ross
admin
Multi:
Raven S. Kenward

Natasha T. Davorov
admin
Multi:
Zoey Brianna LaFond

Nova R. Willson
admin
Multi:
Samuel Bailey

Dante Christo
admin
Multi:
-

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 03, 2012 5:33 pm-kor volt itt.
ChitChat

Breaking News

• Figyelem! A karaktered kettő, max három tagból álló nevével regisztrálj! A helytelen névvel regisztráltakat azonnal töröljük.

• Mielőtt regisztrálnál, mindenképpen olvasd el a Korlátozások részt! Ezzel elkerülheted, hogy akár hetekig kelljen várakoznod karaktered elfogadására.

• Elfogadott avatarméret: 200x320 px. És mellőzzük az igénytelen képeket!

• Az oldalon több változás is történt, a Staff felállása is módosult, a Hírfal mindenki számára kötelező olvasmány!

• Mindenki vegye figyelembe, hogy az új szabályzat értelmében a reagoknak minimum 250 szóból kell állnia. Törekedjünk rá, hogy igényes munkák kerüljenek ki a kezeink alól! Ellenőrizni fogjuk a hozzászólásokat!

Legutóbbi témák
» Love Bites
Lindsay Mirella Karell Emptyby Vendég Hétf. Jan. 05, 2015 11:29 pm

» Trouble Life
Lindsay Mirella Karell Emptyby Vendég Hétf. Feb. 10, 2014 11:04 am

» Báthory Fanni - kész
Lindsay Mirella Karell Emptyby Fealoce Csüt. Jan. 09, 2014 1:03 am

» Sophie E. Flemming × Loading . . .
Lindsay Mirella Karell Emptyby Sophie E. Flemming Szer. Dec. 25, 2013 10:24 pm

» Karakterlap-minta
Lindsay Mirella Karell Emptyby Szűcs Eszter Kedd Okt. 08, 2013 9:20 pm

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lindsay Mirella Karell Emptyby Vendég Hétf. Szept. 30, 2013 5:21 pm

» Alice Grace Hatter
Lindsay Mirella Karell Emptyby Alice Grace Hatter Szomb. Aug. 24, 2013 2:32 pm

» Avatart, aláírást szeretnék!
Lindsay Mirella Karell Emptyby Alice Grace Hatter Pént. Aug. 23, 2013 1:54 pm

Weather



Sherbrooke egész területén erős havazás várható az elkövetkezendő egy hétre. A nappali középhőmérséklet pont megfelelő lesz egy kis sétára a téli hóesésben. Az éjszakák nem lesznek túl hidegek, de minusz fok alatt lesz a hőmérséklet. Helyenként esőzések és viharok zavarhatják meg a látogatók szabadidejét. Az idő enyhülni fog a következő héten, de addig zord körülmények uralják a város éghajlatát.
Our Playlist
Partners











Twilight after dark

Mysterious
Los Angeles






Glee








Credit



Figyelem! Az oldalon található képek, kódok és leírások mind a Vampires' Night tulajdonát képezik. A Staff kemény munkáját tükrözik, nem szeretnénk semmit máshol viszont látni, mert annak következményei lesznek!

Megosztás
 

 Lindsay Mirella Karell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Lindsay Mirella Karell Empty
TémanyitásTárgy: Lindsay Mirella Karell   Lindsay Mirella Karell EmptyVas. Jan. 23, 2011 3:13 am

Lindsay Mirella Karell 10980471_tml


Általános adatok:


Karakter teljes neve: Lindsay Mirella Karell
Becenév:Lini, Miri, Ella
Faj: Ember
Nem: lány
Kor: 17
Születés helye és ideje: Erdély, 1993. Május 19.
Foglalkozás: Még nem dolgozom, tanuló vagyok.


Család:


Apa: Thomas Karell, 51 éves, könyvtáros, kiskoromban nagyon sok időt töltöttünk együtt, de mára már meg romlott a viszonyunk. Évente 2-3 alkalommal szoktunk csak találkozni
Anya:Yvette Mercier, 46 éves, táncosnő, nagyon jó kapcsolatban vagyunk, mindent meg tudunk beszélni és támogatjuk is egymást
Testvérek: Lucy Karell, 7 éves, nagyon jó kapcsolatban vagyunk, sokat játszok vele és mindenben számíthat rám

Egyéb hozzátartozók:
nincs



Előtörténet:

Egy szép tavaszi napon láttam meg a napvilágot Erdélyben. A szüleim már nagyon vágytak egy gyerekre és amikor megtudták, hogy sikerült és én növekszem anyu pocakjában varázslatos érzés volt számukra. Születésem előtt mindent előkészítettek nekem, amire csak szűkségem lehetett. Mikor letelt a kilenc hónap anya befeküdt az erdélyi kórházba és megszülettem. Pár napot még a kórházban kellett töltenem, utána hazamentünk hármasban. Kezdetben csak aludtam és ettem, miközben egyre gyorsabban telt a idő. Lassan elértem az egy éves kort amikor már tudtam mászni és nehézkesen de járni is megtanultam. Akkor már több dolog is foglalkoztatott. Szeretettem anyuval játszani, babázni, apával sétálni szoktunk a városban, bár kezdetben csak apa ölébe vett és úgy mászkáltunk, később viszont már a saját lábamon mehettem. Három éves koromban óvodába kerültem, mivel anyának és apának is vissza kellett mennie dolgozni. Szerencsésebb voltam mint, a többi gyerek mivel apának csak délelőtt kellett dolgoznia, dél körül eljött értem ls hazavitt. Délután anya is hazajött és minden nap játszottunk valamit, sétáltunk és utána nekem el kellett mennem aludni. Anyáék sokat beszélgettek éjszaka, sokszor arra riadtam fel, hogy veszekednek, de mindig kibékültek utána én pedig próbáltam visszaaludni. Ahogy nőttem ezek az éjszakai felébredések megszűntek és nyugodtan tudtam aludni.
Hat éves koromban elballagtam az óvodából és iskolába kerültem. Sok barátomtól el kellett búcsúznom, mivel nem ugyanabba az általános iskolába mentünk tovább. Csak Sofia maradt velem. Később ő lett a legjobb barátnőm.
Az iskola első éve nagyon jól telt, a kedvenc tantárgyam az írás és olvasás volt. A szüleim is sokat segítettek a tanulásban, így gyorsabban megtudtam tanulni olvasni mint a többiek. Szabadidőmben pedig nagyon sokat voltam a barátaimmal.
Tíz évesen megszületett a húgom, Lucy akit nagyon szeretek. Sok időt töltöttem vele is és nagyon sokat játszottunk, sétáltunk, csupa olyat csináltunk amit régen anyáék csináltak velem. Persze négyesben is sok időt töltöttünk.
Az idő felgyorsult és tizennégy évesen általános iskolából is elballagtam, méghozzá kitünő eredménnyel, amiért sokan strébernek neveztek, de velük nem törődtem. Sofia, Niké és Amy végig kitartott mellettem és rájuk mindig számíthattam és azóta is mellettem vannak.
A családi körülmények viszont megromlottak és a nyáron a szüleim elváltak. Lucy és én anyánál maradtunk és nagyon jó a kapcsolatunk. Csak nagyon ritkán veszekedünk. A gimnáziumban nagyon jól érzem magam, Niké és Sofia egy osztályba járnak velem, viszont Amy nyelvi osztályba ment. Mi pedig humán osztályba kerültünk, mivel én nagyon szeretem az irodalmat és a történelmet is így egyértelmű volt, hogy ide szeretnék majd járni, szerencsére fel is vettek. Igaz, hogy sokkal nehezebb és több a tanulni való mint eddig, de viszonylag jól tanulok, csak három tizedet rontottam, így 4,7-es átlagom van és az osztály nagy részének is ilyen az átlaga ezért, itt már elfogadnak.
Karácsonyi szünetben én és a húgi meglátogattuk aput és egy egész napot együtt töltöttünk, mivel már nagyon hiányzott, nyár óta nem is láttuk. Hollandiába költözött és még mindig könyvtárosként dolgozik. Nagyon sokat beszélgettünk és élveztük a napot. Másnap hazajöttünk Erdélybe és a szünet további részét hármasban töltöttük. Mikor vége lett visszamentem az iskolába és eljött a félév, olyan lett amilyenre számítottam minden nagyon jó volt. Egész gyorsan eltelt a második félév is és sikerült javítanom az átlagomon és 4,9-es átlaggal zártam az évet.
Nyáron neki álltam nyelveket tanulni, pontosabban angol, német- ezeket iskolában is tanulom- ezen kívül még spanyol nyelven kezdtem el tanulni.
A nyár is hamar elmúlt, és jött az iskola.
A 17. szülinapomon ott volt mindenki akit szeretek , a barátaim a szüleim és a tesóm. Nagyon jó nap volt, de a következőn szeretném ha már egy fiú is ott lenne, mint a barátom.
Egyelőre ezek életem olyan emlékei amelyeket érdemes megemlíteni és remélem a jövőben is ilyen jó lesz minden, mint amilyen eddig volt. Legyenek mellettem a szüleim a barátaim, a húgom és szeretném megtalálni az Igazit is.




Jellemzés:

Amiket szeret: Szeretek olvasni, bulizni a barátaimmal, a húgommal lenni és anyával beszélgetni. Szeretek magyart tanulni és a történelmet tanulmányozni. Szeretném bejárni a világot. Ami pedig nem maradhat ki a falsorolásból az a családja és a barátai.
Amiket utál: Utálom a bogarakat és a rovarokat.
Jellem: Kedves és őszinte vagyok. Mindenkinek megmondom a véleményemet, azaz néha túlságosan is szókimondó vagyok. Kíváncsi vagyok és szeretek új dolgokat is megismerni.
Külső: 172 cm és viszonylag vékony vagyok. Általában fekete farmer csőnadrágot veszek fel valami színes felsővel. A sálakat is nagyon szeretem.
Szőke hajam van amit vagy kivasalok vagy kissé hullámosan szoktam hordani.
Vissza az elejére Go down
Admin

• Admin •

• Admin •
Admin

:: Hozzászólások száma : 1191
:: Születésnap : 1990. Jan. 20.
:: Csatlakoztam : 2011. Jan. 17.
:: Kor : 34
:: Tartózkodási hely : Sherbrooke
:: Foglalkozás : Felügyelés
: : Lindsay Mirella Karell A1_2012_10_2_rm57fm2mns

Lindsay Mirella Karell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Mirella Karell   Lindsay Mirella Karell EmptySzomb. Feb. 05, 2011 5:08 pm

Üdv Lindsay! Smile

Kicsit bele kellett javítanom a karilapodba, de alapvetően jó, így elfogadom, csak kérlek kicsit jobban figyelj majd a játékaidban a helyesírásra! Smile

Jó játékot, és remélem, megtalálod az igazit! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampiresnight.hungarianforum.net
 

Lindsay Mirella Karell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mirella Tosa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampires' Night :: Archívum :: Archívum :: Törölt karakterek-